rx journal

RX

AKTUALNOŚCI ZE ŚWIATA LEXUSA

PODRÓŻ Z LEXUSEM RX

ZASMAKUJ ŻYCIA Z LEXUSEM RX

DOŁĄCZ DO EKIPY PRODUKUJĄCEJ WYJĄTKOWĄ INSCENIZACJĘ.
W FILMIE NAKRĘCONYM 360-STOPNIOWĄ KAMERĄ PRZEWODNIKIEM JEST SAM JUDE LAW.

W naszym interaktywnym filmie to Ty sterujesz akcją niepowtarzalnego, immersyjnego przedstawienia. Jude Law będzie Twoim przewodnikiem na planie i w życiu uczestników, którzy nagle zyskują status gwiazd filmowych.
I poruszają się, rzecz jasna, luksusowym Lexusem RX.

Jak interaktywnie oglądać film:

  • NA URZĄDZENIU MOBILNYM: Na urządzeniach Apple i urządzeniach z systemem Android do interaktywnego oglądania służy aplikacja YouTube (upewnij się, że masz najnowszą wersję). Wystarczy poruszać telefonem w zakresie 360 stopni, by znaleźć się w centrum wydarzeń. Do oglądania można też używać zestawu Google Cardboard lub Samsung Gear VR (tylko z systemem Android).
  • NA KOMPUTERZE: Film działa również z przeglądarką na komputerze — aby sterować kamerą, wystarczy przeciągać po obrazie kursorem myszki.

OBEJRZYJ FILM
NAKRĘCONY 360-STOPNIOWĄ KAMERĄ

JUDE LAW BIERZE UDZIAŁ
W INTERAKTYWNYM SPEKTAKLU
„THE LIFE RX”

10 LUTEGO 2016 ROKU, LONDYN
HOLLYWOODZKI GWIAZDOR I PRODUCENT JUDE LAW UCZESTNICZYŁ W WYJĄTKOWEJ INTERAKTYWNEJ INSCENIZACJI LIFE RX.

PIECZOŁOWICIE PRZYGOTOWANA JEDNORAZOWA INSCENIZACJA UŚWIETNIA PREMIERĘ NOWEJ, ODWAŻNIE WYSTYLIZOWANEJ, GENERACJI LEXUSA RX.

Złożona z 14 obrazów odyseja dała setce gości możliwość wzięcia w niej osobistego udziału i stania się gwiazdą własnego, indywidualnego przedstawienia.

Mimowolni uczestnicy zostali wciągnięci do realizowanej na żywo manifestacji teatralnej „The Life RX” – multizmysłowego świata luksusu, fascynacji i emocji, nakreślonego wcześniej w najnowszej reklamie telewizyjnej nowego Lexusa RX, w której Jude Law również brał udział.

Jude Law powiedział o tym wydarzeniu: „Teatr immersyjny to rodzaj doświadczenia, w którym widz zasiada w fotelu kierowcy i zabierany jest do magicznego świata, z jakim zetknąłem się podczas filmowania reklamy The Life RX. Dało mi to mnóstwo radości i mam nadzieję, że każdy, kto się pojawił na tym spektaklu, bawił się równie dobrze jak my przy jego tworzeniu.”

THE LIFE RX – ŻYCIE Z LEXUSEM RX

Z UDZIAŁEM JUDE LAW ORAZ NOWEGO LEXUSA RX

Pieczołowicie przygotowana jednorazowa inscenizacja uświetnia premierę nowej, odważnie wystylizowanej, generacji Lexusa RX.

Tak samo jak my, Jude Law uwielbia prowadzić, rozkoszując się poczuciem wolności, i tak jak my jest przekonany, że prawdziwy samochód musi dostarczać niezapomnianych wrażeń. Nowy RX urzeczywistnia to przekonanie.

Nowa, śmiała stylizacja nadwozia robi doskonałe wrażenie, a detale wykończenia wnętrza, takie jak cięte laserowo elementy ozdobne ze specjalnie wykończonego drewna, stanowią o najwyższej klasie i jakości pojazdu. Kiedy przyjedziesz nowym RX, wszyscy będą obserwować Cię od momentu przybycia aż do pożegnania.

MASZ APETYT NA ŻYCIE Z LEXUSEM RX?

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ