SAMOCHODY
HYBRYDOWE

Przekonaj się, dlaczego przyszłość jest hybrydą.

MODELE
KONCEPCYJNE

Zobacz projekty wytyczające przyszłość Lexusa.

SERWIS
I USŁUGI

Sprawdź, na czym polega najwyższy poziom obsługi.

AKCESORIA
LEXUSA

Uczyń Lexusa silnym wyrazem Twojego charakteru.

OBEJRZYJ SPOT TV

MOC, KTÓRA PROWOKUJE

DANE TECHNICZNE

ZAREZERWUJ JAZDĘ TESTOWĄ

NOWY LEXUS RX
CZEKA W AUTORYZOWANYCH SALONACH LEXUSA.

BĄDŹ PIERWSZY I JUŻ TERAZ ZAPISZ SIĘ NA JAZDĘ TESTOWĄ.

NOTA PRAWNA

Zawarte na tej stronie i w cenniku informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561 §1 ust. 2 oraz art. 5561 §2 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny. Promocja na wersje Elite + pak. Business oraz Elegance obowiązuje od dnia 01.05.2016 do dnia 31.05.2016 r. lub do wyczerpania zapasów, w zależności od tego co pierwsze nastąpi. Promocja na wersje Limited Edition obowiązuje od 18.04.2016 do 31.05.2016 r. lub do wyczerpania zapasów Szczegóły promocji dostępne w autoryzowanych stacjach dilerskich Lexusa. Podane ceny nie zawierają dopłaty za lakier metalizowany/biały F.
Podane zużycie paliwa i emisja CO2 zostały zmierzone w środowisku kontrolowanym w laboratorium, zgodnie z wymaganiami określonymi w Rozporządzeniu UE 715/2007 z późn. zm. i aktami wykonawczymi, dla różnych wersji wyposażenia na rynek europejski. Zużycie paliwa i emisja spalin CO2 w konkretnym pojeździe w warunkach drogowych może różnić się od podanych wyników pomiarów. Na zużycie paliwa i emisję CO2 wpływa sposób prowadzenia pojazdu oraz inne czynniki (takie jak warunki drogowe, natężenie ruchu, stan pojazdu, ciśnienie w oponach, zainstalowane wyposażenie, obciążenie, liczba pasażerów, itp.).

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ