F IMP Edition Hero desktop

DOPRACOWANE Z ZEWNĄTRZ, ZACHWYCAJĄCE W ŚRODKU

LINIA F IMPRESSION

Samochody w tej wersji charakteryzują się wyjątkowo bogatym wyposażeniem i dynamiczną stylistyką.

Obecnie specyfikacja F IMPRESSION obejmuje trzy SUVy: kompaktowego Lexusa UX oraz przestronnego Lexusa RX.

Stylistyczne detale karoserii i wnętrz samochodów w tej wyjątkowej wersji podkreślają ich sportowy charakter. Cena aut w tej specyfikacji jest bardzo atrakcyjna, a ich wyposażenie jeszcze bogatsze niż samochodów z linii BUSINESS EDITION.

ZOBACZ, CO WYRÓŻNIA LINIĘ F IMPRESSION

 •     F IMP 1 Pakiety Picture desktop

  PAKIETY WYPOSAŻENIA

  Wszystkie modele Lexusa w tej specyfikacji charakteryzują się bardzo rozbudowanym wyposażeniem dodatkowym. To dobra okazja, by w przystępnej cenie zyskać opcje dostępne w wyższych segmentach. Każdy z modeli F IMPRESSION w standardzie posiada podobnie skonfigurowane pakiety.

  Przykładowo, już kompaktowy crossover Lexus UX F IMPRESSION jest wyposażony w komplet rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i komfortu oraz w nowoczesne systemy multimedialne. Biorąc pod uwagę wartość opcji dostępnych w każdym samochodzie F IMPRESSION, warunki zakupu są niespotykanie korzystne.

      F IMP 2 Pakiety Picture desktop

  WERSJA F IMPRESSION OFERUJE MIĘDZY INNYMI:

  • Apple CarPlay i Android Auto,
  • Lexus Safety System+ 2.0,
  • System BSM i RCTA,
  • Elektryczną klapę bagażnika,
  • System Inteligentny kluczyk,
  • Reflektory LED,
  • Czujniki parkowania z przodu i z tyłu.

      F Imp 3 Detale desktop

  DYNAMICZNE DETALE

  Unikalna specyfikacja F IMPRESSION obejmuje również specjalny pakiet stylizacyjny, który dodaje samochodom dynamicznego charakteru. Wygoda i użyteczność oferowane w ramach wersji BUSINESS EDITION doskonale współgrają tu ze sportowym zacięciem charakterystycznym dla linii F SPORT.

      F Imp 4 Detale desktop

  Takie detale sylwetki, jak wyrazisty, czarny grill uformowany w kształt charakterystycznego dla Lexusa wrzeciona, utrzymane w tej samej tonacji kolorystycznej lusterka i dedykowane obręcze ze stopów metali lekkich sprawiają, że samochody z linii F IMPRESSION wyróżniają się najlepszym sportowym stylem.

 • Nota prawna

  * Ceny mogą zawierać upust lub wymóg zakupu akcesoriów.
  Podane raty i ceny nie zawierają kosztu lakieru metalizowanego.
  Kalkulacja Leasingu KINTO ONE została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 10% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu (wg aktualnego kursu EURO) i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie. Kalkulacja z dnia 31.05.2022 r. Wysokość Raty nie obejmuje kosztów rejestracji pojazdu. Wysokość opłat za korzystanie z Leasingu KINTO ONE została określona w Tabeli Opłat i Prowizji Toyota Leasing. Przyznanie Leasingu jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy przez Toyota Leasing. Szczegóły Leasingu KINTO ONE i ostateczne warunki finansowania są dostępne u Dilerów Lexusa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  ** Kalkulacja Leasingu KINTO ONE została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 20% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu (wg aktualnego kursu EURO) i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie. Kalkulacja z dnia 31.05.2022 r. Wysokość Raty nie obejmuje kosztów rejestracji pojazdu. Wysokość opłat za korzystanie z Leasingu KINTO ONE została określona w Tabeli Opłat i Prowizji Toyota Leasing. Przyznanie Leasingu jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy przez Toyota Leasing. Szczegóły Leasingu KINTO ONE i ostateczne warunki finansowania są dostępne u Dilerów Lexusa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.