IS 200t

ZAWSZE PROWADZISZ

Nowy sportowy sedan IS 200t, wyposażony w 2-litrowy silnik benzynowy z turbodoładowaniem, rozwija moc 245 KM i może dynamicznie rozpędzić się do prędkości maksymalnej 230 km/h (należy jednak przestrzegać obowiązujących ograniczeń). Przygotowując model IS 200t do produkcji, poddawaliśmy go morderczym testom, takim jak próby obciążenia na dużej wysokości w Górach Skalistych i udział w japońskim „obozie przetrwania”, podczas którego symulowaliśmy eksploatację silnika w temperaturach dochodzących do 45°C.

Poddaliśmy go też 20 cyklom testów termicznych, aby mieć pewność, że będzie niezawodnie służył nawet w najtrudniejszych warunkach.

IS 300h

ULTRANOWOCZESNE OBLICZE MOCY

Hybrydowy IS 300h należy do najoszczędniejszych sportowych sedanów dostępnych dziś na rynku. Jego napęd to inteligentne połączenie 2,5-litrowego silnika benzynowego z bezpośrednim wtryskiem paliwa oraz silnika elektrycznego o dużej mocy.

IS 300h jest autem bardzo dynamicznym, a mimo to zużywa zaledwie 4,2 l paliwa na 100 km* i emituje tylko 97 g CO2 na kilometr*. W mieście można wybrać tryb samochodu elektrycznego (EV — Electric Vehicle), w którym pojazd w ogóle nie zużywa benzyny i nie emituje spalin.

*W wersji Elegance z pakietem Eco.

PODWÓJNA MOC HYBRYDY

WITAJCIE HYBRYDY. ŻEGNAJCIE DIESLE

W Lexusie IS 300h dostępny jest napęd Lexus Hybrid Drive.

Sercem tego nowoczesnego napędu jest 2,5-litrowy silnik pracujący w cyklu Atkinsona oraz silnik elektryczny. Łączna moc napędu hybrydowego wynosi 223 KM.

W stosunku do nowoczesnych silników wysokoprężnych hybrydy pozbawione są wielu elementów eksploatacyjnych, które z biegiem czasu zużywają się i wymagają wymiany. W hybrydach nie stosuje się tradycyjnych sprzęgieł, kół dwumasowych, filtrów cząstek stałych czy wysokociśnieniowego systemu wtrysku, który jest niezwykle wrażliwy na jakość paliwa.

F SPORT

JESZCZE WIĘCEJ SPORTOWYCH DOZNAŃ

Nowe modele IS 300h F SPORT i IS 200t F SPORT mają jeszcze odważniejszy design. Z zewnątrz wyróżniają się niespotykanym nigdzie indziej wzorem „F” na kratce atrapy chłodnicy i dedykowanymi obręczami ze stopów lekkich, a we wnętrzu — sportowymi skórzanymi fotelami w kolorze Dark Rose i wirtualnymi wskaźnikami w stylu supersamochodu LFA.

Dopełnieniem oryginalnego wnętrza są aluminiowe pedały i wstawki w stylu Naguri — zainspirowane tradycją japońskiego rzemiosła i po raz pierwszy zastosowane w superszybkim sedanie GS F. Oba modele IS w wersji F SPORT zostały dostrojone przez „mistrzów kierownicy” Lexusa i oferują nowy poziom przyjemności z jazdy.

ZAREZERWUJ JAZDĘ TESTOWĄ

NOWY LEXUS IS CZEKA W AUTORYZOWANYCH SALONACH LEXUSA.

BĄDŹ PIERWSZY I JUŻ TERAZ ZAPISZ SIĘ NA JAZDĘ TESTOWĄ.

ZOBACZ SPOT TV

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ