1. Discover Lexus
  2. THE LOFT by Lexus
ODKRYJ LEXUSA

WELCOME TO THE LOFT

Z przyjemnością zapraszamy do salonu THE LOFT by Lexus. To inspirująca przestrzeń, w której możesz się odświeżyć, odpocząć i zająć się pracą, doświadczając przy tym naszej słynnej gościnności.

SPACER PO SALONIE THE LOFT

Lexus od zawsze stara się iść o krok dalej i dawać klientom więcej, niż oczekują. Możesz się o tym przekonać, odwiedzając strefę Loft linii Brussels Airlines w części A lotniska Brussels Airport. Znajduje się tam salon THE LOFT — inspirujące miejsce zaprojektowane tak, by nadawać podróżom biznesowym nieco wyjątkowego charakteru. Każdy element wnętrza został zaprojektowany dokładnie tak, by rozbudzać zmysły. Niezrównana jakość obsługi ma źródło w naszym japońskim dziedzictwie i kulturze „Omotenashi”. Termin ten można tłumaczyć jako „gościnność i uprzejmą obsługę”, ale obejmuje on też umiejętność przewidywania potrzeb drugiej osoby.

INSTALACJA PARTS WALL

Jedną ze ścian salonu THE LOFT Lexusa pokrywa instalacja „Parts Wall” wykonana w całości z części Lexusa wykończonych minimalistyczną bielą. Inspiratorem dzieła był Masamichi Katayama ze studia Wonderwall Inc., który odpowiadał za nasze słynne galerie w Tokio, Dubaju i Nowym Jorku:

„Chciałem przekształcić zwykłe doświadczenie, którym jest odpoczynek przed lotem, w szansę na pełne wrażeń obcowanie z marką Lexus”, tłumaczy Katayama. Elementy są skomponowane tak, by pokazywały fuzję sztuki i techniki, oddając honor kunsztowności wykonania pojazdów Lexusa.

POKÓJ DŹWIĘKOWY MARK LEVINSON

Lexus to wciąż jedyny producent samochodów klasy premium mogący zaoferować pierwszorzędne warunki akustyczne, których wymagają systemy audio Mark Levinson.

Mark Levinson, jeden z wiodących na świecie producentów systemów audio, od wielu lat współpracuje z Lexusem, swoim wyłącznym partnerem w branży motoryzacyjnej, i tworzy rozwiązania specjalnie dopasowane do każdego z modeli w naszej gamie. W salonie THE LOFT by Lexus znajduje się specjalne studio odsłuchowe, w którym można cieszyć się wyjątkową jakością dźwięku oferowaną przez sprzęt Mark Levinson.

SPA

W salonie THE LOFT by Lexus przerwa w podróży staje się wyjątkową okazją do relaksu i zregenerowania sił przed kolejnym lotem. Odkryjesz tu świat innowacji, które doskonale oddają ducha marki Lexus.

Na gości czeka między innymi bogate zaplecze spa, w tym prywatne pokoje do pielęgnacji ciała wyposażone w najnowsze rozwiązania łazienkowe firmy GROHE.

W osobnym pokoju odwiedzający mogą się odprężyć w nowych wielofunkcyjnych fotelach relaksacyjnych „Real Pro Hot Stone” marki Panasonic. Wbudowane programy masowania przypominają działaniem funkcję masażu shiatsu, którą oferuje kierowcy i pasażerom nowy LEXUS LS, nasz flagowy sedan.

SYPIALNIE BRUSSELS AIRLINES

Delikatne mgły Ziemi Ognistej, ciepły letni deszcz na Bali i feeria barw zorzy polarnej —takie obrazy pomogą Ci się odprężyć w zacisznych kabinach sypialnych Relaxed od Brussels Airlines.

LAMPY INAHO

Instalację INAHO zaprojektowali Hideki Yoshimoto i Yoshinaka Ono z Japonii, dla których inspiracją były kołysane wiatrem wiechy ryżu.

LAMPA IRIS

Powstały dzięki połączeniu mistrzowskiego kunsztu z innowacyjną technologią przepiękny żyrandol Iris mieni się nieustannie barwami niczym bańka mydlana.

BAR

Odpręż się, kosztując przysmaków i znakomitych napojów w miejscu, w którym obsługa wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom, a podawane specjały pobudzają zmysły. 

Kuchnia oferuje bogate menu serwowanych o każdej porze wyśmienitych posiłków na ciepło i zimno. Przy barze zamówisz natomiast ulubione drinki, a także napoje bezalkoholowe, w tym aromatyczną kawę Rombouts.

Do dyspozycji masz również maszynę do mojito, przy użyciu której stworzysz własny koktajl — wystarczy nacisnąć przycisk.

WRAŻENIA

Zachwyć się każdym detalem. Czy to niezwykła płynność kierowania, czy przyjemna miękkość skórzanych foteli — każdym rozwiązaniem sprawiamy, że jazda Lexusem staje się jeszcze doskonalszym doświadczeniem. Teraz masz szansę poczuć to na własnej skórze. Odkryj świat innowacji Lexusa — od nowatorskich foteli do masażu shiatsu przez pobudzający zmysły system prysznicowy GROHE po kabiny sypialne, w których można spędzić noc pod rozgwieżdżonym niebem.

GALERIA MARKI

Zamów drinka, usiądź wygodnie i poczuj wyrafinowany charakter Lexusa.

Wystarczy, że rozejrzysz się po salonie THE LOFT, a ducha marki Lexus dostrzeżesz w każdym detalu. Każdy element w salonie THE LOFT dobrano tak, by odzwierciedlał naszą ostrożnie zrównoważoną kulturę opartą na dziedzictwie mistrzów Takumi, odważnym wzornictwie, niewiarygodnej mocy i innowacyjności.