WYPRZEDAŻ ROCZNIKA 2015

Podane ceny w zł brutto. Zawarte w tym cenniku informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561 §1 ust. 2 oraz art. 5561 §2 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks cywilny. Promocja obowiązuje od dnia 01.01.2016 do 31.03.2016r. lub do wyczerpania zapasów, w zależności od tego co pierwsze nastąpi. Szczegóły promocji dostępne w autoryzowanych stacjach dilerskich Lexusa. Podane ceny nie zawierają dopłaty za lakier metalizowany/biały F.

POZNAJ NOWEGO IS 200t

dane techniczne IS200t

KONFIGURATOR KOLORÓW

WERSJA F SPORT

is 250 fsport

Nowy IS 200t F SPORT projektowany był przez ten sam zespół, który doprowadził do perfekcji nasz supersamochód LFA i sportowego sedana IS F, dlatego wyraźnie czuje się w nich ducha tamtych fantastycznych pojazdów. Sportowy charakter auta nie budzi wątpliwości za sprawą 18-calowych obręczy kół ze stopów lekkich, specjalnej atrapy chłodnicy F SPORT i świateł przeciwmgielnych LED. Wewnątrz kierowcę witają przyrządy w stylu znanym z supersamochodu LFA.

Dopełnieniem sportowego wnętrza jest oryginalna kierownica F SPORT, ekskluzywne fotele sportowe ze skórzaną tapicerką „Dark Rose”, aluminiowe pedały i metaliczne wstawki ozdobne. Samochód wyposażony jest w układ kierowniczy i zawieszenie sprzyjające dynamicznej jeździe, a prowadząc go, ma się poczucie pełnej kontroli nad sytuacją i... mnóstwo frajdy.

AKCESORIA LEXUSA

STWORZONE, BY ŁAMAĆ SCHEMATY

Każdy model Lexusa to unikalne wzornictwo przeczące utartym schematom. Uważamy jednak, że dizajn samochodów to sztuka, która winna być tworzona z największym respektem wobec jej odbiorcy. Oddajemy więc w Twoje ręce szeroką gamę akcesoriów, która pozwoli uczynić Lexusa silnym wyrazem Twojego indywidualnego charakteru, a jednocześnie odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ