MOC, KTÓRA PROWOKUJE

DANE TECHNICZNE

NowyRX-dane-techniczne-table

LEXUS HYBRID DRIVE 4x4

WITAJCIE HYBRYDY. ŻEGNAJCIE DIESLE

SUV_Hybrid_

Dostępny w SUV-ach Lexusa napęd Lexus Hybrid Drive 4x4 nie tylko pozwala na jazdę w wymagających warunkach, ale także stabilizuje samochód podczas szybkiej jazdy w zakrętach. Układ ten wykorzystuje drugi silnik elektryczny, napędzający tylną oś, korzystający wyłącznie z energii odzyskanej podczas hamowania regeneracyjnego. To właśnie temu procesowi hybrydowe SUV-y zawdzięczają swoją ekonomiczność.

ZAREZERWUJ JAZDĘ TESTOWĄ

NOWY LEXUS RX
CZEKA W AUTORYZOWANYCH SALONACH LEXUSA.

BĄDŹ PIERWSZY I JUŻ TERAZ ZAPISZ SIĘ NA JAZDĘ TESTOWĄ.

NOTA PRAWNA

Zawarte na tej stronie i w cenniku informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561 §1 ust. 2 oraz art. 5561 §2 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Wyliczenie 1% dotyczy ceny samochodu brutto i miesięcznej wysokości raty netto w Leasingu SmartPlan dla RX 200t Elite z Pakietem Business w okresie promocji, przy 5% wpłacie własnej. Promocja SmartPlan 1% obowiązuje od 01.07.2016 do 31.12.2016 r. Rata nie obejmuje dopłaty za lakier metalizowany. Promocja na wersję Elite + pak. Business i wersję Elegance obowiązuje od 1.09.2016 do 31.10.2016 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły u autoryzowanych dilerów Lexusa.
Podane zużycie paliwa i emisja CO2 zostały zmierzone w środowisku kontrolowanym w laboratorium, zgodnie z wymaganiami określonymi w Rozporządzeniu UE 715/2007 z późn. zm. i aktami wykonawczymi, dla różnych wersji wyposażenia na rynek europejski. Zużycie paliwa i emisja spalin CO2 w konkretnym pojeździe w warunkach drogowych może różnić się od podanych wyników pomiarów. Na zużycie paliwa i emisję CO2 wpływa sposób prowadzenia pojazdu oraz inne czynniki (takie jak warunki drogowe, natężenie ruchu, stan pojazdu, ciśnienie w oponach, zainstalowane wyposażenie, obciążenie, liczba pasażerów, itp.).

REGULAMIN PROMOCJI "SPEKTAKULARNY ŚWIAT BEZ VAT"

1. Promocja dotyczy podmiotów gospodarczych nabywających wybrane modele Lexusa w celu związanym z prowadzoną działalnością, wyszczególnione w powyższym cenniku, od Autoryzowanych Dealerów Lexusa na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

2. Promocja polega na udzieleniu nabywcy pojazdu przez Autoryzowanego Dealera Lexus rabatu nie mniejszego niż połowa wartości podatku od towarów i usług (VAT) obliczonego od ceny katalogowej takiego pojazdu przed rabatem, zgodnie z następującym przykładowym wyliczeniem:
Cena katalogowa przed rabatem: 144 600 PLN
Rabat: 13 790 PLN
Cena po rabacie: 130 810 PLN
Wysokość VAT liczona od ceny przed rabatem: 27 039 PLN
Połowa wysokości VAT: 13 519 PLN

3. Rabat udzielony przez Autoryzowanego Dealera łącznie z przysługującym nabywcy pojazdu – podmiotowi gospodarczemu nabywającemu pojazd w celu związanym z prowadzoną działalnością – uprawnieniem do obniżenia podatku należnego o co najmniej 50% podatku naliczonego wynikającego z faktury otrzymanej od autoryzowanego Dealera, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. nr 177 z 2011 r., poz. 1054, z późn. zm.), pozwala nabywcy na osiągnięcie korzyści w kwocie co najmniej równoważnej 100% podatku naliczonego wynikającego z faktury otrzymanej od Autoryzowanego Dealera.

4. Promocja obowiązuje dla pojazdów zamówionych od 1 września do 31 października 2016 r. lub do wyczerpania zapasów.

5. Promocja nie obejmuje pojazdów zamówionych i odebranych przez nabywcę przed 1 września 2016 r.

6. Rabat udzielany w Promocji nie łączy się z innymi rabatami/przywilejami udzielonymi/udzielanymi przez Autoryzowanych Dealerów Lexusa lub Toyota Motor Poland Company Limited sp. z o.o.

7. Promocja dotyczy wybranych modeli i wybranych wersji wyposażenia zgodnie z powyższym cennikiem.

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ