NOWE HORYZONTY

POZNAJ ZUPEŁNIE NOWEGO LEXUSA UX

Poznaj crossovera nowej generacji, który idealnie wpisuje się w dynamiczną przestrzeń miasta. Zasmakuj znakomitej zwinności i pewności prowadzenia Lexusa w miejskiej dżungli.


 

 
  2018 lexus ux design background 1920

ODKRYJ PRZEMYŚLANE WZORNICTWO

Nowego Lexusa UX zaprojektowano tak, by elegancja harmonijnie łączyła się w nim z dynamiką.


 

 
  2018 lexus ux design background 1920

EKSCYTUJĄCE NOWE KOLORY


 

 
  2018 lexus ux interactive craftsmanship bg 1920

KUNSZT JAPOŃSKIEGO RZEMIOSŁA

Każdy Lexus tworzony jest w oparciu o tradycyjne techniki i z wyjątkową dbałością o szczegóły, w duchu japońskiej sztuki gościnności — „Omotenashi”. Wszystkie oczekiwania są spełniane, zanim jeszcze zostaną wypowiedziane.


 

 
  2018 lexus ux interactive craftsmanship bg 1920

 

 
  2018 lexus ux interactive engawa bg 1920

GDZIE SPOTYKAJĄ SIĘ WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE

Koncepcja stylistyczna Lexusa UX — inspirowana tradycyjnymi japońskimi werandami „engawa” — zaciera granice między tym, co wewnątrz, a tym, co na zewnątrz. Otwarte, a zarazem bezpieczne środowisko kabiny uwzględnia potrzeby kierowcy i sprawia, że każdy poczuje się jak w domu.


 

 
  2018 lexus ux interactive engawa bg 1920
„ZATARLIŚMY GRANICĘ MIĘDZY WNĘTRZEM A NADWOZIEM, ŁĄCZĄC JE W NIEROZERWALNĄ CAŁOŚĆ. PRZEJAWIA SIĘ TO W KONCEPCJI «ENGAWA». W TRADYCYJNEJ JAPOŃSKIEJ ARCHITEKTURZE TO PAS PODŁOGI, ZWYKLE WYŁOŻONY DREWNEM, WYCHODZĄCY Z WNĘTRZA DOMU I OBIEGAJĄCY GO DOKOŁA”.
KAKO SAN, GŁÓWNA INŻYNIER

 

 
  2018 lexus ux interactive technology bg 1920

TECHNIKA INSPIROWANA WYOBRAŹNIĄ

Wyobraźnia jest dla nas fundamentem techniki. Nowy Lexus UX świetnie tego dowodzi, pokazując, jak zaawansowane rozwiązania i funkcje pozwalają nam Cię nieustannie zaskakiwać i wprawiać w zachwyt.


 

 
  2018 lexus ux interactive technology bg 1920

 

 
  2018 lexus ux interactive engineers bg 1920

POZNAJ GŁÓWNEGO INŻYNIERA NOWEGO LEXUSA UX

Nad stworzeniem nowego Lexusa UX czuwała Kako San, główna inżynier projektu. Chciała zbudować nową generację crossovera, który wyróżniałby się dynamiczną i masywną sylwetką, a przy tym atrakcyjną stylistyką i zwinnością.


 

 
  2018 lexus ux interactive engineers bg 1920
„OD SAMEGO POCZĄTKU PRAC NAD NOWYM LEXUSEM UX PRZYWIĄZYWAŁAM OGROMNĄ WAGĘ DO SZCZEGÓŁÓW I BYŁAM ŚWIADOMA OGROMNEGO ZNACZENIA TEGO PROJEKTU. CHCIAŁAM, ABY WYRÓŻNIAŁ SIĘ NA TLE INNYCH CROSSOVERÓW UNIKATOWĄ STYLISTYKĄ STANOWIĄCĄ O JEGO SILE. A TAKŻE WŁAŚCIWOŚCIAMI JEZDNYMI I PORYWAJĄCYMI OSIĄGAMI CHARAKTERYSTYCZNYMI DLA HATCHBACKA”.
KAKO SAN, GŁÓWNA INŻYNIER

Next steps