LEXUS GS JUŻ OD 1390 PLN W LEASINGU SMARTPLAN

LEASING SMARTPLAN to minimalizacja kosztów Twojej Firmy oraz niższa rata leasingu do 50%. Po zakończeniu umowy możesz wykupić auto bądź zwrócić je do Dealera.

Niska rata

Spłacasz jedynie tę część wartości pojazdu która odpowiada rzeczywistej utracie wartości w tym czasie.

Oszczędności podatkowe

Cała rata leasigowa stanowi koszt uzyskania przychodu, co pozwala na dodatkowe oszczędności podatkowe.

Komfortowa opieka

Pełne wsparcie w każdej sytuacji, pod jednym numerem telefonu.

INTERAKTYWNIE ODKRYJ LEXUSA GS

Jego atletyczna, muskularna sylwetka kryje niezwykle cichą, luksusową i nowoczesną kabinę — tutaj podróżuje się we własnej pierwszej klasie. Jest piękny, a przy tym daje niesamowicie wielką przyjemność z jazdy. Dbałość o satysfakcję kierowcy widać na każdym kroku — na przykład przy kierownicy umieszczono łopatki do zmiany biegów, by w każdej chwili mógł sięgnąć po cały sportowy potencjał układu napędowego.

 • INTERAKTYWNIE ODKRYJ LEXUSA GS

  Model przedstawiony powyżej nie jest reprezentatywny dla całej gamy.

WYBIERZ SWÓJ KOLOR

Dopasuj GS do swoich wymagań, poszukaj swojego nowego ulubionego koloru lub kontynuuj odkyrwanie cech modelu.

Configure your car

Dotknij samochodu, aby się obrócić

GS 300h F SPORT / czarny

POZNAJ LEXUSA GS

By GS prowadził się tak doskonale, jak się prowadzi, nasi inżynierowie podczas prac rozwojowych i testów pokonali nim odległość równą 26 okrążeniom kuli ziemskiej. Ani jeden kilometr tego dystansu nie został zmarnowany: GS zyskał większą sztywność nadwozia, nowe sportowe rozpórki poprawiające właściwości jezdne i zupełnie nowe wielowahaczowe zawieszenie tylne. Następnie poprawiliśmy właściwości aerodynamiczne i wyciszyliśmy szum powietrza opływającego nadwozie, by stworzyć luksusowego sedana, który połączy w sobie legendarny luksus marki Lexus ze sportowymi osiągami i emocjami.

 •     2017 lexus gs 300 key features
  • 2-litrowy turbodoładowany silnik

   Turbodoładowany silnik Lexusa charakteryzuje się szybką reakcją na naciśnięcie pedału przyspieszenia i wysokim momentem obrotowym oraz osiągami, które przyprawiają o zawrót głowy. Innowacyjnie rozwiązane sterowanie fazami rozrządu umożliwia przełączanie silnika między pracą w cyklu Otto i cyklu Atkinsona, co przekłada się na niższe zużycie paliwa. Silnik generuje moc 245 KM i moment obrotowy 350 Nm.

  • 8-biegowa skrzynia automatyczna

   Wyrafinowana 8-biegową przekładnia, która potrafi nawet dostosowywać zmiany biegów do chwilowych wartości przeciążeń działających na samochód.

  • System audio Mark Levinson®

   Optymalizacja rozmieszczenia głośników systemu Mark Levinson® w kabinie Lexusa GS zajęła ponad 2000 godzin. W rezultacie udało się stworzyć scenę dźwięku przestrzennego dostarczającą niezwykłych wrażeń.

  • Komunikacja cyfrowa

   Oprogramowanie smartfonów i innych urządzeń multimedialnych można wyświetlać i obsługiwać na różnych ekranach samochodu, tak by podczas jazdy mieć zapewnioną bezproblemową łączność z urządzeniami cyfrowymi.

Next steps

    Akcesoria

AKCESORIA LEXUSA

STWORZONE, BY ŁAMAĆ SCHEMATY

Każdy model Lexusa to unikalne wzornictwo przeczące utartym schematom. Uważamy jednak, że design samochodów to sztuka, która winna być tworzona z największym respektem wobec jej odbiorcy. Oddajemy więc w Twoje ręce szeroką gamę akcesoriów, która pozwoli uczynić Lexusa silnym wyrazem Twojego indywidualnego charakteru, a jednocześnie odpowiedzią na Twoje potrzeby.

INNE MODELE W NASZEJ GAMIE