RX NOWY

FUTURYSTYCZNY
NIEZAWODNY
MOCNY

NAJWIĘKSZY SUV LEXUSA

NOWY RX

SYLWETKA
MOCY

Centralnym punktem wyrazistej stylizacji Lexusa RX jest muskularny przedni wlot powietrza o charakterystycznym dla marki Lexus kształcie klepsydry. Wyróżnia się jednak solidnym obramowaniem, a jego wcięcia podkreślane są nowoczesnym oświetleniem LED.

NOWY RX

WYRAFINOWANE
OŚWIETLENIE

Reflektory LED w kształcie potrójnego „L” i przeprojektowane lampy przeciwmgielne wzmacniają dynamiczny wizerunek samochodu. Pod reflektorami poprowadzono linie świateł do jazdy dziennej z oryginalnymi sekwencyjnymi kierunkowskazami.

NOWY RX

NOWY WYMIAR
INDYWIDUALNOŚCI

W nowym Lexusie RX także koła są nośnikiem wyjątkowych emocji. 20-calowe, futurystyczne obręcze kół ozdobione są wstawkami w czterech kolorach, które indywidualnie może wybrać Klient.

NOWY RX

PŁYNNA
LINIA DACHU

Lexusa RX warto dokładnie obejrzeć pod różnymi kątami. Jest atrakcyjny z każdej perspektywy. Cofnięte słupki C sprawiają, że dach wydaje się swobodnie unosić. A ostre, wygięte tylne światła równoważą sylwetkę pojazdu.

NOWY RX

DACH
PANORAMICZNY

Dach panoramiczny, który zachwyca dużą powierzchnią i nie ogranicza przestrzeni nad głową, to kolejne źródło wspaniałych wrażeń w kabinie Lexusa RX. Szklana przednia część jest otwierana i pozwala cieszyć się jazdą pod gołym niebem.

NOWY RX

DOSTĘP
BEZDOTYKOWY

Wystarczy zbliżyć dłoń do emblematu Lexusa, a inteligentna, elektrycznie otwierana klapa bagażnika uniesie się samoczynnie.

NOWY RX

ELEKTRYCZNIE REGULOWANE
OPARCIE KANAPY

Lexus RX kusi, by do niego wsiąść: fotele są podgrzewane, ich oparcia pochylają się po naciśnięciu przycisku, a w kabinie nie brakuje miejsca nad głową ani przestrzeni na nogi.

NOWY RX

SZTUKA
PERFEKCJI

By wnętrze Lexusa RX było wyjątkową przestrzenią do relaksu, nowoczesnemu wzornictwu i inteligentnym rozwiązaniom technicznym musi towarzyszyć najwyższa jakość wykonania.

NOWY RX

INTELIGENTNA
TECHNIKA

Centralny ekran o przekątnej 12,3 cala. Interfejs Remote Touch. Uchwyt na kubek o regulowanej głębokości i bezprzewodowa ładowarka do telefonu. Wszytko wykonane z materiałów najwyższej jakości.

NOWY RX

CZYTELNA
INFORMACJA

Nowoczesne, ale klasycznie czytelne wskaźniki zostały uzupełnione o umieszczony centralnie wyświetlacz TFT o przekątnej 4,2 cala, który przekazuje kierowcy wszystkie najważniejsze informacje, w tym ostrzeżenia o zagrożeniach oraz wskazówki nawigacyjne. Opcjonalny projektor HUD oferuje najszerszy obraz (240 mm x 90 mm) spośród wszystkich takich projektorów stosowanych dotąd przez Lexusa.

NOWY RX

BOGACTWO
WYKOŃCZENIA

Już samo przebywanie we wnętrzu kabiny Lexusa RX jest doświadczeniem absolutnie wyjątkowym. Komfortowa kabina zachwyca wysmakowanymi detalami wykończenia, takimi jak pikowana tapicerka foteli i drzwi.

NOWY RX

PRECYZJA
PROWADZENIA

W pięknie ukształtowanym nadwoziu nowego Lexusa RX kryje się cała gama wyrafinowanych rozwiązań technicznych. Każde z nich ma swój udział w połączeniu imponujących osiągów ze wspaniałymi właściwościami jezdnymi — by RX przyprawiał o szybsze bicie serca nie tylko wizerunkiem, lecz także zachowaniem na drodze.

NOWY RX

MOC
I OSZCZĘDNOŚĆ

Silnik Lexusa RX jest zaprojektowany z myślą o wysokiej mocy, kulturze pracy i niskim zużyciu paliwa. Wszystkie jednostki, tak benzynowe, jak i hybrydowe, oferują imponujące osiągi połączone z rewelacyjnie niskim zużyciem paliwa i poziomem emisji CO2 — już od 122 gramów.

NOWY RX

UKŁAD AKTYWNYCH
STABILIZATORÓW

Supernowoczesny opcjonalny układ stabilizacji, który zapobiega nadmiernym wychyłom nadwozia, reaguje na zmiany charakterystyki nawierzchni i w najmniejszym stopniu nie pogarsza komfortu jazdy.

NOWY RX

STABILNOŚĆ
I KONTROLA

Wzmocniona konstrukcja nośna zapewnia Lexusowi RX lepszą stabilność. Wytrzymałość i sztywność nadwozia to ważne czynniki wpływające na właściwości jezdne — tak zbudowanym autem można pewnie pokonywać nawet najtrudniejsze zakręty.

NOWY RX

NOWY
POZIOM JAKOŚCI

Śmiały. Ostry. Luksusowy. Nowego RX montują i wykańczają Takumi, nasi mistrzowie rzemiosła. To ludzie, którzy swoją techniczną wiedzę i artystyczny kunszt kształtowali przez dziesięciolecia.

PLEASE INCREASE THE SIZE OF YOUR BROWSER WINDOW

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ