BE Hero desktop

KOMFORT W BIZNESOWYM WYDANIU

LINIA BUSINESS EDITION

Linia powstała, by w jak największym stopniu sprostać oczekiwaniom i wymaganiom klientów z segmentu firmowego.

Samochody w wersji BUSINESS EDITION charakteryzują się bogatym wyposażeniem i bardzo atrakcyjnymi cenami, a ponadto zapewniają kierowcy i pasażerom maksymalny poziom komfortu oraz doskonale podkreślą prestiż firmy. Rozbudowane pakiety dodatkowego wyposażenia, a także najbardziej zaawansowane technologicznie systemy bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy to w tej konfiguracji standard.

POZNAJ BLIŻEJ LINIĘ BUSINESS EDITION

 •     Copy of BE 1 image Picture desktop

  Wyjątkowo bogate pakiety wyposażenia w bezkonkurencyjnych cenach sprawiają, że wybór auta w tej wersji to doskonała decyzja również pod względem finansowym.

      BE 3 image Picture desktop

  SPECYFIKACJA BUSINESS EDITION OBEJMUJE MIĘDZY INNYMI:

  • pełny pakiet bezpieczeństwa Lexus Safety System+,
  • podgrzewane fotele,
  • elementy wspomagające manewrowanie
  (m.in. czujniki parkowania),
  • reflektory LED,
  • automatyczna skrzynia biegów,
  • felgi aluminiowe.

      4 BE image Picture desktop

  Więcej elementów z listy bogatego wyposażenia standardowego znajduje się w cennikach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami, jak również do kontaktu z Autoryzowanymi Dilerami Lexusa.

 • Nota prawna

  * Ceny mogą zawierać upust lub wymóg zakupu akcesoriów
  Podane raty i ceny nie zawierają kosztu lakieru metalizowanego.
  Kalkulacja Leasingu KINTO ONE została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 10% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu (wg aktualnego kursu EURO) i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie. Kalkulacja z dnia 16.05.2022 r. Wysokość Raty nie obejmuje kosztów rejestracji pojazdu. Wysokość opłat za korzystanie z Leasingu KINTO ONE została określona w Tabeli Opłat i Prowizji Toyota Leasing. Przyznanie Leasingu jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy przez Toyota Leasing. Szczegóły Leasingu KINTO ONE i ostateczne warunki finansowania są dostępne u Dilerów Lexusa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  ** Kalkulacja Leasingu KINTO ONE została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 20% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu (wg aktualnego kursu EURO) i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie. Kalkulacja z dnia 16.05.2022 r. Wysokość Raty nie obejmuje kosztów rejestracji pojazdu. Wysokość opłat za korzystanie z Leasingu KINTO ONE została określona w Tabeli Opłat i Prowizji Toyota Leasing. Przyznanie Leasingu jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy przez Toyota Leasing. Szczegóły Leasingu KINTO ONE i ostateczne warunki finansowania są dostępne u Dilerów Lexusa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.