POZNAJ LEXUSA LC

Jeśli istnieje samochód zdolny pozostawiać trwałe zmysłowe wrażenia, to jest nim nowy Lexus LC. Wyszliśmy od obsypanego nagrodami koncepcyjnego samochodu LF-LC i krok po kroku zmieniliśmy go w fantastyczny model produkcyjny. Lexus LC to coś więcej niż 4-miejscowe coupé zwracające uwagę atrakcyjną powierzchownością. To samochód dopracowany do perfekcji przez zespół ponad 4000 designerów, inżynierów i techników, by jazda nim była prawdziwie wyjątkowym doświadczeniem.


 

 
  2017 lexus lc key features
 • Nowy symbol awangardy

  Charakterystyczna dla Lexusa wrzecionowata atrapa chłodnicy stanowi dopełnienie oryginalnego układu świateł, a kunszt naszych inżynierów pozwolił na bardzo niskie poprowadzenie maski. W tylnej połowie pojazdu dach opada pomiędzy szerokie nadkola, które podkreślają muskularną sylwetkę samochodu.

 • Najnowocześniejsze układy napędowe

  LC 500 wyposażony w 5-litrowy silnik benzynowy V8 i 10-biegową automatyczną skrzynią biegów z bezpośrednią zmianą przełożeń zachwyca reakcją na naciśnięcie pedału przyspieszenia. Natomiast 500h napędzany jest przez nasz pierwszy na świecie czterostopniowy układ hybrydowy Multistage Hybrid złożony z 3,5-litrowego silnika benzynowego V6 i zaawansowanego silnika elektrycznego.

 • Rasowe Gran Turismo

  LC 500 z ręcznie montowanym silnikiem 5-litrowym zachwyca reakcją na naciśnięcie pedału przyspieszenia i wspaniałym brzmieniem jednostki V8. 10-biegowa automatyczna skrzynia biegów z bezpośrednią zmianą przełożeń działa niesamowicie szybko, a układ AI-SHIFT wybiera optymalne przełożenie z uwzględnieniem preferowanego przez kierowcę stylu jazdy.

 • Zaawansowane i lekkie rozwiązania konstrukcyjne

  Do budowy dachu i szkieletu drzwi Lexusa LC posłużyło niezwykle wytrzymałe, a przy tym wyjątkowo lekkie tworzywo CFRP (Carbon Fibre Reinforced Plastic — tworzywo sztuczne wzmacniane włóknami węglowymi). Poszycie drzwi, pokrywy bagażnika i maski wykonane jest z lekkiego aluminium, a rama nadwozia coupé — ze stali o szczególnie wysokiej wytrzymałości na rozciąganie.

 • Kokpit zwrócony do kierowcy

  Ergonomiczny i przemyślany kokpit stwarza kierowcy warunki do bezpiecznej i dynamicznej jazdy. Elementy sterujące i wyświetlacze rozmieszczono intuicyjnie, właśnie tam, gdzie są oczekiwane i potrzebne. Często używane elementy, takie jak selektor trybu jazdy, zebrane są przy kierownicy, by sięgało się do nich łatwo i naturalnie.

 • Inteligentne technologie

  Inspirowany supersamochodem LFA wyświetlacz z efektem 3D, nowy ekran multimedialny z touchpadem i duży, kolorowy projektor HUD, są źródłem zarówno informacji, jak i rozrywki.

INTERAKTYWNIE ODKRYJ LEXUSA LC

Tworząc Lexusa LC, nowy luksusowy model coupé, niczego nie pozostawiliśmy przypadkowi. Dlatego pod uwodzicielskim nadwoziem kryje się absolutnie bezkompromisowa konstrukcja. Zaprojektowany tak, aby przewyższać wszystkie oczekiwania, model coupé LC wyznacza początek nowego etapu w historii Lexusa.

 • INTERAKTYWNIE ODKRYJ LEXUSA LC

  Model przedstawiony powyżej nie jest reprezentatywny dla całej gamy.

SAMOŁADUJĄCY ELEKTRYCZNY NAPĘD HYBRYDOWY


 

 
  Akcesoria

AKCESORIA LEXUSA

STWORZONE, BY ŁAMAĆ SCHEMATY

Każdy model Lexusa to unikalne wzornictwo przeczące utartym schematom. Uważamy jednak, że design samochodów to sztuka, która winna być tworzona z największym respektem wobec jej odbiorcy. Oddajemy więc w Twoje ręce szeroką gamę akcesoriów, która pozwoli uczynić Lexusa silnym wyrazem Twojego indywidualnego charakteru, a jednocześnie odpowiedzią na Twoje potrzeby.