main hero

PRZESTRZENIE LEXUSA

THE LOFT BY LEXUS

Z przyjemnością zapraszamy do salonu THE LOFT by Lexus. To inspirująca przestrzeń, w której możesz się odświeżyć, odpocząć i zająć się pracą, doświadczając przy tym naszej słynnej gościnności.

SPACER PO SALONIE THE LOFT

Lexus od zawsze stara się iść o krok dalej i dawać klientom więcej, niż oczekują. Możesz się o tym przekonać, odwiedzając strefę Loft linii Brussels Airlines w części A lotniska Brussels Airport. Znajduje się tam salon THE LOFT — inspirujące miejsce zaprojektowane tak, by nadawać podróżom biznesowym nieco wyjątkowego charakteru. Każdy element wnętrza został zaprojektowany dokładnie tak, by rozbudzać zmysły. Niezrównana jakość obsługi ma źródło w naszym japońskim dziedzictwie i kulturze „Omotenashi”. Termin ten można tłumaczyć jako „gościnność i uprzejmą obsługę”, ale obejmuje on też umiejętność przewidywania potrzeb drugiej osoby.

    loft by lexus logo

ODKRYJ SALON THE LOFT BY LEXUS

 •     experience portrait

  THE LOFT BY LEXUS

  WRAŻENIA

  Zachwyć się każdym detalem. Czy to niezwykła płynność kierowania, czy przyjemna miękkość skórzanych foteli — każdym rozwiązaniem sprawiamy, że jazda Lexusem staje się jeszcze doskonalszym doświadczeniem. Teraz masz szansę poczuć to na własnej skórze. Odkryj świat innowacji Lexusa — od nowatorskich foteli do masażu shiatsu przez pobudzający zmysły system prysznicowy GROHE po kabiny sypialne, w których można spędzić noc pod rozgwieżdżonym niebem.

 •     brand portrait

  THE LOFT BY LEXUS

  GALERIA MARKI

  Zamów drinka, usiądź wygodnie i poczuj wyrafinowany charakter Lexusa.

  Wystarczy, że rozejrzysz się po salonie THE LOFT, a ducha marki Lexus dostrzeżesz w każdym detalu. Każdy element w salonie THE LOFT dobrano tak, by odzwierciedlał naszą ostrożnie zrównoważoną kulturę opartą na dziedzictwie mistrzów Takumi, odważnym wzornictwie, niewiarygodnej mocy i innowacyjności.