OTO KONCEPCYJNY LEXUS LC CONVERTIBLE

Premiera koncepcyjnego Lexusa LC Convertible na targach North American International Auto Show 2019 — w trzy lata po spektakularnym debiucie coupé LC w Detroit, który odbił się szerokim echem w całej branży motoryzacyjnej — to kolejny milowy krok w historii naszej marki.

MISTRZOWSKIE NAŚLADOWNICTWO

Koncepcyjny Lexus Convertible to roadster z otwartym dachem, który w mistrzowski sposób wzoruje się na coupé LC i ucieleśnia w sobie prawdziwe piękno. Każdą linię modelu LC Convertible poprowadzono tak, by budziła emocje — od mocno pochylonej przedniej szyby po niezwykle opływowe kształty tylnego schowka, który kryje składany dach. Wzornictwo Lexusa LC Convertible zachwyca pod każdym względem i w sugestywny sposób daje wyobrażenie o charakterze wszystkich samochodów marki Lexus.

SUBTELNA ELEGANCJA

Lexus LC Convertible przyciąga kierowców i pasażerów nie tylko wyrafinowaną stylistyką nadwozia, ale i uwodzicielską kabiną, która zadowoli najbardziej wymagające gusta. W tym modelu LC absolutnie wszystko — od komfortowych, idealnie wyprofilowanych foteli po kształt i rozmieszczenie przełączników i przycisków — zaprojektowano tak, by nawet najzwyklejsza podróż przebiegała wyjątkowo. Wykończone białą skórą wnętrze potęguje wrażenie luksusu, a żółte przeszycia uatrakcyjniają kabinę odrobiną koloru, idealnie akcentując subtelną elegancję całości.

RASOWE OSIĄGI

Wyrazista linia nadwozia Lexusa LC Convertible podkreśla znakomite osiągi i stanowczo zaprzecza sklasyfikowaniu go jako typowego grand tourera. Krótkie zwisy, 22-calowe obręcze kół i szeroka sylwetka nieustannie przypominają o ogromnym potencjale tego samochodu.