F IMP Edition Hero desktop

LINIA F IMPRESSION

Linia F Impression to linia Lexusów charakteryzująca się wyjątkowo bogatym wyposażeniem i dynamiczną stylistyką. Modele w tej wersji dostępne są teraz na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach finansowych.

F IMPRESSION

Obecnie specyfikacja obejmuje trzy SUVy: kompaktowego Lexusa UX, miejskiego Lexusa NX i prestiżowego Lexusa RX. Stylistyczne detale nadwozia i wnętrza samochodów w tej wyjątkowej wersji dodają im sportowego charakteru.

ZOBACZ, CO WYRÓŻNIA LINIĘ F IMPRESSION

 • 
 

 
  F IMP 1 Pakiety Picture desktop

  PAKIETY WYPOSAŻENIA

  Wszystkie modele Lexusa w tej specyfikacji charakteryzują się bardzo rozbudowanym wyposażeniem dodatkowym. To dobra okazja, by w przystępnej cenie zyskać opcje dostępne w wyższych segmentach. Każdy z modeli F IMPRESSION ma w standardzie podobnie skonfigurowane pakiety.

  Przykładowo, już kompaktowy crossover Lexus UX F IMPRESSION jest wyposażony w komplet rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i komfortu oraz nowoczesne systemy multimedialne. Biorąc pod uwagę wartość opcji dostępnych w każdym samochodzie F IMPRESSION, warunki zakupu są niespotykanie korzystne.

  
 

 
  F IMP 2 Pakiety Picture desktop

  WERSJA F IMPRESSION OFERUJE MIĘDZY INNYMI:

  • Apple CarPlay i Android Auto,
  • Lexus Safety System+ 2.0,
  • System BSM i RCTA,
  • Elektryczną klapę bagażnika,
  • System Inteligentny kluczyk,
  • Reflektory LED,
  • Czujniki parkowania z przodu i z tyłu.

  
 

 
  F Imp 3 Detale desktop

  DYNAMICZNE DETALE

  Unikalna specyfikacja F IMPRESSION obejmuje również specjalny pakiet stylizacyjny, który dodaje samochodom dynamicznego charakteru. Wygoda i użyteczność oferowane w ramach wersji BUSINESS EDITION doskonale współgrają tu ze sportowym zacięciem charakterystycznym dla linii F SPORT.

  
 

 
  F Imp 4 Detale desktop

  Takie detale sylwetki, jak wyrazisty, czarny grill uformowany w kształt charakterystycznego dla Lexusa wrzeciona, utrzymane w tej samej tonacji kolorystycznej lusterka i dedykowane obręcze ze stopów metali lekkich sprawiają, że samochody z linii F IMPRESSION wyróżniają się najlepszym sportowym stylem.

 • Nota prawna

  * Podana cena dotyczy modelów z rocznika produkcji 2020 przy zakupie kół zimowych. Podane raty i ceny nie zawierają ceny lakieru metalizowanego. Promocja dotyczy modeli z roku 2020 i obowiązuje do wyczerpania zapasów lub do odwołania Kalkulacja Leasingu SMARTPLAN została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 10% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy. Wysokość Raty nie obejmuje kosztów rejestracji pojazdu. Wysokość opłat za korzystanie z Leasingu SMARTPLAN została określona w Tabeli Opłat i Prowizji Toyota Leasing. Przyznanie Leasingu jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy przez Toyota Leasing. Szczegóły Leasingu SMARTPLAN i ostateczne warunki finansowania są dostępne u Dilerów Lexusa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.