182x102 hybrydy

SAMOCHODY
HYBRYDOWE

Przekonaj się, dlaczego przyszłość jest hybrydą.

182x102 concept

MODELE
KONCEPCYJNE

Zobacz projekty wytyczające przyszłość Lexusa.

182x102 serwis

SERWIS
I USŁUGI

Sprawdź, na czym polega najwyższy poziom obsługi.

182x102 akcesoria

AKCESORIA
LEXUSA

Uczyń Lexusa silnym wyrazem Twojego charakteru.

POZNAJ NOWEGO IS

ODWAŻNEGO STYLISTYCZNIE,
PRZYSZŁOŚCIOWEGO TECHNICZNIE

Nowy Lexus IS oferuje wyjątkowe wrażenia z jazdy. Powstaje w Japonii, w naszej wielokrotnie nagradzanej fabryce Tahara. Do wyboru jest hybrydowy IS 300h i turbodoładowany IS 200t, a każdy z nich dostępny także w dynamicznej wersji F SPORT. Zamów już teraz w spektakularnej ofercie przedsprzedażowej.

OFERTA PRZEDSPRZEDAŻOWA

IS 200t

IS 300h

Podane ceny w zł brutto. Zawarte w tym cenniku informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561 §1 ust. 2 oraz art. 5561 §2 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny. Przedsprzedaż obowiązuje od 17.10.2016 do 31.12.2016 lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji u Autoryzowanych Dilerów Lexusa. Podane ceny nie zawierają dopłaty za lakier biały F.

SMARTPLAN

Podane ceny w zł brutto. Zawarte w tym cenniku informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561 §1 ust. 2 oraz art. 5561 §2 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny. Promocja dla przedsiębiorców dotyczy wysokości rat w Leasingu SMARTPLAN dla modelu IS 200t w wersji Elegance z pakietem Sense. Promocja przedsprzedażowa obowiązuje od 17.10.2016 do 31.12.2016 lub do wyczerpania zapasów. Rata nie obejmuje dopłaty za lakier metalizowany. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.

DOSKONAŁA DYNAMIKA

IS ZACHWYCA PRECYZJĄ PROWADZENIA I DOPRACOWANIEM

Inżynierowie Lexusa przez wiele miesięcy doskonalili układ kierowniczy i zawieszenie, eksperymentowali z lżejszymi i zoptymalizowanymi elementami.

Po próbach w naszym potężnym tunelu aerodynamicznym w Japonii prototyp nowego Lexusa IS trafił w ręce Yoshiaki Ito, „mistrza kierownicy” Lexusa, który z wirtuozerią stroi samochody niczym instrumenty muzyczne. I tym razem nie spoczął, dopóki nie osiągnął idealnej równowagi między drogą a samochodem.

INNOWACYJNA TECHNIKA

W ODPOWIEDZI NA WSZYSTKIE TWOJE POTRZEBY

Lexus Safety System+ zawczasu wykrywa zagrożenia, korzystając z radaru działającego w zakresie fal milimetrowych i kamery. W jego skład wchodzi układ ochrony przedzderzeniowej (PCS) z funkcją wykrywania pieszych, system utrzymywania pojazdu na pasie ruchu (LKA), automatyczne światła drogowe (AHB) poprawiające widoczność w nocy oraz aktywny tempomat (ACC), który dopasowuje prędkość do prędkości pojazdu poprzedzającego.

Nowy sportowy sedan IS jest wyposażony w duży ekran multimedialny o przekątnej 10,3 cala z nawigacją Lexus Premium Navigation. Po pracy można rozkoszować się ulubioną muzyką płynącą ze światowej klasy 15-głośnikowego systemu audio Mark Levinson® Premium Surround.

IS 200t

DOŁADOWANY ADRENALINĄ

Nowy sportowy sedan IS 200t, wyposażony w 2-litrowy silnik benzynowy z turbodoładowaniem, rozwija moc 245 KM i może dynamicznie rozpędzić się do prędkości maksymalnej 230 km/h (należy jednak przestrzegać obowiązujących ograniczeń). Przygotowując model IS 200t do produkcji, poddawaliśmy go morderczym testom, takim jak próby obciążenia na dużej wysokości w Górach Skalistych i udział w japońskim „obozie przetrwania”, podczas którego symulowaliśmy eksploatację silnika w temperaturach dochodzących do 45°C.

Poddaliśmy go też 20 cyklom testów termicznych, aby mieć pewność, że będzie niezawodnie służył nawet w najtrudniejszych warunkach.

IS 300h

NOWOCZESNE OBLICZE MOCY

Hybrydowy IS 300h należy do najoszczędniejszych sportowych sedanów dostępnych dziś na rynku. Jego napęd to inteligentne połączenie 2,5-litrowego silnika benzynowego z bezpośrednim wtryskiem paliwa oraz silnika elektrycznego o dużej mocy.

IS 300h jest autem bardzo dynamicznym, a mimo to zużywa zaledwie 4,2 l paliwa na 100 km* i emituje tylko 97 g CO2 na kilometr*. W mieście można wybrać tryb samochodu elektrycznego (EV — Electric Vehicle), w którym pojazd w ogóle nie zużywa benzyny i nie emituje spalin.

*W wersji Elegance z pakietem Eco.

PODWÓJNA MOC HYBRYDY

WITAJCIE HYBRYDY. ŻEGNAJCIE DIESLE

W Lexusie IS 300h dostępny jest napęd Lexus Hybrid Drive.

Sercem tego nowoczesnego napędu jest 2,5-litrowy silnik pracujący w cyklu Atkinsona oraz silnik elektryczny. Łączna moc napędu hybrydowego wynosi 223 KM.

W stosunku do nowoczesnych silników wysokoprężnych hybrydy pozbawione są wielu elementów eksploatacyjnych, które z biegiem czasu zużywają się i wymagają wymiany. W hybrydach nie stosuje się tradycyjnych sprzęgieł, kół dwumasowych, filtrów cząstek stałych czy wysokociśnieniowego systemu wtrysku, który jest niezwykle wrażliwy na jakość paliwa.

F SPORT

JESZCZE WIĘCEJ SPORTOWYCH DOZNAŃ

Nowe modele IS 300h F SPORT i IS 200t F SPORT mają jeszcze odważniejszy design. Z zewnątrz wyróżniają się niespotykanym nigdzie indziej wzorem „F” na kratce atrapy chłodnicy i dedykowanymi obręczami ze stopów lekkich, a we wnętrzu — sportowymi skórzanymi fotelami w kolorze Dark Rose i wirtualnymi wskaźnikami w stylu supersamochodu LFA.

Dopełnieniem oryginalnego wnętrza są aluminiowe pedały i wstawki w stylu Naguri — zainspirowane tradycją japońskiego rzemiosła i po raz pierwszy zastosowane w superszybkim sedanie GS F. Oba modele IS w wersji F SPORT zostały dostrojone przez „mistrzów kierownicy” Lexusa i oferują nowy poziom przyjemności z jazdy.

KONFIGURATOR KOLORÓW

ZAREZERWUJ JAZDĘ TESTOWĄ

NOWY LEXUS IS
JUŻ WKRÓTCE POJAWI SIĘ W AUTORYZOWANYCH SALONACH LEXUSA.

BĄDŹ PIERWSZY I JUŻ TERAZ ZAPISZ SIĘ NA JAZDĘ TESTOWĄ.

ZOBACZ SPOT TV

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ