lexus make your mark hero

AKTUALNOŚCI LEXUSA

MAKE YOUR MARK

Firma Lexus ogłosiła nawiązanie twórczej współpracy z utytułowanym producentem muzycznym Markiem Ronsonem przy premierze nowego LC. To nowe flagowe coupé Lexusa otwiera nową erę w historii marki, debiutując pod hasłem „Make Your Mark”.
Współpraca z Markiem Ronsonem wpisuje się w dążenie Lexusa do kreowania wyjątkowych doświadczeń w dziedzinie muzyki, sztuki i techniki. Poprzednia, zrealizowana w roku 2015 kampania „The Life RX”, w której brał udział Jude Law, stwarzała uczestnikom szansę udziału w przedstawieniu teatru immersyjnego i zasmakowania stylu życia gwiazdy filmowej.

MARK RONSON

W najbliższych sześciu miesiącach kampania Make Your Mark otworzy przed klientami i fanami marki świat wyjątkowych doznań i treści.

Mówiąc o kampanii, Mark Ronson zauważył: „Lubię pracować z ludźmi, których innowacyjność i wyjątkowość przejawia się zarówno w studiu nagrań, jak i poza nim. Gdy Lexus zgłosił się do mnie z pomysłem na tę kampanię, ujrzałem nowego LC i poczułem, że jest świeży i ekscytujący. Przemówiła do mnie idea wykorzystania muzyki jako źródła inspiracji i wrażeń tworzonych wokół tego samochodu”.

LEXUS LC

Produkcyjny model coupé LC pod względem stylistycznym nie odbiega znacząco od koncepcyjnego LF-LC, a oba te projekty uhonorowano nagrodą EyesOn Design Award. LC jest przejawem ewolucji w kulturze projektowania samochodów Lexusa, w której coraz większy nacisk kładziemy na współpracę między zespołami odpowiedzialnymi za wzornictwo i stronę techniczną.

Komentując współpracę między marką Lexus a Markiem Ronsonem, Alain Uyttenhoven, szef Lexus Europe, powiedział: „Mark Ronson jest legendarnym producentem muzycznym i współtwórcą sukcesu niektórych spośród największych hitów ostatniej dekady. Zaproszenie go do współpracy przy kampanii »Make Your Mark« było nie tylko uzasadnionym, lecz wręcz oczywistym wyborem. Lexus LC symbolizuje początek nowego etapu w historii naszej marki i odzwierciedla nasze dążenie do większej synergii między sferą techniczną a stylistyczną. Któż lepiej niż Mark — postać o niekwestionowanym wkładzie w rozwój światowej muzyki — lepiej poradziłby sobie z tym wyzwaniem?”.