• SSGH
 • 
 

 
  SSGH bckgrnd
  • WYBIERZ NISKOEMISYJNEGO LEXUSA

   Zwracamy uwagę na jakość produktów, które spożywamy, poświęcamy czas na aktywność fizyczną. Zależy nam na jakości powietrza, którym oddychamy zarówno my jak i nasi bliscy. Zakup samochodu z napędem hybrydowym doskonale wpisuje się w filozofię świadomych wyborów, które są dyktowane troską o zdrowie. Dlatego warto wybrać przyjazne dla środowiska hybrydy, uwielbiane przez podróżujących nią pasażerów, również tych czworonożnych, którzy czują się niezwykle komfortowo w otoczeniu relaksującej ciszy.

  • WYBÓR Z MYŚLĄ O ZDROWIU

   Napęd hybrydowy to sprawdzona i popularna na całym świecie technologia, która umożliwia oszczędność paliwa, mniejsze emisje spalin i przyczynia się bezpośrednio do poprawy jakości Twojego życia. W obliczu ogromnego problemu, jakim jest zanieczyszczenie środowiska i obecny w naszych miastach smog, powinniśmy ze szczególnym namysłem podchodzić do wyboru samochodu. Świadomość tego, że oddychamy najbardziej zanieczyszczonym powietrzem w Unii Europejskiej, może być impulsem do zmian. Każdy z nas ma bezpośredni wpływ na jakość powietrza, którym oddycha.

  • ZATRZYMAJ SMOG

   Szkodliwość smogu nie budzi żadnych wątpliwości. Wielokrotnie powtarzane badania na grupach kontrolnych na całym świecie jasno pokazują, jak destrukcyjne, szczególnie dla dzieci i osób starszych, jest oddychanie zanieczyszczonym powietrzem. Znaczącą rolę tego stanu rzeczy przypisuje się technologii Diesla. Transport drogowy odpowiada za emisję 40 proc. tlenków azotu w Europie. Ok. 80 proc. tych emisji pochodzi właśnie z samochodów z silnikiem Diesla. Silniki wysokoprężne emitują znaczące ilości pyłów PM10, który pogłębia choroby płuc i układu krążenia. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wpisała spaliny emitowane przez silniki Diesla na listę substancji powodujących raka.

  • PRAWO DO CZYSTEGO POWIETRZA

   Dążąc do zmniejszenia emisji szkodliwych substancji, Unia Europejska wprowadza kolejne obostrzenia, które mają spowodować odwrót od silników Diesla. Niebawem życie z autem wyposażonym w taki rodzaj napędu stanie się wyjątkowo uciążliwe. Zaostrzenie norm emisji spalin wprowadzane przez Unię Europejską zmniejsza opłacalność Diesli. Kolejne europejskie miasta zapowiadają poważne ograniczenia dla właścicieli samochodów wyposażonych w silniki wysokoprężne. Z kolei posiadanie hybrydy wiąże się z coraz większymi przywilejami i korzyściami. Władze samorządów w Polsce z roku na rok stają się coraz bardziej przychylne posiadaczom ekologicznych samochodów.

   Każdy z nas może włączyć się w działania mające na celu poprawę jakości życia i zdrowia wszystkich mieszkańców. Stop smog. Go hybrid.

POZNAJ LEXUSA RX L

RX L to rodzinny, kładący nacisk na luksus SUV. Elegancja i przestronność idzie w nim w parze z maksymalnym komfortem i bezpieczeństwem wszystkich pasażerów. Nowy w naszej gamie luksusowych SUV-ów wszechstronny model ma trzy rzędy foteli i większą przestrzeń bagażową, a przy tym zachowuje typową dla SUV-a RX zgrabną sylwetkę. Spektakularne połączenie wyrazistych załamań i śmiało poprowadzonych krzywych najwidoczniej przejawia się we „wrzecionowatej” atrapie chłodnicy — znaku rozpoznawczym Lexusa — i stylowej, chromowanej ramce. Z kolei pieczołowicie zaprojektowane wnętrze oferuje innowacyjne technologie, które dopasujesz do własnych upodobań. Dzięki temu RX L spełni wszystkie Twoje oczekiwania.


 

 
  2018 lexus rx l key features
 • Wydłużona sylwetka

  Nadwozie RX L jest o 110 mm dłuższe niż w modelu pięcioosobowym, a linia tylnej szyby — bardziej stromo poprowadzona. Dzięki temu luksusowy SUV zapewnia więcej przestrzeni bagażowej i aż siedem komfortowych siedzeń.

 • Modna stylistyka

  Czarne tylne słupki C stwarzają efekt „zawieszenia” dachu w powietrzu, tylne reflektory LED w kształcie litery L zgrabnie oplatają nadkola, a wizualny środek ciężkości stanowi „wrzecionowata” atrapa chłodnicy. Dzięki temu RX L łączy w sobie wszechstronność klasy SUV ze wszystkim, co stanowi o dynamicznej stylistyce.

 • Luksusowe fotele

  RX L ma składaną kanapę dzieloną w stosunku 40:20:40. Chcąc uzyskać dostęp do trzeciego rzędu foteli, wystarczy użyć odpowiedniej dźwigni, aby przesunąć do przodu drugi rząd siedzeń. Wyjątkowe udogodnienia, takie jak uchwyty na kubki i uniwersalne rozwiązania, są dostępne dla osób podróżujących we wszystkich trzech rzędach.

 • Klimatyzacja trójstrefowa

  Inteligentne funkcje — takie jak klimatyzacja trójstrefowa, która umożliwia pasażerom podróżującym w trzecim rzędzie siedzeń samodzielne sterowanie temperaturą i nawiewami w tylnej części kabiny — dbają podczas jazdy o komfort każdego pasażera.

 • Mistrzowskie multimedia

  Przeznaczony dla kierowcy system Display Audio obejmuje ekran 12,3 cala, radio AM/FM, interfejs audio Bluetooth®, mikrofon z funkcją rozpoznawania głosu, gniazdo na karty micro SD, wejście AUX na minijack, dwa porty USB i 15-głośnikowy system audio Mark Levinson Premium Surround. Z kolei pasażerowie podróżujący w drugim rzędzie foteli mogą podłączyć swoje urządzenia multimedialne do umieszczonych tam specjalnie dla nich portów USB.

 • Lexus Safety System+

  Dzięki systemowi ochrony przedzderzeniowej (PCS) z funkcją wykrywania pieszych, systemowi utrzymywania pojazdu na pasie ruchu (LKA) z korekcją kierunku jazdy, automatycznym światłom drogowym (AHB), dynamicznemu tempomatowi radarowemu działającemu przy każdej prędkości oraz kurtynom powietrznym na całej długości samochodu chroniącym wszystkie trzy rzędy foteli Lexus RX L jest równie bezpieczny, co elegancki.

ZOBACZ DOSTĘPNE KOLORY NADWOZIA

Dopasuj Lexusa RX L do swoich oczekiwań. Zobacz, jak się prezentuje w różnych kolorach, lub przejdź dalej, aby poznać oferowane funkcje i obejrzeć galerię zdjęć.

Configure your car

Dotknij samochodu, aby się obrócić

Prestige / czarny jednolity

ODKRYJ LEXUSA RX L

Dzięki możliwości wyboru pomiędzy napędem hybrydowym i benzynowym oraz wyjątkowym, należącym do wyposażenia standardowego systemom polepszającym właściwości jezdne i optymalizującym zużycie paliwa RX L zapewnia wrażenia, jakich próżno szukać w innych samochodach klasy SUV. Połączenie wszechstronności i swobody przejawia się w postaci rozwiązań przywodzących na myśl coupé, opływowej sylwetki i nienagannej jakości wykonania kabiny. Efekt to elegancki, rodzinny samochód o sportowym zacięciu.

ODKRYJ LEXUSA RX L

Model przedstawiony powyżej nie jest reprezentatywny dla całej gamy.

Next steps

INNE MODELE W NASZEJ GAMIE