LEXUS ES

BUSINESS EDITION
ES 300h 

 •     ES BE banner desktop
 •     ES BE text image Picture desktop

  Cena: 259 500 zł*
  Rata Leasingu KINTO ONE: 3 050 zł/mc

  Biznesowa specyfikacja modelu ES obejmuje między innymi najnowszy system Lexus Premium Navigation "12, system nagłośnienia audio złożony z 10 głośników, elektrycznie regulowane fotele i wspaniałą tapicerkę ze skóry Tahara.

  Pozostałe wyróżniki wersji Business Edition to:
  - Elektryczna regulacja kierownicy
  - Reflektory Bi-LED
  - System bezpieczeństwa LSS +2.5
  - Lexus Premium Navigation 12” z ekranem dotykowym
  - Monitorowanie martwego pola (BSM)
  - Apple CarPlay® / Android Auto®
  - Inteligentny kluczyk
  - Bezprzewodowa ładowarka
  - Felgi 18”

  Lexus, z troski o zdrowie i środowisko, wspiera rozwiązania oparte na samoładującym elektrycznym napędzie hybrydowym o niskiej emisji. Wybór takiego auta do firmowej floty będzie wyrazem dbałości o jakość powietrza, którym oddychamy my i nasi bliscy.

 • Nota prawna

  * Podana cena zawiera Eko Bonus.
  Podane kwoty nie zawierają ceny lakieru metalizowanego.
  Kalkulacja Leasingu KINTO ONE została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 10% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu (wg aktualnego kursu EURO) i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie. Kalkulacja z dnia 16.05.2022 r. Dokładne szczegóły promocji w tym warunki skorzystania z promocji dostępne są u autoryzowanych dilerów Lexusa. Przyznanie finansowania uzależnione są od oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.