1. Electrified-new
ODKRYJ

ZELEKTRYFIKOWANE NAPĘDY LEXUSA

Pionierskie zelektryfikowane napędy doprowadziliśmy do perfekcji, tak aby nasze pojazdy były lepsze i aby lepiej się ich używało. Z dumą przedstawiamy zelektryfikowane samochody Lexus — o bezkompromisowych parametrach użytkowych i zasięgu, który dopasujesz do swoich potrzeb. Wybierz samochód elektryczny lub bardziej uniwersalną hybrydę. Lexus zapewnia pełną gamę opcji na zelektryfikowaną przyszłość.

PRZYSZŁOŚĆ. TO JUŻ DZIŚ.

Przyjemność z jazdy. Na czym będzie polegać w przyszłości? Wybierz zelektryfikowanego Lexusa i przekonaj się już teraz. Pamiętając o potrzebach i preferencjach wszystkich kierowców, od ponad 15 lat tworzymy samochody zelektryfikowane, które są ekonomiczne, energooszczędne, dostępne, dynamiczne i luksusowe. Wyposażamy je w zaawansowane technologie i najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, a przy tym dbamy o mistrzowską jakość wykonania, z jakiej słynie marka Lexus. Witamy w zelektryfikowanej przyszłości.

IMPONUJĄCE I DOPASOWANE DO POTRZEB

Nasze technologie elektryfikacji redukują nie tylko poziom emisji, lecz także koszty eksploatacji pojazdów. Nasze samochody zelektryfikowane są przyjazne dla Twojego portfela i dla środowiska. Oszczędzasz na paliwie i przeglądach, ponieważ serwis jest mniej skomplikowany, a samochody zawierają mniej ruchomych części. I masz pewność, że w trybie całkowicie elektrycznym Twój samochód jest naprawdę zeroemisyjny. To wszystko robi różnicę.

DOPASOWANE DO CIEBIE

Nasza gama samochodów całkowicie elektrycznych i hybrydowych jest tak zróżnicowana, że bez trudu znajdziesz w niej pojazd idealnie dopasowany do Twojej osobowości i Twojego stylu życia. Czy wybierzesz przyjazny dla środowiska, samoładujący się samochód do beztroskiego podróżowania? A może dynamiczną hybrydę o świetnych osiągach i przyspieszeniu wzmocnionym elektryfikacją?

CICHE I POTĘŻNE

Nasze silniki elektryczne są ledwie słyszalne, więc cisza i spokój będą Twoimi towarzyszami podróży. Direct4, zaawansowany napęd na wszystkie koła, został stworzony z myślą o komforcie i przyjemności z jazdy. Działa intuicyjnie, zapewniając płynne i szybkie przyspieszanie oraz optymalną stabilność, by Twój Lexus nie potrzebował kompromisów.

RODZAJE NAPĘDU ZELEKTRYFIKOWANEGO

SAMOŁADUJĄCY ELEKTRYCZNY NAPĘD HYBRYDOWY

Samoładujący elektryczny napęd hybrydowy stanowi połączenie silnika benzynowego i elektrycznego, dzięki czemu działa w ekologiczny i ekonomiczny sposób, a przy tym zapewnia maksimum wygody i komfortu. Bez wtyczki. Bez Diesla. Bez kompromisów.

HYBRYDOWY
NAPĘD PLUG-IN

Przełomowe rozwiązanie w kategorii samochodów zelektryfikowanych. Know-how Lexusa w dziedzinie wydajności akumulatorów pozwalają osiągnąć wiodący w klasie zasięg w trybie elektrycznym.
LEXUS RX 500h

PIERWSZA TURBODOŁADOWANA HYBRYDA


Prawdziwy przełom w gamie Lexusa - pierwszy w historii marki samochód, który wykorzystuje benzynowy silnik o pojemności 2,4 l z turbodoładowaniem, a także kompaktowy tylny silnik elektryczny.

NAPĘD W PEŁNI ELEKTRYCZNY

Żadnych paliw ani spalin – tylko setki kilometrów jazdy będącej samą przyjemnością i jedynie krótka przerwa na doładowanie.