ODKRYJ LEXUSA

JAKOŚĆ WYKONANIA

Dokładność. Zaangażowanie. Umiejętności. Bez tych trzech składników nie udałoby się nam osiągnąć jakości, jaką charakteryzuje się każdy egzemplarz samochodu Lexus.

PRECYZJA TAKUMI, SZLIFOWANA PRZEZ DZIESIĘCIOLECIA

Takumi to starożytna japońska idea i tradycja, która wyraża istotę mistrzostwa w pracy rzemieślników. A zarazem fundament całego procesu produkcyjnego Lexusa. Nasi mistrzowie Takumi mają wyjątkowo wyczulone zmysły i przechodzą wieloletnie szkolenie. Nigdy nie szkoda im czasu na tworzenie wyjątkowych pojazdów i kreowanie niepowtarzalnych doświadczeń. Potrafią połączyć tradycyjne techniki z najnowocześniejszymi rozwiązaniami i z pełnym zaangażowaniem dążą do osiągnięcia najlepszego rezultatu. Za każdym razem.

 •     takumi hub masters

  JAKOŚĆ WYKONANIA

  MISTRZOWIE TAKUMI

  Każdy mistrz Takumi pracujący dla Lexusa ma co najmniej dwadzieścia pięć lat doświadczenia. Wszyscy Takumi angażują swoje niezrównane umiejętności, zasoby wiedzy i intuicję w każdy etap powstawania samochodu.

 •     takumi hub flagship craft

  JAKOŚĆ WYKONANIA

  WYKOŃCZENIE FLAGOWEGO MODELU

  Legendarny model LS pod każdym względem odzwierciedla nasze przywiązanie do etosu rzemiosła i jakości. Luksusowe wykończenia, ornamenty i materiały wzbogacają wrażenia, jakie towarzyszą podróży, i są idealnym dopełnieniem właściwości jezdnych i osiągów samochodu.

 •     Takumi Replacement 1920x1080 Hero

  JAKOŚĆ WYKONANIA

  KOTY TAKUMI

  Mistrzowie Takumi prezentują umiejętności i zręczność swoich palców, składając z papieru kota niedominującą ręką w 90 sekund. To symboliczny test i prawdziwe świadectwo perfekcji.

 •     takumi hub superior finish

  JAKOŚĆ WYKONANIA

  NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

  W szczegółach kryje się wielka moc. W każdym z naszych modeli odkryjesz ręcznie zszywane elementy, powłoki lakiernicze o unikalnych cechach, a przede wszystkim wyjątkową jakość — osiągalną wyłącznie pod osobistym nadzorem najlepszych specjalistów.

 •     2019 lexus takumi living full image cinemagraph fallback

  JAKOŚĆ WYKONANIA

  ŻYCIE MISTRZÓW TAKUMI

  Dzięki naszym mistrzom Takumi nic nie dorównuje Lexusowi pod względem jakości wykonania. Ich filozofia wyklucza drogę na skróty.