ODKRYJ LEXUSA
LC CONVERTIBLE

WYJĄTKOWE WERSJE
LC CONVERTIBLE

 • 1

  WERSJA BESPOKE

  DOPASOWANY DO CIEBIE

  Lexus LC Convertible w wersji Bespoke charakteryzuje się bardzo rozbudowanymi możliwościami personalizacji oraz wyjątkową stylizacją nadwozia: pakiet Shadow obejmuje czarne wykończenia reflektorów i lamp, zderzaków, grilla, progów oraz wlotów powietrza.

  Unikalne dla tej specyfikacji są czarne, 21-calowe kute obręcze kół ze stopu aluminium oraz opony 245/40 R21 (z przodu) oraz 275/35 R21 (z tyłu) G4AX. W ramach opcji można też zamontować koła z wersji Superturismo: 21-calowe kute obręcze ze stopu aluminium i opony 245/40 R21 (przód) oraz 275/35 R21 (tył) G4AV.

  2

  WERSJA BESPOKE

  OLŚNIEWAJĄCE WNĘTRZE

  Kabina samochodu w wersji Bespoke jest standardowo wykończona naturalną skórą. Opcjonalnie dostępna jest także skóra półanilinowa, taka jak w wyższej specyfikacji Superturismo.

  Unikalne dla Lexusa LC Convertible Bespoke są dostępne w standardzie nakładki progowe Carbon. W ramach dodatkowych pakietów istnieje możliwość doposażenia samochodu w wyświetlacz HUD oraz nawiew ciepłego powietrza na szyję.

  3

  WERSJA BESPOKE

  WYJĄTKOWY PAKIET REGATTA

  Spośród wielu dodatków warto zwrócić uwagę zwłaszcza na pakiet REGATTA. Ta stylistyka wykończenia, ze spektakularnym wnętrzem w kolorze Marina White, była do tej pory osiągalna jedynie w samochodach w wersji Limited Edition. W tej opcji otwierany dach samochodu może być granatowy lub czarny.

  Copy of 1

  WERSJA HOKKAIDO

  INTRYGUJĄCA SYLWETKA

  Lexus LC Convertible w wersji Hokkaido ma dedykowane, kute, 21-calowe obręcze kół. Dzięki nowej metodzie polerowania 3D felgi bardzo intensywnie odbijają światło, a ich konstrukcja zmniejsza masę nieresorowaną, co poprawia komfort jazdy i prowadzenie.

  Dostępny jest też pakiet stylistyczny Shadow z czarnymi wykończeniami elementów nadwozia: reflektorów i lamp, zderzaków, grilla, progów oraz wlotów powietrza.

  Copy of 2

  WERSJA HOKKAIDO

  DOPRACOWANE WNĘTRZE

  W kabinie Lexusa LC w wersji Hokkaido znajdują się liczne akcenty w wyjątkowym kolorze Dark Rose. Wybierając wersję Convertible, możesz cieszyć się również unikalnym, miękkim dachem w tej barwie.

  Przednie fotele obite są tapicerką z naturalnej skóry półanilinowej. Posiadają regulację w 8 kierunkach i mają dodatkowe nawiewy ogrzewające szyję.

  Samochód posiada nakładki progowe z inskrypcją dla wersji oraz tłoczony numer seryjny na konsoli środkowej.

DWIE FORMY UWODZENIA

Zespół projektowy LC Convertible stanął przed podwójnym wyzwaniem: miał stworzyć najpiękniejszy kabriolet na świecie – zarówno z podniesionym, jak i opuszczonym dachem.

POZNAJ KABRIOLET LC CONVERTIBLE

Model przedstawiony powyżej nie jest reprezentatywny dla całej gamy.

 •     Parallax Image 1 LC Coupe Beauty

  CECHA

  LC COUPÉ – PIĘKNO W KAŻDEJ LINII

  Miękki dach kabrioletu LC sprawia, że auto wygląda równie elegancko, jak LC coupé, z doskonale ukrytą ramą nośną. Po opuszczeniu, dach składa się pod wyprofilowaną osłoną bagażnika, która doskonale uzupełnia linie samochodu.

  Dowiedz się więcej o designie Lexusa

      Parallax Image 2 Nothing is Crafted Like a Lexus

  CECHA

  UNIKALNE RZEMIOSŁO LEXUSA

  O dwie godziny jazdy z Tokio pociągiem Shinkansen znajduje się fabryka Motomachi Lexus, gdzie stworzono LFA – jeden z najbardziej wyczekiwanych supersamochodów w historii. Obecnie w fabryce powstaje nowy kabriolet LC Convertible.

  Dowiedz się więcej o rzemiośle Lexusa

      Parallax Image 3 Awesome V8 Power

  CECHA

  NIESAMOWITA MOC V8

  5-litrowy silnik benzynowy V8 w LC Convertible został ręcznie dostrojony przez mistrza Takumi, dzięki czemu gwarantuje niesamowite doświadczenia z jazdy i wrażenie nieskończonego przyspieszenia i mocy. Ekstremalnie przetestowany podczas 24-godzinnego wyścigu na torze Nürburgring, dostarcza moc za pośrednictwem 10-biegowej, automatycznej skrzyni biegów Direct Shift o krótkim przełożeniu.

  Dowiedz się więcej o wydajności Lexus

      Parallax Image 4 Imaginative Climate Technology

  CECHA

  KREATYWNA TECHNOLOGIA KLIMATYCZNA

  Niezależnie od tego, czy przecinasz Alpy, czy też jedziesz wzdłuż przewiewnej nadmorskiej drogi, Climate Concierge w nowym kabriolecie LC Convertible nie tylko dostosowuje klimat w pojeździe podczas podnoszenia lub opuszczania dachu, ale także automatycznie podnosi temperaturę w kabinie, gdy przyspieszasz z opuszczonym dachem.

  Dowiedz się więcej o technologii Lexus

      Parallax Image 5 Lexus Safety System

  CECHA

  LEXUS SAFETY SYSTEM +

  Zasiadając za kierownicą nowego LC Convertible, masz pewność, że prowadzisz jeden z najbezpieczniejszych samochodów, jakie kiedykolwiek stworzono. Najnowszy Lexus Safety System + pomaga zapobiegać kolizjom z tyłu, zjeżdżaniu z pasa i kolizjom z udziałem pieszych.

  Dowiedz się więcej o Lexus Safety System +

OSIĄGI, KTÓRE ZAPIERAJĄ DECH

Bez względu na to, czy mkniesz skąpaną w słońcu drogą nad brzegiem morza, czy pokonujesz przyprawiające o zawrót głowy ciasne wiraże w Alpach, Lexus LC Convertible zapewni Ci niezrównany poziom luksusu i niesamowitą moc silnika. Dostarcza wyjątkowych wrażeń z jazdy, które pobudzają zmysły, i ucieleśnia w sobie prawdziwe piękno.