Copy of 3a rx grid

ATRAKCYJNE FINANSOWANIE

Na limitowaną ofertę RX składają się wyjątkowo atrakcyjne warunki finansowe. Egzemplarzy tego prestiżowego samochodu są dostępne z korzyścią nawet do 75 000zł* lub w Leasingu KINTO ONE już od 2 000 zł netto miesięcznie**. Decydując się teraz na Lexusa RX, zyskasz przestronnego i komfortowego SUV-a w cenie mniejszego auta.

Komfortowy i przestronny SUV, Lexus RX jest również dostępny w nowej, specjalnej ofercie krótkoterminowego Najmu KINTO ONE dla firm. W oczekiwaniu na nowe auto możesz nadal pozostać mobilny, wynajmując Lexusa RX na 12 lub 18 miesięcy w atrakcyjnej racie, bez wymogu wpłaty własnej.

  • Nota prawna

    * Podana korzyść dotyczy wersji RX 300 Business Edition +, przy zakupie w zestawie z systemem antykradzieżowym Vodafone i z kołami zimowymi. Nie obejmuje lakieru metalizowanego. Promocja obowiązuje do 30.04.2022 r. lub do wyczerpania zapasów.
    ** Prezentowana rata netto w Leasingu KINTO ONE dotyczy modelu RX 300 Prestige (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia i nie obejmuje lakieru metalizowanego) oraz została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 20% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu (wg aktualnego kursu EURO) i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie. Kalkulacja z dnia 01.04.2022 r. Przyznanie finansowania w ramach Leasingu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.c. i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie