LEXUS ES

BUSINESS EDITION+
ES 300h 

 •     ES BE banner desktop
 •     ES BE text image Picture desktop

  Cena wyprzedażowa: 199 900 zł*
  Rata Leasingu KINTO ONE: 1 490 zł/mc

  Biznesowa specyfikacja modelu ES obejmuje między innymi najnowszy system Lexus Premium Navigation "12, system nagłośnienia audio złożony z 10 głośników, elektrycznie regulowane fotele i wspaniałą tapicerkę ze skóry Tahara.

  Pozostałe wyróżniki wersji Business Edition+ to:
  - czujniki deszczu,
  - rozmrażanie wycieraczek,
  - 18” felgi aluminiowe,
  - kamera cofania,
  - inteligentny kluczyk,
  - podgrzewana kierownica,
  - Apple CarPlay / Android Auto,
  - bezprzewodowa ładowarka,

  Lexus, z troski o zdrowie i środowisko, wspiera rozwiązania oparte na samoładującym elektrycznym napędzie hybrydowym o niskiej emisji. Wybór takiego auta do firmowej floty będzie wyrazem dbałości o jakość powietrza, którym oddychamy my i nasi bliscy.

 • Nota prawna

  * Podana cena zawiera Eko Bonus i dotyczy wersji ES 300h BUSINESS EDITION+ przy zakupie wraz z kompletem kół zimowych.
  Podane kwoty nie zawierają ceny lakieru metalizowanego.
  Kalkulacja Leasingu KINTO ONE została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 10% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy. Kalkulacja z dnia 15.02.2021. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów lub do odwołania. Dokładne szczegóły promocji w tym warunki skorzystania z promocji dostępne są u autoryzowanych dilerów Lexusa. Przyznanie finansowania uzależnione są od oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.