OFERTA 2022

Poznaj bliżej wyjątkowe modele Lexusa wyposażone w najnowocześniejsze technologie. Wybierz model z roku produkcyjnego 2022, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i zamów go już dziś.

 •     NG NX tylem
  NOWY LEXUS NX
  JUŻ OD 210 900 ZŁ
  Lexus NX to miejski SUV będący awangardą klasy premium. Pierwszy w gamie marki samochód dostępny również jako hybryda plug-in. Ekscytujące osiągi i wyrazisty design dostarczają jeszcze więcej emocji w każdej chwili. Ten progresywny SUV łączy imponującą moc i fantastyczne przyspieszenie z wyjątkowo niskimi poziomami zużycia paliwa i emisji spalin.
      RX tyłem
  LEXUS RX
  Z KORZYŚCIĄ NAWET DO 75 000 ZŁ
  Lexus RX to prawdziwa przestrzeń elegancji. Ten prestiżowy SUV odznacza się wyjątkową przestronnością i zapewnia niezwykle komfortowe warunki podróżowania. Najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa oraz wsparcia kierowcy pozwalają skupić się na przyjemności z prowadzenia i odprężyć w drodze.
 •     UX tyłem
  LEXUS UX
  JUŻ OD 142 900 ZŁ
  Lexus UX to stylowy crossover, który doskonale sprawdzi się w miejskiej przestrzeni i na dłuższej trasie. Ten ultranowoczesny samochód wyróżnia się spektakularnym designem i oferuje niedościgniony komfort jazdy. Bogate wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy sprawia, że każda podróż upływa w relaksujących warunkach.
      ES tyłem
  NOWY LEXUS ES
  JUŻ OD 244 500 ZŁ
  Lexus ES, stylowa limuzyna, która wyróżnia najlepszych. Wysoki komfort jazdy, doskonałe wyciszenie i przestronna kabina to emblematyczne cechy tego modelu. Wyjątkowa stabilność prowadzenia została uzyskana dzięki wyrafinowanym technologiom zastosowanym do usprawnienia i usztywnienia elementów tylnego zawieszenia. Nowy ES został wyposażony w najnowszą wersję pakietu Lexus Safety System + 2.5, zapewniającego jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa.
Nota prawna

Podane ceny dotyczą modeli Lexus UX 200 Pure, Lexus NX 350h FWD Elegance oraz ES 300h Elegance z wyłączeniem lakieru metalizowanego. Podana korzyść dotyczy wersji RX 300 Business Edition+, przy zakupie w zestawie z systemem antykradzieżowym Vodafone i z kołami zimowymi. Nie obejmuje lakieru metalizowanego. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.