GS F

GS O NAJWYŻSZYCH OSIĄGACH

Sportowy sedan, który oferuje emocje, osiągi i bezkompromisową jakość.

POZNAJ LEXUSA GS F

To na pewno F. To wrzeciono z przodu, ten wzór kratki, te monstrualne poczwórne końcówki wydechu, ten spojler z włókien węglowych... Jeśli jakiś samochód ma zdolność poruszania zmysłów, to jest nim GS F. Za jego kierownicą, przed kokpitem zwróconym do kierowcy, ma się wrażenie niemal nieograniczonej mocy. Kierowcę otacza tutaj luksus i wyrafinowanie. Oraz atmosfera spokoju — oczywiście do chwili, gdy zechce skorzystać z potencjału drzemiącego pod prawą stopą. Taki właśnie jest GS F, następne wcielenie mocy litery F.

 • 2017 lexus gs f key features
  • Silnik V8 o pojemności 5 litrów

   Ten niesamowity 5-litrowy silnik V8 — wytwarzany ręcznie i dostrajany z użyciem stetoskopu — rozwija moc 477 KM DIN i generuje 530 Nm momentu obrotowego. Już sam jego dźwięk przyspiesza bicie serca.

  • Sportowa wersja systemu VDIM

   Sportowy zintegrowany system zarządzania dynamiką pojazdu (VDIM) sprawia, że potężna moc silnika GS F jest wykorzystywana bezpiecznie i płynnie.

  • Sportowe fotele z wysokimi oparciami

   To zupełnie nowe fotele z wysokimi oparciami i symbolem F. Na każdym zakręcie wbudowana konstrukcja piankowa podtrzymuje ciało niczym sportowe ubranie.

  • Sportowa kierownica

   Kierownica z grubym wieńcem o eliptycznym przekroju zapewnia kierowcy jeszcze lepsze panowanie nad samochodem podczas jazdy wyczynowej. Łopatki do szybkiej zmiany ciasno zestopniowanych przełożeń rozmieszczono w miejscach sprzyjających naturalnej, intuicyjnej obsłudze.

  • 8-biegowa skrzynia biegów

   Moc silnika V8 przekazywana jest na koła za pośrednictwem 8-biegowej sportowej sekwencyjnej przekładni z bezpośrednią zmianą biegów (Sport Direct Shift), która oferuje też tryb ręcznej zmiany przełożeń — gdyby kierowca zechciał w stu procentach kontrolować przeniesienie napędu.

  • Brzmienie Active Sound Control

   Kierowca może wpływać na brzmienie swojego Lexusa GS F, wybierając tryb SPORT S i SPORT S+ oraz włączając układ Active Sound Control, który wzmacnia głębokie brzmienie układu wydechowego.

INTERAKTYWNIE ODKRYJ LEXUSA GS F

Przejdźmy od razu do rzeczy: to najpotężniejszy sedan, jaki kiedykolwiek trafił do naszej oferty. Szeroka sylwetka GS F budzi respekt, a każda linia jej konturów podporządkowana jest osiągom. Możesz w nieskończoność powtarzać sobie, że „przecież to 5-drzwiowy sedan”, ale i tak zawsze dojdzie do głosu jego sportowy duch, który wyraża litera F.

 • INTERAKTYWNIE ODKRYJ LEXUSA GS F

  Model przedstawiony powyżej nie jest reprezentatywny dla całej gamy.

Akcesoria

AKCESORIA LEXUSA

STWORZONE, BY ŁAMAĆ SCHEMATY

Każdy model Lexusa to unikalne wzornictwo przeczące utartym schematom. Uważamy jednak, że design samochodów to sztuka, która winna być tworzona z największym respektem wobec jej odbiorcy. Oddajemy więc w Twoje ręce szeroką gamę akcesoriów, która pozwoli uczynić Lexusa silnym wyrazem Twojego indywidualnego charakteru, a jednocześnie odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Next steps

INNE MODELE W NASZEJ GAMIE