1. Oferty 2022

WEJDŹ DO ŚWIATA LEXUSA

 

Prezentowana rata netto w Leasingu KINTO ONE dotyczy modelu ES 300h Elegance, NX 350h FWD Elegance i UX 200 Business + Pakiet Techno (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia i nie obejmuje lakieru metalizowanego) oraz została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 10% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy.
* Prezentowana rata netto w Leasingu KINTO ONE dotyczy modelu RX 300 Prestige (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia i nie obejmuje lakieru metalizowanego) oraz została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 20% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu (wg aktualnego kursu EURO) i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie.
Kalkulacja z dnia 01.08.2022 r. Przyznanie finansowania w ramach Leasingu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.c. i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.
POZNAJ BLIŻEJ WYBRANY MODEL

ZAREZERWUJ JAZDĘ TESTOWĄ LEXUSEM

OFERTY 2022

Poznaj bliżej wyjątkowe modele Lexusa wyposażone w najnowocześniejsze technologie. Wybierz model z roku produkcyjnego 2022, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i zamów go już dziś.

 

NOWY LEXUS NX

JUŻ OD 215 900 ZŁ
Lexus NX to miejski SUV będący awangardą klasy premium. Pierwszy w gamie marki samochód dostępny również jako hybryda plug-in. Ekscytujące osiągi i wyrazisty design dostarczają jeszcze więcej emocji w każdej chwili. Ten progresywny SUV łączy imponującą moc i fantastyczne przyspieszenie z wyjątkowo niskimi poziomami zużycia paliwa i emisji spalin.

 

LEXUS RX

Z KORZYŚCIĄ NAWET DO 75 000 ZŁ
Lexus RX to prawdziwa przestrzeń elegancji. Ten prestiżowy SUV odznacza się wyjątkową przestronnością i zapewnia niezwykle komfortowe warunki podróżowania. Najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa oraz wsparcia kierowcy pozwalają skupić się na przyjemności z prowadzenia i odprężyć w drodze.

 

LEXUS UX

JUŻ OD 159 900 ZŁ
Lexus UX to stylowy crossover, który doskonale sprawdzi się w miejskiej przestrzeni i na dłuższej trasie. Ten ultranowoczesny samochód wyróżnia się spektakularnym designem i oferuje niedościgniony komfort jazdy. Bogate wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy sprawia, że każda podróż upływa w relaksujących warunkach.

 

NOWY LEXUS ES

JUŻ OD 255 000 ZŁ

Lexus ES, stylowa limuzyna, która wyróżnia najlepszych. Wysoki komfort jazdy, doskonałe wyciszenie i przestronna kabina to emblematyczne cechy tego modelu. Wyjątkowa stabilność prowadzenia została uzyskana dzięki wyrafinowanym technologiom zastosowanym do usprawnienia i usztywnienia elementów tylnego zawieszenia. Nowy ES został wyposażony w najnowszą wersję pakietu Lexus Safety System + 2.5, zapewniającego jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa.

POZNAJ BLIŻEJ WYBRANY MODEL

ZAREZERWUJ JAZDĘ TESTOWĄ LEXUSEM