182x102 hybrydy

TECHNOLOGIA

Przekonaj się, dlaczego przyszłość jest hybrydą.

182x102 concept

MODELE
KONCEPCYJNE

Zobacz projekty wytyczające przyszłość Lexusa.

182x102 serwis

SERWIS
I USŁUGI

Sprawdź, na czym polega najwyższy poziom obsługi.

182x102 akcesoria

AKCESORIA
LEXUSA

Uczyń Lexusa silnym wyrazem Twojego charakteru.

NEWSLETTER LEXUSA RX

POZOSTAW SWOJE DANE KONTAKTOWE

JEŚLI CHCESZ OTRZYMYWAĆ NEWSLETTER POŚWIĘCONY LEXUSOWI RX

Klauzula prawna
1. Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie, także w przyszłości, moich danych osobowych w celach marketingowych przez Toyota Motor Europe, Avenue du Bourget 60, B-1140 Bruksela (Belgia) – dalej: TME, Toyota Motor Poland Company Limited sp. z o.o., 02-673 Warszawa, ul. Konstruktorska 5 (dalej: TMPL) oraz Autoryzowanych Sprzedawców i Stacje Obsługi Lexusa (lista adresowa na niniejszej stronie internetowej) – dalej: Dealerzy, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)


2. Dobrowolnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od TME, TMPL oraz Dealerów informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.), w szczególności newslettera TME; w tym celu dobrowolnie udostępniam identyfikujące mnie dane osobowe, w tym adres elektroniczny. Zostałem/am poinformowany/a o prawie do odwołania w każdym czasie zgody wyrażonej w zdaniu poprzednim.


3. TME, TMPL oraz Dealerzy informują, że dane osobowe, których są administratorami, są przetwarzane zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi, zbierane w celach określonych w punktach: 1 i 2 powyżej oraz zostały podane dobrowolnie. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz do kontroli ich przetwarzania.

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ