1. Oferty 2022

WEJDŹ DO ŚWIATA LEXUSA

 

Promocja „Leasing 106%” dotyczy umów Standard Leasingu zawierających sumę rat leasingowych w wysokości do 106%, opłatą wstępną w wysokości 30% ceny pojazdu, okresem leasingu 24 miesiące, wykupem w wysokości 16% ceny pojazdu i obowiązkowym ubezpieczeniem GAP. Promocja obejmuje wyłącznie modele Lexusa: RX 300, ES 300h, UX 200 (rok produkcji 2022) i obowiązuje dla samochodów zamówionych w okresie trwania promocji, tj. od 01 października 2022 r. do dnia 30 listopada 2022 r. Szczegóły promocji w tym warunki skorzystania z promocji dostępne są u autoryzowanych dilerów Lexusa. Przyznanie finansowania uzależnione są od oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego oraz przeznaczony jest wyłącznie dla przedsiębiorców.

Prezentowana rata netto w Leasingu KINTO ONE dotyczy modelu UX 200 Business i nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia, nie obejmuje lakieru metalizowanego) oraz została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 10% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy.

Prezentowane rata netto w Leasingu KINTO ONE dotyczy modelu ES 300h Elegance i nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia oraz została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 10% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy.

Prezentowana korzyść dotyczy modelu RX 450h F Impression (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia i nie obejmuje lakieru metalizowanego) oraz została sporządzone przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 20% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy.Prezentowana rata netto w Leasingu KINTO ONE dotyczy modelu RX 300 Prestige (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia i nie obejmuje lakieru metalizowanego) oraz została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 20% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy.

Prezentowane korzyści dotyczą modelu UX 200 F Sport Design oraz ES 300h Omotenashi (nie dotyczą prezentowanej wersji wyposażenia i w przypadku modelu UX nie obejmują lakieru metalizowanego) oraz została sporządzone przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 10% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy.. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu (wg aktualnego kursu EURO) i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie.Kalkulacje z dnia 23.11.2022 r. Przyznanie finansowania w ramach Leasingu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.c. i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.

LEXUS UX - JUŻ OD 159 900 ZŁ

» LUB OD 1 502  NETTO/MC 
» Z KORZYŚCIĄ NAWET DO 39 000 ZŁ  W LEASINGU KINTO ONE*
Lexus UX to stylowy crossover, który doskonale sprawdzi się w miejskiej przestrzeni i na dłuższej trasie. Ten ultranowoczesny samochód wyróżnia się spektakularnym designem i oferuje niedościgniony komfort jazdy. Bogate wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy sprawia, że każda podróż upływa w relaksujących warunkach.

LEXUS ES - TERAZ W LEASINGU 106%

» JUŻ OD 2 250 ZŁ NETTO/MC
» Z KORZYŚCIĄ NAWET DO 72 000 ZŁ  W LEASINGU KINTO ONE*

Lexus ES, stylowa limuzyna, która wyróżnia najlepszych. Wysoki komfort jazdy, doskonałe wyciszenie i przestronna kabina to emblematyczne cechy tego modelu. Wyjątkowa stabilność prowadzenia została uzyskana dzięki wyrafinowanym technologiom zastosowanym do usprawnienia i usztywnienia elementów tylnego zawieszenia. Nowy ES został wyposażony w najnowszą wersję pakietu Lexus Safety System + 2.5, zapewniającego jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa.

TERAZ W LEASINGU 106%

LEXUS RX FINAL EDITION

JUŻ OD 2 098 NETTO ZŁ/MC LUB Z KORZYŚCIĄ NAWET DO 89 000 ZŁ W LEASINGU KINTO ONE*

Lexusa RX można wybrać w jednej z kilku specyfikacji. Podstawowa wersja SUV-a nosi nazwę Prestige. Za dopłatą do miesięcznej raty Leasingu KINTO ONE, można wybrać bardziej bogato wyposażoną wersję Business Edition+ zapewniającą znacznie większy komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Dostępne są również specyfikacje F IMPRESSION oraz F SPORT EDITION.

Niezwykła oferta Lexusa: przestronny i komfortowy SUV Lexus RX jest dostępny już teraz.

Uwaga, oferta limitowana. Zamów Lexusa RX już dziś i wyjedź nim w podróż.


Na limitowaną ofertę RX składają się wyjątkowo atrakcyjne warunki finansowe. Egzemplarzy tego prestiżowego samochodu są dostępne już od 2 098 zł netto miesięcznie lub z korzyścią do 89 000 zł w Leasingu KINTO ONE* . Decydując się teraz na Lexusa RX, zyskasz przestronnego i komfortowego SUV-a w cenie mniejszego auta.

Komfortowy i przestronny SUV, Lexus RX jest również dostępny w nowej, specjalnej ofercie krótkoterminowego Najmu KINTO ONE dla firm. W oczekiwaniu na nowe auto możesz nadal pozostać mobilny, wynajmując Lexusa RX na 12 lub 18 miesięcy w atrakcyjnej racie, bez wymogu wpłaty własnej.

Teraz hybrydowy Lexus RX 450h w wysokiej specyfikacji F IMPRESSION jest dostępny w niemal tak niskiej racie, jak bazowa wersja BUSINESS EDITION z silnikiem benzynowym. 


Lexus RX jest dostępny z dwoma rodzajami napędu.

HYBRYDOWY RX E-FOUR

RX 450h jest dostępny z napędem hybrydowym składającym z się z 3,5-litrowego silnika benzynowego V6 działającego w cyklu Atkinsona oraz dwóch silników elektrycznych o dużej mocy.

TURBODOŁADOWANY RX E-FOUR
RX 300 jest dostępny z 2,0 litrowym turbodoładowanym silnikiem benzynowym o mocy 238 KM. Innowacyjnie rozwiązane sterowanie fazami rozrządu umożliwia przełączanie silnika między pracą w cyklu Otto i cyklu Atkinsona, co przekłada się na niższe zużycie paliwa.

Lexus RX zapewnia wyjątkowy komfort oraz bezpieczeństwo podróżowania. Oryginalne akcesoria z oferty Lexusa mogą podnieść te parametry na jeszcze wyższy poziom.

STOPNIE BOCZNE

Stylowe elementy wykończenia samochodu ułatwiające wsiadanie i wysiadanie. Teraz oryginalne stopnie boczne Lexus dostępne są w promocyjnej cenie 2500 zł.

KOŁA ZIMOWE

Przy zakupie nowego Lexus RX można otrzymać voucher o wartości 4 000 ZŁ na zestaw kompletnych kół zimowych wraz z czujnikami ciśnienia. Z kolei przy wyborze opcji finansowanie w Leasingu KINTO ONE koszt zestawu można włączyć w ratę leasingową, zwiększając ją o zaledwie 200 zł netto miesięcznie.

AKCESORIA DACHOWE

Dodatkowa przestrzeń ładunkowa, dzięki której możesz zabrać w podróż więcej rzeczy i zyskać bardziej komfortowe warunki.

POZNAJ BLIŻEJ WYBRANY MODEL

ZAREZERWUJ JAZDĘ TESTOWĄ LEXUSEM