NEWSLETTER LEXUSA

POZOSTAW SWOJE DANE KONTAKTOWE

JEŚLI CHCESZ OTRZYMYWAĆ NEWSLETTER O NOWOŚCIACH W ŚWIECIE LEXUSA

Klauzula prawna
1. Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie, także w przyszłości, moich danych osobowych w celach marketingowych przez Toyota Motor Europe, Avenue du Bourget 60, B-1140 Bruksela (Belgia) – dalej: TME, Toyota Motor Poland Company Limited sp. z o.o., 02-673 Warszawa, ul. Konstruktorska 5 (dalej: TMPL) oraz Autoryzowanych Sprzedawców i Stacje Obsługi Lexusa (lista adresowa na niniejszej stronie internetowej) – dalej: Dealerzy, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)


2. Dobrowolnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od TME, TMPL oraz Dealerów informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.), w szczególności newslettera TME; w tym celu dobrowolnie udostępniam identyfikujące mnie dane osobowe, w tym adres elektroniczny. Zostałem/am poinformowany/a o prawie do odwołania w każdym czasie zgody wyrażonej w zdaniu poprzednim.


3. TME, TMPL oraz Dealerzy informują, że dane osobowe, których są administratorami, są przetwarzane zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi, zbierane w celach określonych w punktach: 1 i 2 powyżej oraz zostały podane dobrowolnie. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz do kontroli ich przetwarzania.

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ