AWANGARDOWE PIĘKNO

NA WYSTAWIE MOTORYZACYJNEJ W PARYŻU W ROKU 2012 MA MIEJSCE ŚWIATOWA PREMIERA NOWEGO, NIEZWYKŁEGO KONCEPCYJNEGO COUPE LF-CC Z NAPĘDEM W PEŁNI HYBRYDOWYM.

To kompaktowe, czteromiejscowe coupe swoim odważnym „wrzecionowatym” obliczem wyraźnie daje do zrozumienia, w jakim kierunku podążać będzie dynamiczna ewolucja języka stylistycznego naszej marki. Atletyczny profil podkreśla wznosząca się ku tyłowi boczna linia oraz krótkie zwisy z przodu i z tyłu.

Z przodu oryginalnie ukształtowane wloty powietrza zapewniają chłodzenie silnika i hamulców, a potrójne reflektory projekcyjne LED wyposażone są w innowacyjne, montowane powierzchniowo radiatory. Światła do jazdy dziennej swym kształtem przywodzą na myśl strzały.

LF CC cutout 960 001

DYNAMICZNA
STYLIZACJA

Dynamiczna stylizacja podkreśla szeroką sylwetkę lexusa LF-CC z nisko położonym środkiem ciężkości.

Ten koncepcyjny model, wyposażony w zupełnie nowy napęd hybrydowy Lexus z silnikiem o pojemności 2,5 litra, oferuje mnóstwo radości z prowadzenia i jazdy oraz najniższy w swojej klasie poziom emisji — docelowo poniżej 100 g CO2/km.

WNĘTRZE
LEXUSA LF-CC

W sportowym kokpicie, wyraźnie zwróconym ku kierowcy, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne zestawiono z eleganckimi skórzanymi i metalowymi detalami wykończenia. Wszystkie elementy sterujące niezbędne do prowadzenia pojazdu rozmieszczone są ergonomicznie w pobliżu fotela kierowcy. W wielu z nich zastosowano najnowsze rozwiązania z dziedziny komunikacji człowiek-maszyna (HMI — Human Machine Interface).

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ