LEXUS UX

BUSINESS EDITION
UX 200 /UX 250h

 •     UX benz BE banner desktop
 •     Copy of UX BE text image Picture desktop

  Cena od: 130 900 zł*/ 143 900 zł*

  Biznesowa edycja tego prestiżowego crossovera pobudza wyobraźnię nie tylko designem. Auto jest w pełni wyposażone w najnowsze rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo. System zapobiegania kolizjom z pieszymi, kamera i czujniki parkowania oraz pełne reflektory LED z automatycznymi światłami drogowymi to tylko niektóre elementy pakietu Lexus Safety System+ 2, który na nowo definiuje pojęcie bezpieczeństwa.

  Pozostałe wyróżniki wersji Business Edition to:
  - automatyczna skrzynia biegów,
  - dwustrefowa klimatyzacja automatyczna
  z systemem nanoe,
  - 18” felgi aluminiowe,
  - podgrzewane fotele przednie,
  - elektrochromatyczne lusterko
  wsteczne wewnętrzne,
  - ekran 7”.

  Ten wyjątkowy samochód dostępny jest także z najnowszą wersją samoładującego elektrycznego napędu hybrydowego. Model UX w wersji hybrydowej wyposażony jest dodatkowo w systemy monitorowania martwego pola, ruchu poprzecznego przy cofaniu oraz zapobiegania kolizjom z pieszymi podczas cofania (ICS). Wybór takiego auta do firmowej floty podkreśli progresywny charakter biznesu i odpowiedzialność w kontekście zrównoważonego rozwoju oraz troski o środowisko.

  * Podane kwoty przy zakupie wraz z kompletem kół zimowych.. W celu zapoznania się z szczegółami oraz z innymi ofertami skontaktuj się z Autoryzowanym Dilerem Lexusa.

 •     UX BE banner desktop
 • Nota prawna

  * Podane kwoty przy zakupie wraz z kompletem kół zimowych.
  Podane kwoty nie dotyczą prezentowanych modeli i nie zawierają ceny lakieru metalizowanego.
  Podane ceny dla UX 250h zawierają Eko Bonus. Promocja obowiązuje do 30.09.2021
  Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.