182x102-hybrydy

SAMOCHODY
HYBRYDOWE

Przekonaj się, dlaczego przyszłość jest hybrydą.

182x102-concept

MODELE
KONCEPCYJNE

Zobacz projekty wytyczające przyszłość Lexusa.

182x102-serwis

SERWIS
I USŁUGI

Sprawdź, na czym polega najwyższy poziom obsługi.

182x102-akcesoria

AKCESORIA
LEXUSA

Uczyń Lexusa silnym wyrazem Twojego charakteru.

POZNAJ NOWEGO LEXUSA RC

Nowy RC 200t, ucieleśnienie dynamiki i wyrafinowania, jakim pochwalić może się tylko Lexus. Długo wyczekiwane sportowe Coupé zapewnia zapierające dech wrażenia z jazdy zaskakując mocą i komfortem.

poznaj-nowego-RC200t

Sport i ekologia? Lexus RC 300h ma obie, na pierwszy rzut oka wykluczające się cechy. Przekonaj się, jak niezwykłe wrażenia z jazdy zapewnia zastosowane w RC 300h połączenie 2,5-litrowego silnika benzynowego i silnika elektrycznego o dużej mocy.

poznaj-nowego-RC300h

CENY

Zawarte w tym cenniku informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561 §1 ust. 2 oraz art. 5561 §2 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny. Promocja obowiązuje od dnia 01.07.2016 do dnia 31.08.2016 r. lub do wyczerpania zapasów, w zależności od tego co pierwsze nastąpi. Szczegóły promocji dostępne w autoryzowanych stacjach dilerskich Lexusa. Podane ceny nie zawierają dopłaty za lakier metalizowany/biały F.

KONFIGURATOR KOLORÓW

WERSJA F SPORT

LEXUS_FSPORT_NOWY-RC_001

Nowy RC F SPORT projektowany był przez ten sam zespół, który doprowadził do perfekcji nasz supersamochód LFA i sportowego sedana IS F, dlatego wyraźnie czuje się w nich ducha tamtych fantastycznych pojazdów. Sportowy charakter auta nie budzi wątpliwości za sprawą 19-calowych obręczy kół ze stopów lekkich, specjalnej atrapy chłodnicy F SPORT oraz zacisków hamulców w kolorze Lava Orange. Wewnątrz kierowcę witają przyrządy w stylu znanym z supersamochodu LFA.

Dopełnieniem sportowego wnętrza jest oryginalna kierownica F SPORT, ekskluzywne fotele sportowe ze skórzaną tapicerką „Dark Rose”, aluminiowe pedały i metaliczne wstawki ozdobne. Samochód wyposażony jest w układ kierowniczy i aktywne zawieszenie (AVS) sprzyjające dynamicznej jeździe, a prowadząc go, ma się poczucie pełnej kontroli nad sytuacją i... mnóstwo frajdy.

AKCESORIA LEXUSA

STWORZONE, BY ŁAMAĆ SCHEMATY

Każdy model Lexusa to unikalne wzornictwo przeczące utartym schematom. Uważamy jednak, że design samochodów to sztuka, która winna być tworzona z największym respektem wobec jej odbiorcy. Oddajemy więc w Twoje ręce szeroką gamę akcesoriów, która pozwoli uczynić Lexusa silnym wyrazem Twojego indywidualnego charakteru, a jednocześnie odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ