INTELIGENTNA ALTERNATYWA DLA DIESLA

W samodoładowującym się hybrydowym Lexusie napęd benzynowy płynnie współpracuje z elektrycznym. Samodoładowujący się Lexus z napędem hybrydowym ładuje się sam podczas jazdy. Bez wtyczki, bez Diesla, bez kompromisów. Kompaktowy hatchback, SUV lub crossover, sedan, a może superszybkie sportowe coupe? W ofercie Lexusa znajdziesz samodoładowujący się model hybrydowy najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb i Twojego stylu życia. Doświadczenie marki Lexus w dziedzinie hybrydowych samochodów luksusowych nie ma sobie równych. Sprzedaliśmy 1,3 miliona takich aut, sprzedajemy ich coraz więcej i sprawiliśmy, że technologia przyszłości na dobre zadomowiła się na drogach całego świata.


 

 
  Hero imageshero

SAMODOŁADOWUJĄCY SIĘ HYBRYDOWY LEXUS

BEZ WTYCZKI, BEZ DIESLA, BEZ KOMPROMISÓW

Odkryj inteligentne innowacje, które idealnie równoważą oszczędność paliwa i przyjemność z prowadzenia. Gdy tylko zajmiesz miejsce za kierownicą, samodoładowujący się hybrydowy Lexus od razu jest gotów ruszać w drogę. A podczas jazdy ładuje się automatycznie.

SAMOŁADUJĄCY SIĘ NAPĘD HYBRYDOWY LEXUSA

W świecie marki Lexus nie ma miejsca na kompromisy. Do projektowania oszczędnych napędów hybrydowych podchodzimy z wyobraźnią, dlatego zawsze będziemy oferować osiągi, jakich oczekują kierowcy wybierający tę mądrą alternatywę dla diesla. Hybrydowy Lexus wykonany pod okiem mistrzów Takumi, to luksusowy pojazd którym jeździ się bezpiecznie, przyjemnie i komfortowo: bez ładowania z zewnątrz, bez uciążliwości, bez kompromisów.


 

 
  2017 lexus hybrid range
2017 lexus hybrid portrait is driving the future

HYBRYDOWE LEXUSY

LUKSUSOWE AUTA HYBRYDOWE, KTÓRE KOCHA CAŁY ŚWIAT

Jesteśmy pionierami i już od 2004 roku z powodzeniem łączymy silniki elektryczne i benzynowe w napęd hybrydowy, który zapewnia klientom Lexusa mądre oszczędności i przyjemność z jazdy.

Wciąż poszukujemy nowych dróg do kształtowania przyszłości, a nasze zamiłowanie do innowacji zaowocowało stworzeniem najbogatszej gamy samochodów hybrydowych wśród wszystkich marek luksusowych. Do tej pory sprzedaliśmy już ponad milion hybrydowych Lexusów.

Poniżej przedstawiamy zalety hybrydowych samochodów marki Lexus i powody, dla których tak wielu kierowców dokonało już tego mądrego wyboru.

OTO GAMA NASZYCH MODELI

Elegancki kompakt, dynamiczny sedan, czy odważnie zaprojektowany SUV? Żadna inna marka samochodów luksusowych nie ma tak bogatej oferty modeli hybrydowych, które zawsze są gotowe do jazdy. Poniżej przedstawiamy hybrydowe Lexusy — spośród nich każdy może wybrać model w swoim stylu.

PRZEDSTAWIAMY WIELOSTOPNIOWY HYBRYDOWY UKŁAD NAPĘDOWY LEXUSA

„Pierwszy na świecie”. To określenie powtarza się za każdym razem, kiedy Lexus przedstawia kolejne techniczne innowacje. Historia naszych pionierskich rozwiązań splata się z historią modeli o fantastycznych osiągach. Ostatnie dokonania mówią same za siebie: wystarczy przejechać się nowym modelem LS 500h lub LC 500h.

 • 
 

 
  2017 lexus hybrid portrait lc ready to pioneer

  INNOWACYJNY NAPĘD HYBRYDOWY

  ZAWSZE GOTOWY, BY WYPRZEDZAĆ SWÓJ CZAS

  Nasz jedyny w swoim rodzaju wielostopniowy układ hybrydowy — pierwszy na świecie i stworzony przez Lexusa w duchu innowacji — przenosi osiągi napędu hybrydowego na nowy, wyższy poziom.

  Szybsze zmiany przełożeń, precyzyjne sterowanie, błyskawiczne reakcje i fantastyczne osiągi 10-biegowej skrzyni biegów to rezultat uzupełnienia dotychczas stosowanej, znakomitej przekładni o dodatkową skrzynię 4-biegową.

  Stworzyliśmy w ten sposób układ hybrydowy o niespotykanych dotąd osiągach, natychmiast reagujący na każde polecenie kierowcy i będący dopełnieniem niezrównanego luksusu, oszczędności oraz niskiego poziomu emisji.

 • 
 

 
  2017 lexus hybrid portrait lc ready to perform

  OSIĄGI NAPĘDU HYBRYDOWEGO

  ZAWSZE GOTOWY, BY DAWAĆ RADOŚĆ Z JAZDY

  Sportowe coupé LC 500h i flagowy sedan LS 500h to modele napędzane przez nasz pierwszy na świecie wielostopniowy hybrydowy układ napędowy.

  To innowacyjne rozwiązanie Lexusa opracowano przede wszystkim z myślą o osiągach i wrażeniach z jazdy zwinnym, dynamicznym samochodem, w którym kierowcy nigdy nie brakuje mocy i wrażeń. Nie boimy się rzucić wyzwania oczekiwaniom — zapraszamy na jazdę próbną!

POSIADANIE SAMOCHODU HYBRYDOWEGO

Mój Lexus

Podobnie jak wszystkie Lexusy, nasze modele hybrydowe mają zapewnioną doskonałą opiekę serwisową, docenianą przez ekspertów i klientów. W witrynie internetowej Mój Lexus można w prosty sposób zarządzać różnymi sprawami związanymi z posiadaniem samochodu.

Mój Lexus

Hybrydowe samochody marki Lexus, choć tak technicznie zaawansowane, nie sprawiają żadnych problemów w utrzymaniu. Serwisowanie hybrydy nie jest droższe ani bardziej skomplikowane niż utrzymanie techniczne samochodu z napędem tradycyjnym.

Niezawodność

Nasze układy hybrydowe są równie niezawodne, jak tradycyjne źródła napędu, a ponieważ ładują się samoczynnie, nigdy nie pozostawią użytkownika z rozładowanym akumulatorem.

Serwisowanie

Kontrola stanu technicznego napędu hybrydowego — realizowana przy okazji każdego standardowego przeglądu — ułatwia utrzymanie hybrydowego Lexusa w idealnej kondycji.

Gwarancja

Akumulator napędu hybrydowego jest objęty pięcioletnią gwarancją, a każda kontrola stanu technicznego napędu hybrydowego wydłuża tę gwarancje o rok.

Finansowanie

Elastyczne opcje finansowania oferowane przez Lexus Financial Services otwierają drogę do wykorzystania ekonomicznych zalet hybrydy.