POZNAJ LEXUSA LC

Jeśli istnieje samochód zdolny pozostawiać trwałe zmysłowe wrażenia, to jest nim nowy Lexus LC. Wyszliśmy od obsypanego nagrodami koncepcyjnego samochodu LF-LC i krok po kroku zmieniliśmy go w fantastyczny model produkcyjny. Lexus LC to coś więcej niż 4-miejscowe coupé zwracające uwagę atrakcyjną powierzchownością. To samochód dopracowany do perfekcji przez zespół ponad 4000 designerów, inżynierów i techników, by jazda nim była prawdziwie wyjątkowym doświadczeniem.

 •     2017 lexus lc key features
  • Nowy symbol awangardy

   Charakterystyczna dla Lexusa wrzecionowata atrapa chłodnicy stanowi dopełnienie oryginalnego układu świateł, a kunszt naszych inżynierów pozwolił na bardzo niskie poprowadzenie maski. W tylnej połowie pojazdu dach opada pomiędzy szerokie nadkola, które podkreślają muskularną sylwetkę samochodu.

  • Najnowocześniejsze układy napędowe

   LC 500 wyposażony w 5-litrowy silnik benzynowy V8 i 10-biegową, automatyczną skrzynię biegów z bezpośrednią zmianą przełożeń, zachwyca reakcją na naciśnięcie pedału przyspieszenia. Natomiast 500h napędzany jest przez nasz pierwszy na świecie czterostopniowy układ hybrydowy Multistage Hybrid, złożony z 3,5-litrowego silnika benzynowego V6 i zaawansowanego silnika elektrycznego.

  • Rasowe Gran Turismo

   LC 500 z ręcznie montowanym silnikiem 5-litrowym zachwyca reakcją na naciśnięcie pedału przyspieszenia i wspaniałym brzmieniem jednostki V8. 10-biegowa automatyczna skrzynia biegów z bezpośrednią zmianą przełożeń działa niesamowicie szybko, a układ AI-SHIFT wybiera optymalne przełożenie z uwzględnieniem preferowanego przez kierowcę stylu jazdy.

  • Zaawansowane i lekkie rozwiązania konstrukcyjne

   Do budowy dachu i szkieletu drzwi Lexusa LC posłużyło niezwykle wytrzymałe, a przy tym wyjątkowo lekkie tworzywo CFRP (Carbon Fibre Reinforced Plastic — tworzywo sztuczne wzmacniane włóknami węglowymi). Poszycie drzwi, pokrywy bagażnika i maski wykonane jest z lekkiego aluminium, a rama nadwozia coupé — ze stali o szczególnie wysokiej wytrzymałości na rozciąganie.

  • Kokpit zwrócony do kierowcy

   Ergonomiczny i przemyślany kokpit stwarza kierowcy warunki do bezpiecznej i dynamicznej jazdy. Elementy sterujące i wyświetlacze rozmieszczono intuicyjnie, właśnie tam, gdzie są oczekiwane i potrzebne. Często używane elementy, takie jak selektor trybu jazdy, zebrane są przy kierownicy, by sięgało się do nich łatwo i naturalnie.

  • Mistrzowie Takumi - bezkonkurencyjna jakość wykończenia

   We wnętrzu Lexusa LC odnajdziesz mnóstwo ręcznie zszywanych detali i starannie wyselekcjonowanych materiałów, takich jak: magnezowe łopatki do zmiany biegów, fantastyczne wykończenie drzwi z materiału Alcantara czy dźwignia zmiany biegów pięknie obszyta skórą o różnej teksturze.

  • Inteligentne technologie

   Inspirowany supersamochodem LFA wyświetlacz z efektem 3D, nowy ekran multimedialny z touchpadem i duży, kolorowy projektor HUD, są źródłem zarówno informacji, jak i rozrywki.

WYJĄTKOWE EDYCJE
LEXUSA LC

Wersja Bespoke oraz wersja Hokkaido

 • 1

  WERSJA BESPOKE

  DOPASOWANY DO CIEBIE

  Lexusa LC w wersji Bespoke wyróżniają bardzo rozbudowane możliwości personalizacji oraz wyjątkowa stylizacja nadwozia: pakiet Shadow obejmuje czarne wykończenia reflektorów i lamp, zderzaków, grilla, progów oraz wlotów powietrza.

  2

  WERSJA BESPOKE

  OLŚNIEWAJĄCE WNĘTRZE

  Kabina samochodu w specyfikacji Bespoke wygląda tak, jak w wyższej wersji Superturismo: zarówno przednie, jak i tylne fotele mogą być obite Alcantarą. Dostępne są także inne materiały i kolory tapicerki oraz możliwość zróżnicowania obić przednich i tylnych foteli - na przykład skórą półanilinową (z przodu) i materiałem Tahara (z tyłu).

  Wersja Bespoke zapewnia kierowcy i pasażerom najwyższy komfort. Jako jedyna oferuje możliwość opcjonalnego rozbudowania o elektryczną regulację przednich foteli w 10 kierunkach oraz elektryczną regulację wysokości przednich zagłówków przy wyborze wnętrza z tapicerką półanilinową.

  Unikalne dla tej specyfikacji są również czarne, 21-calowe, kute obręcze kół ze stopu aluminium oraz opony 245/40 R21 (z przodu) oraz 275/35 R21 (z tyłu) G4AX.

  3

  WERSJA BESPOKE

  STAŁY SPOILER AVIATION

  Dostępnych jest wiele pakietów opcji, w tym - unikalny dla wersji Bespoke - stały spoiler z karbonu AVIATION poprawiający przyczepność przy wyższych prędkościach.

  Copy of 1

  WERSJA HOKKAIDO

  INTRYGUJĄCA SYLWETKA

  Lexus LC w wersji Hokkaido ma dedykowane, kute, 21-calowe obręcze kół. Dzięki nowej metodzie polerowania 3D felgi bardzo intensywnie odbijają światło, a ich konstrukcja zmniejsza masę nieresorowaną, co poprawia komfort jazdy i prowadzenie.

  Dostępny jest też pakiet stylistyczny Shadow z czarnymi wykończeniami elementów nadwozia: reflektorów i lamp, zderzaków, grilla, progów oraz wlotów powietrza.

  Copy of 2

  WERSJA HOKKAIDO

  DOPRACOWANE WNĘTRZE

  W kabinie Lexusa LC Hokkaido znajdują się liczne akcenty w wyjątkowym kolorze Dark Rose. Przednie fotele obite są tapicerką z naturalnej skóry półanilinowej. Dodatkowo są one regulowane w 10 kierunkach. Samochód posiada nakładki progowe z inskrypcją dla wersji oraz tłoczony numer seryjny na konsoli środkowej.

INTERAKTYWNIE ODKRYJ LEXUSA LC

Tworząc Lexusa LC, nowy luksusowy model coupé, niczego nie pozostawiliśmy przypadkowi. To właśnie dlatego pod uwodzicielskim nadwoziem samochodu kryje się absolutnie bezkompromisowa konstrukcja. Zaprojektowany tak, aby przewyższać wszystkie oczekiwania, model coupé LC wyznacza początek nowego etapu w historii Lexusa.

 • INTERAKTYWNIE ODKRYJ LEXUSA LC

  Model przedstawiony powyżej nie jest reprezentatywny dla całej gamy.

OD KONCEPTU DO COUPÉ

LC to luksusowy model coupé, zapierający dech w piersiach i zaprojektowany na otwarcie nowego etapu w historii Lexusa. Ten zachwycający przepiękną stylistyką samochód został dopracowany do perfekcji przez zespół ponad 4000 projektantów, inżynierów i techników, by jazda nim była prawdziwie wyjątkowym doświadczeniem.

 • LEXUS Z SAMOŁADUJĄCYM SIĘ NAPĘDEM HYBRYDOWYM

  HYBRYDA, KTÓRA CZYTA W MYŚLACH

  Wielostopniowy napęd hybrydowy wykorzystuje sztuczną inteligencję, żeby lepiej rozumieć intencje kierowcy i wybierać bieg idealny do płynnej jazdy. To hybryda, która czyta w myślach, dlatego przygotuj się na emocje bez końca.

 • LEXUS Z SAMOŁADUJĄCYM SIĘ NAPĘDEM HYBRYDOWYM

  HYBRYDA, KTÓRA PRZYSPIESZA BICIE SERCA

  Ta hybryda przyspiesza bicie serca. Dwa źródła energii — 3,5-litrowy silnik benzynowy V6 i dwa energooszczędne silniki elektryczne — idealnie ze sobą współpracują, rozpędzając samochód od 0 do 100 km/h w zaledwie 5 s. W efekcie te imponujące osiągi błyskawicznie przyspieszają tętno.

    LC nanoe

ZDROWE POWIETRZE DZIĘKI NANOE®

W trosce o bezpieczeństwo i komfort osób podróżujących naszymi autami, wyposażamy samochody w nagradzaną za jakość i skuteczność technologię Nanoe®. Jej innowacyjne działanie sprawia, że powietrze w kabinie jest oczyszczane - również z wirusów - a nieprzyjemne zapachy neutralizowane.

    Akcesoria

AKCESORIA LEXUSA

STWORZONE, BY ŁAMAĆ SCHEMATY

Każdy model Lexusa to unikalne wzornictwo przeczące utartym schematom. Uważamy jednak, że design samochodów to sztuka, która winna być tworzona z największym respektem wobec jej odbiorcy. Oddajemy więc w Twoje ręce szeroką gamę akcesoriów, która pozwoli uczynić Lexusa silnym wyrazem Twojego indywidualnego charakteru, a jednocześnie odpowiedzią na Twoje potrzeby.

SAMOŁADUJĄCY ELEKTRYCZNY NAPĘD HYBRYDOWY