LC Convertible Hero Image

LC

NOWY LC CONVERTIBLE

Nieważne, czy jedziesz skąpaną w słońcu nadmorską drogą, czy pokonujesz majestatyczną, alpejską przełęcz. Nowy Lexus LC Convertible dzięki otwartemu dachowi i niezwykłej mocy silnika V8 zawsze zapewnia niezrównany poziom luksusu.

DWIE FORMY UWODZENIA

Zespół projektowy LC Convertible stanął przed podwójnym wyzwaniem: miał stworzyć najpiękniejszy kabriolet na świecie – zarówno z podniesionym, jak i opuszczonym dachem.

POZNAJ KABRIOLET LC CONVERTIBLE

Model przedstawiony powyżej nie jest reprezentatywny dla całej gamy.

 •     Parallax Image 1 LC Coupe Beauty

  CECHA

  LC COUPÉ – PIĘKNO W KAŻDEJ LINII

  Miękki dach kabrioletu LC sprawia, że auto wygląda równie elegancko, jak LC coupé, z doskonale ukrytą ramą nośną. Po opuszczeniu, dach składa się pod wyprofilowaną osłoną bagażnika, która doskonale uzupełnia linie samochodu.

  Dowiedz się więcej o designie Lexusa

      Parallax Image 2 Nothing is Crafted Like a Lexus

  CECHA

  UNIKALNE RZEMIOSŁO LEXUSA

  O dwie godziny jazdy z Tokio pociągiem Shinkansen znajduje się fabryka Motomachi Lexus, gdzie stworzono LFA – jeden z najbardziej wyczekiwanych supersamochodów w historii. Obecnie w fabryce powstaje nowy kabriolet LC Convertible.

  Dowiedz się więcej o rzemiośle Lexusa

      Parallax Image 3 Awesome V8 Power

  CECHA

  NIESAMOWITA MOC V8

  5-litrowy silnik benzynowy V8 w LC Convertible został ręcznie dostrojony przez mistrza Takumi, dzięki czemu gwarantuje niesamowite doświadczenia z jazdy i wrażenie nieskończonego przyspieszenia i mocy. Ekstremalnie przetestowany podczas 24-godzinnego wyścigu na torze Nürburgring, dostarcza moc za pośrednictwem 10-biegowej, automatycznej skrzyni biegów Direct Shift o krótkim przełożeniu.

  Dowiedz się więcej o wydajności Lexus

      Parallax Image 4 Imaginative Climate Technology

  CECHA

  KREATYWNA TECHNOLOGIA KLIMATYCZNA

  Niezależnie od tego, czy przecinasz Alpy, czy też jedziesz wzdłuż przewiewnej nadmorskiej drogi, Climate Concierge w nowym kabriolecie LC Convertible nie tylko dostosowuje klimat w pojeździe podczas podnoszenia lub opuszczania dachu, ale także automatycznie podnosi temperaturę w kabinie, gdy przyspieszasz z opuszczonym dachem.

  Dowiedz się więcej o technologii Lexus

      Parallax Image 5 Lexus Safety System

  CECHA

  LEXUS SAFETY SYSTEM +

  Zasiadając za kierownicą nowego LC Convertible, masz pewność, że prowadzisz jeden z najbezpieczniejszych samochodów, jakie kiedykolwiek stworzono. Najnowszy Lexus Safety System + pomaga zapobiegać kolizjom z tyłu, zjeżdżaniu z pasa i kolizjom z udziałem pieszych.

  Dowiedz się więcej o Lexus Safety System +

OSIĄGI, KTÓRE ZAPIERAJĄ DECH

Bez względu na to, czy mkniesz skąpaną w słońcu drogą nad brzegiem morza, czy pokonujesz przyprawiające o zawrót głowy ciasne wiraże w Alpach, Lexus LC Convertible zapewni Ci niezrównany poziom luksusu i niesamowitą moc silnika. Dostarcza wyjątkowych wrażeń z jazdy, które pobudzają zmysły, i ucieleśnia w sobie prawdziwe piękno.