1. Raty
Szybka nawigacja

DOSKONAŁE RATY

Leasing Kinto One lub Najem Kinto One

Oferta skierowana do przedsiębiorców.
ŁOWCA SPOJRZEŃ

NOWY LEXUS LBX

Już od 1 188 netto zł/mc w Leasingu KINTO ONE

LEXUS UX w NAJMIE KINTO ONE

JUŻ OD 990 NETTO ZŁ/MC

LEXUS UX w LEASINGU KINTO ONE

JUŻ OD 990 NETTO ZŁ/MC

LEXUS NX W NAJMIE KINTO ONE

JUŻ OD 2 135 NETTO ZŁ/MC

LEXUS NX W LEASINGU KINTO ONE

JUŻ OD 1 912 NETTO ZŁ/MC

LEXUS RX W NAJMIE KINTO ONE

JUŻ OD 1 892 NETTO ZŁ/MC

LEXUS RX W LEASINGU KINTO ONE

JUŻ OD 2 244 NETTO ZŁ/MC

LEXUS ES W NAJMIE KINTO ONE

JUŻ OD 1 530 NETTO ZŁ/MC

LEXUS ES W LEASINGU KINTO ONE

JUŻ OD 1 690 NETTO ZŁ/MC

Leasing KINTO ONE

To oferta skierowana dla przedsiębiorców ceniących sobie elastyczność i bezpieczeństwo.

W porównaniu z Leasingiem standardowym otrzymujesz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb oraz niskie koszty użytkowania pojazdu. W okresie trwania umowy spłacasz tylko prognozowaną utratę wartości Twojego Lexusa. 
 

 • Opłata wstępna od 0% do 40% wartości auta
 • Okres od 24 do 48 miesięcy

3 opcje na koniec:
 • wymiana na nowy, wykup lub zwrot samochodu

NAJEM KINTO ONE

To oferta skierowana dla przedsiębiorców, którzy nie chcą angażować środków własnych na zakup samochodu i cenią sobie regularną wymianę samochodu na nowy. 

 • Opłata wstępna 0%-40%  
 • Okres od 24 do 48 miesięcy
 • Maksymalny przebieg w trakcie trwania umowy to 200 tys. km
 • Regularna wymiana auta na nowy bez opcji jego wykupu. 

W porównaniu z Leasingiem KINTO ONE, w przypadku wybranych modeli i specyfikacji, rata Najmu może być mniejsza nawet o 392 zł netto/mc. 

Leasing konsumencki Kinto One

Oferta skierowana do klientów indywidualnych na warunkach dostępnych dotychczas wyłącznie dla przedsiębiorców.
ENERGIA, KTÓRA CIĘ PORUSZY

LEXUS UX

Już od 1 215 brutto zł/mc w Leasingu Konsumenckim KINTO ONE.

LEXUS LBX W LEASINGU KONSUMENCKIM KINTO ONE

JUŻ OD 1 424 BRUTTO ZŁ/MC

LEXUS NX W LEASINGU KONSUMENCKIM KINTO ONE

JUŻ OD 2 352 BRUTTO ZŁ/MC

LEXUS RX W LEASINGU KONSUMENCKIM KINTO ONE

JUŻ OD 2 760 BRUTTO ZŁ/MC

LEXUS ES W LEASINGU KONSUMENCKIM KINTO ONE

JUŻ OD 2 079 BRUTTO ZŁ/MC

Leasing konsumencki KINTO ONE

Opłata wstępna:

 • od 0% do 30% wartości auta

Okres leasingu:

 • od 24 do 48 miesięcy (niskie miesięczne raty)

3 opcje na koniec:

 • wymiana na nowy, wykup lub zwrot samochodu

Korzyści

 • Płacisz jedynie za użytkowanie samochodu, a nie całą jego wartość.

 • Niższa rata to możliwość zakupu samochodu wyższej klasy.
 
 • Uproszczona procedura oceny finansowej.
 
 • Niezbędne formalności i rejestracja auta są po stronie Dilera.

Przykładowa rata netto w Leasingu KINTO ONE ze zmienną ratą dla modelu Lexus LBX przygotowana w oparciu o następujące parametry: okres umowy 24 miesiące, opłata wstępna 10% ceny pojazdu, limit przebiegu pojazdu do 30 000 kilometrów w trakcie trwania umowy. Kalkulacja z dnia 2.11.2023 r. W przypadku zmiany stóp procentowych, wysokość raty w leasingu KINTO ONE może ulegać zmianie. Szczegóły Leasingu KINTO ONE ze zmienną ratą i ostateczne warunki finansowania dostępne są u poszczególnych Dilerów Lexusa. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz jest przeznaczona wyłącznie dla przedsiębiorców. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.

Rata brutto w Leasingu Konsumenckim KINTO ONE dla modelu LBX przygotowana na dzień 2.11.2023 r. przy następujących założeniach: okres umowy 24 miesiące, wpłata własna klienta 10% ceny brutto pojazdu, limit przebiegu pojazdu 30 000 kilometrów w ciągu okresu trwania umowy. Kalkulacja nie uwzględnia kosztu rejestracji pojazdu oraz fakultatywnego ubezpieczenia GAP. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu (wg aktualnego kursu EURO) i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie. Usługa Leasingu Konsumenckiego KINTO ONE dostępna jest dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej i dostępna jest w dwóch wariantach: umowy leasingu z usługą serwisową lub samodzielnej umowy leasingu. W przypadku umowy leasingu z usługą serwisową, obok raty leasingu jest obecna również rata serwisowa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Zawarcie umowy Leasingu Konsumenckiego KINTO ONE jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Szczegóły dotyczące warunków Leasingu Konsumenckiego KINTO ONE dostępne są w salonach Dilerów Toyoty. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa.

Kalkulacja Najmu KINTO ONE została sporządzona w oparciu o aktualną cenę cennikową pojazdu i obowiązujące stopy procentowe oraz w oparciu o następujące założenia: okres umowy najmu 24 miesiące, opłata wstępna 10% ceny pojazdu, limit przebiegu pojazdu 30 000 kilometrów. W przypadku zmiany ceny pojazdu lub zmiany stóp procentowych warunki kalkulacji raty netto Najmu KINTO ONE mogą ulec zmianie.  Kalkulacja z dnia 09.11.2023 r. Zawarcie umowy Najmu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności finansowej potencjalnego najemcy. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.c. i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Wynajmującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.

Kalkulacja Leasingu KINTO ONE dla modeli została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 24 miesiące, opłata wstępna 10% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy. Wysokość Raty nie obejmuje kosztów rejestracji pojazdu. Wysokość opłat za korzystanie z Leasingu KINTO ONE została określona w Tabeli Opłat i Prowizji Toyota Leasing. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu (wg aktualnego kursu EURO) i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie. Kalkulacja z dnia 09.11.2023 r. Przyznanie Leasingu jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy przez Toyota Leasing. Szczegóły Leasingu KINTO ONE i ostateczne warunki finansowania są dostępne u Dilerów Lexusa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczony jest wyłącznie dla przedsiębiorców.

Kalkulacja Leasingu Konsumenckiego KINTO ONE przygotowana dla modeli na dzień 09.11.2023 r. przy następujących założeniach: okres umowy 24 miesiące, wpłata własna klienta 10% ceny brutto pojazdu, limit przebiegu pojazdu 30 000 kilometrów w ciągu okresu trwania umowy. Kalkulacja nie uwzględnia kosztu rejestracji pojazdu oraz fakultatywnego ubezpieczenia GAP. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu (wg aktualnego kursu EURO) i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie. Usługa Leasingu Konsumenckiego KINTO ONE dostępna jest dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej i dostępna jest w dwóch wariantach: umowy leasingu z usługą serwisową lub samodzielnej umowy leasingu. W przypadku umowy leasingu z usługą serwisową, obok raty leasingu jest obecna również rata serwisowa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Zawarcie umowy Leasingu Konsumenckiego KINTO ONE jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Szczegóły dotyczące warunków Leasingu Konsumenckiego KINTO ONE dostępne są w salonach Dilerów Toyoty. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa.