POZNAJ LEXUSA IS

Lexus IS przykuwa uwagę stylem, jest technicznie zaawansowany i oferuje niezrównany komfort. Atletyczna sylwetka i poprowadzona w stylu coupé linia dachu zdradza, że oto stoi przed Tobą sedan zdolny przyprawić o mocniejsze bicie serca. Z jego osiągami przychodzi mu to bez trudu. Możesz również skonfigurować Lexusa IS idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb i oczekiwań.

 • 
 

 
  IS oferta desktop

  OFERTA SPECJALNA

  IS 300h BUSINESS EDITION

  ✓ Reflektory LED
  ✓ Felgi aluminiowe 17”
  ✓ Dwustrefowa klimatyzacja automatyczna
  ✓ Materiałowe fotele z boczkami ze skóry ekologicznej
  ✓ Podgrzewane fotele przednie
  ✓ Czujniki z przodu i z tyłu samochodu (8 sztuk)
  ✓ Tempomat
  ✓ Automatyczna skrzynia biegów
  ✓ Wewnętrzne lusterko elektrochromatyczne
  ✓ Czujnik deszczu
  ✓ Wyświetlacz multimedialny 7”
  ✓ Selektor 3 trybów jazdy (Eco, Normal, Sport)
  ✓ Składana tylna kanapa

  Cena katalogowa: 191 300
  Cena w ofercie specjalnej: 149 900 zł lub już od 1519 zł netto/mies.
  Korzyść: 41 400 zł


  Zapytaj Dilera o atrakcyjne oferty oraz umów się na jazdę próbną

  Podana rata nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia i nie zawiera ceny lakieru metalizowanego. Miesięczna rata netto Leasingu SMARTPLAN uwzględnia wkład własny 10% wartości samochodu, okres leasingu 36 m-cy z limitem kilometrów 30 000 km. Kalkulacja z dn. 02.10.2019 r. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.

 • 
 

 
  2017 lexus is key features
  • Napęd w pełni hybrydowy

   IS wyposażony w najnowsze wcielenie napędu hybrydowego Lexus to z pojazd oszczędny i mało obciążający środowisko, a zarazem auto mocne i szybko reagujące na naciśnięcie pedału przyspieszenia.

  • Doskonałe prowadzenie

   Usztywniona konstrukcja nośna sprawia, że samochód prowadzi się jeszcze bardziej precyzyjnie, a nowy układ korekcji sztywności zawieszenia (AVS) poprawia przyczepność i właściwości jezdne.

  • Idealne zachowanie na drodze

   Za sprawą nowego, lekkiego zawieszenie IS jeszcze lepiej radzi sobie z nierównościami, unika nadmiernych przechyłów nadwozia, bardzo stabilnie utrzymuje prosty tor jazdy i ma świetną przyczepność.

  • Doskonała aerodynamika

   Nasi specjaliści z dziedziny aerodynamiki poświęcili setki godzin na doskonalenie niemal płaskiego kształtu podwozia i owiewek, tak by jazda Lexusem IS była ekonomiczna i odbywała się w ciszy.

  • Inteligencja i bezpieczeństwo

   Samochód można zamówić z opcjonalnym systemem bezpieczeństwa Lexus Safety System+, który obejmuje układy intuicyjnie przekazujące kierowcy dodatkowe informacje, poprawiające widoczność do przodu, ostrzegające o zagrożeniach i ryzyku kolizji oraz automatycznie hamujące w sytuacji zagrożenia.

INTERAKTYWNIE ODKRYJ LEXUSA IS

Nowy Lexus IS powstaje w Japonii, w naszej obsypanej nagrodami fabryce Tahara, a nad jakością produkcji czuwają mistrzowie Takumi. To samochód, który zachwyca nie tylko wyglądem, lecz także wyjątkowymi osiągami. Patrząc na niego z zewnątrz, od razu dostrzega się charakterystyczną wrzecionowatą atrapę chłodnicy i wyraziste światła LED. We wnętrzu wyróżnia się duży centralny wyświetlacz o przekątnej 10,3 cala i wiele stylistycznych detali, na przykład szwy na skórzanej tapicerce foteli i laserowo wycinane drewniane wstawki.

 • INTERAKTYWNIE ODKRYJ LEXUSA IS

  Model przedstawiony powyżej nie jest reprezentatywny dla całej gamy.

ODKRYJ NAPĘD HYBRYDOWY LEXUSA


 

 
  Akcesoria

AKCESORIA LEXUSA

STWORZONE, BY ŁAMAĆ SCHEMATY

Każdy model Lexusa to unikalne wzornictwo przeczące utartym schematom. Uważamy jednak, że design samochodów to sztuka, która winna być tworzona z największym respektem wobec jej odbiorcy. Oddajemy więc w Twoje ręce szeroką gamę akcesoriów, która pozwoli uczynić Lexusa silnym wyrazem Twojego indywidualnego charakteru, a jednocześnie odpowiedzią na Twoje potrzeby.

INNE MODELE W NASZEJ GAMIE