2019 lexus men in black

MEN IN BLACK

LEXUS POMAGA RATOWAĆ ŚWIAT W FILMIE MEN IN BLACK™: INTERNATIONAL, PRODUKCJI SONY PICTURES

Men in Black potrzebują samochodów o dużej mocy i świetnych osiągach, najnowocześniejszej technologii do walki z kosmitami oraz wyrafinowanego stylu, godnego najbardziej elitarnej grupy agentów specjalnych w galaktyce. Takim autem jest Lexus, oficjalny samochód nowego filmu „Men in Black: International”, produkcji Sony Pictures. Film zadebiutuje w kinach w Stanach Zjednoczonych 14 czerwca 2019 roku.
Men in Black to tajna agencja, która chroni Ziemię przed największymi złoczyńcami wszechświata. W nowym odcinku słynnej serii bohaterowie muszą się zmierzyć z największym dotychczasowym zagrożeniem — szpiegiem w ich własnej organizacji.
Do walki ze złem agentom prowadzącym tajne operacje na całym świecie służą samochody Lexus. Lexus RC F 2020 występuje w filmie jako ulubione auto agentów Men in Black do realizacji ich niesamowitych zadań. Luksusowe sportowe coupe w tym roku przeszło facelifting i jest teraz jeszcze szybsze, lżejsze i bardziej atrakcyjne. A dzięki temu jeszcze lepiej pomaga agentom Men in Black w ratowaniu świata. To najpotężniejszy Lexus z silnikiem V8 w historii. Wytwarza 464 KM mocy, a do tego w filmie został rozbudowany o niesamowite technologie kosmitów. W scenach z przybyszami z obcych planet występuje także SUV Lexus RX Hybrid i terenowy Lexus LX.
„Filmowy RC F otrzymał nieco zaawansowanych technologii, niezbędnych agentom Men in Black. W ten sposób powstała jedyna w swoim rodzaju maszyna do walki z przedstawicielami obcych cywilizacji” — zapewniła Lisa Materazzo, wiceprezes ds. marketingu Lexusa. „Nie możemy się doczekać, aż widzowie będą mogli zobaczyć ten niezwykły samochód na ekranach kin”.
Współpraca Lexusa i Sony Pictures obejmuje obecność samochodów marki w filmie „Men in Black: International”, wspólnie wyprodukowany spot telewizyjny, specjalną wersję coupe RC F Men in Black oraz patronat Lexusa nad premierą filmu.
„Bardzo nas cieszy współpraca z Lexusem przy kampanii promującej »Men in Black: International«” — powiedział Jeffrey Godsick, wiceprezes ds. marki i globalnej współpracy Sony Pictures Motion Picture Group. „Sportowy Lexus RC F to idealny samochód dla agentów Men in Black, którzy — na czele z protagonistami, w których wcielają się Chris Hemsworth i Tessa Thompson — strzegą naszej galaktyki”.
Informacje o filmie „Men in Black: International”.
Men in Black to tajna agencja, która chroni Ziemię przed największymi złoczyńcami wszechświata. W nowym odcinku słynnej serii bohaterowie muszą się zmierzyć z największym dotychczasowym zagrożeniem — szpiegiem w ich własnej organizacji.

Reżyserem filmu „Men in Black: International” jest F. Gary Gray. Scenariusz na podstawie komiksu Lowella Cunninghama dla wydawnictwa Malibu Comic napisali Art Marcum i Matt Holloway. Za produkcję odpowiadają Walter F. Parkes i Laurie MacDonald. Producentami wykonawczymi są Steven Spielberg, E. Bennet Walsh, Riyoko Tanaka, David Beaubaire, Barry Sonnenfeld, Edward Cheng i Howard Chen. W filmie występują Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Rebecca Ferguson, Kumail Nanjiani, Rafe Spall, Laurent Bourgeois i Larry Bourgeois oraz Emma Thompson i Liam Neeson.
Informacje o Sony Pictures Entertainment
Sony Pictures Entertainment (SPE) to firma należąca do Sony Entertainment Inc. założonej przez Sony Corporation z siedzibą w Tokio. Globalna działalność SPE obejmuje produkcję, akwizycję i dystrybucję filmów i programów telewizyjnych, sieci telewizyjne, tworzenie i dystrybucję treści cyfrowych, prowadzenie wytwórni, a także opracowywanie nowych formatów rozrywkowych, usług i technologii. Do grupy SPE Motion Picture Group należą Columbia Pictures, Screen Gems, TriStar Pictures, Sony Pictures Animation, Stage 6 Films, AFFIRM Films oraz Sony Pictures Classics. Więcej informacji znajduje się na stronie http://www.sonypictures.com/corp/divisions.html.