1. Discover Lexus
  2. LBX Madrid Event Wrap-Up
KAŻDY DZIEŃ BĘDZIE WYJĄTKOWY

WYDARZENIE W MADRYCIE INSPIROWANE PRZEZ LBX

Czy dotarły do Ciebie wieści o naszej madryckiej instalacji, w której zwykłe kontenery transportowe zmieniliśmy w wyjątkowe przestrzenie artystyczne? Odwiedzający tę wyjątkową galerię uliczną mogli osobiście doświadczyć atmosfery wypełnionej sztuką, a inspirowaną Lexusem LBX.

WYJĄTKOWA GALERIA PLENEROWA

Nasze trzecie miejskie wydarzenie inspirowane przez LBX — wyjątkowa galeria uliczna — zorganizowaliśmy w Madrycie, w Hiszpanii, w dniach od 26 do 28 października.

Na słynnym placu Plaza de Colón pojawiły się kontenery transportowe, a w nich — przykuwające uwagę instalacje artystyczne. Każda z nich odzwierciedlała nowoczesne piękno i kunszt wykonania Lexusa LBX, a całe wydarzenie doskonale oddawało istotę wyjątkowości tego samochodu.

Wyjątkowa galeria uliczna była prawdziwą ucztą dla zmysłów wydaną w fascynujących przestrzeniach budzących niezwykłe emocje:

Przestrzeń 1: Każdy dzień będzie wyjątkowy — ilustratorka Lidia Cao zaprezentowała swoje autorskie palety i murale.

Przestrzeń 2: Wszechogarniające wrażenia — instalacja świetlna z wielobarwnymi żarówkami, których światło układało się w niezwykłe wzory była prawdziwą ucztą dla zmysłów.

Przestrzeń 3: Coś nieoczekiwanego — goście mogli fotografować się wewnątrz kontenerów na intrygujących tłach i w zróżnicowanym nastrojowym oświetleniu.

Przestrzeń 4: Obszar Omotenashi — odzwierciedlał japońską ideę gościnności, Omotenashi, będącą jedną z fundamentalnych koncepcji w projektowaniu Lexusa. Projektant wnętrz, Fabián Ñíguez zaprosił gości do wyrafinowanych przestrzeni z zaskakującymi akcentami.

 

Poniżej znajdziesz urzekające instalacje i intrygujące dzieła w wyjątkowej galerii ulicznej.