SAMOŁADUJĄCY SIĘ HYBRYDOWY LEXUS

HYBRYDY DLA FIRM

Odpowiedzialny za środowisko, ekonomicznie oszczędny, innowacyjnie luksusowy. Wybierz samochód firmowy, który działa tak sprawnie, jak Twoja firma i jest mądrą alternatywą dla diesla.

MĄDRY WYBÓR

Niskie zużycie paliwa, nowoczesne systemy wspomagające kierowcę, wysokiej klasy wzornictwo, rzemieślniczy etos mistrzów Takumi, świetne osiągi — te zalety Lexusa są atrakcyjne nie tylko dla klientów prywatnych, lecz także dla użytkowników biznesowych. Samochód wyposażony w innowacyjny samoładujący się napęd hybrydowy marki Lexus to mądry wybór dla każdej firmy.

 • 2017 lexus hybrid for business portrait reduce emissions

  HYBRYDY DLA FIRM

  ZAWSZE GOTOWY, BY DBAĆ O ŚRODOWISKO

  Firmy, które wybierają hybrydowe modele Lexusa, poważnie traktują swoje zobowiązania do redukcji śladu węglowego. Nasze innowacyjne technologie ograniczają zanieczyszczenie środowiska na poziomie lokalnym i globalnym. Hybrydowe Lexusy emitują mniej szkodliwych substancji do atmosfery, więc dzięki nim powietrze w Twoim mieście może być czystsze.

 • 2017 lexus hybrid for business portrait financial efficiency

  HYBRYDY DLA FIRM

  ZAWSZE GOTOWY, BY PRZYNOSIĆ OSZCZĘDNOŚCI

  Innowacyjne i ekonomiczne rozwiązania techniczne Lexusa przyczyniają się do minimalizacji kosztów eksploatacyjnych.

  Użytkowanie Lexusa wyposażonego w samoładujący się napęd hybrydowy nie jest ani trochę bardziej skomplikowane niż korzystanie z tradycyjnego samochodu z silnikiem benzynowym lub wysokoprężnym. Przynosi także dodatkowe, unikalne korzyści, takie jak wyjątkowa niezawodność typowa dla marki Lexus, brak dodatkowych kosztów serwisowania i kontrola stanu technicznego napędu hybrydowego wliczona w cenę każdego przeglądu.

  Ekonomiczny aspekt użytkowania auta hybrydowego to nie tylko paliwo, lecz również inne czynniki pozytywnie wpływające na wynik finansowy firmy. W trzyletnim okresie użytkowania hybryda może przynieść firmie korzyści z tytułu ulg podatkowych — zarówno w podatku korporacyjnym, jak i od świadczeń rzeczowych.

  Dlatego wybór hybrydowych samochodów marki Lexus może okazać się dla firmy znakomitą inwestycją.

 • 2017 lexus hybrid for business portrait driving performance

  HYBRYDY DLA FIRM

  ZAWSZE GOTOWY DO DYNAMICZNEJ JAZDY

  Hybrydowym Lexusem łatwo dotrzeć na miejsce i to w najlepszym stylu. Podwójne źródło napędu zapewnia zwinność i pewność na drodze oraz płynność pokonywania długich dystansów.

  Pojazdy hybrydowe wyposażone w samoładujący się napęd Lexusa są oszczędne, a przez to także cichsze, więc w ich kabinach — precyzyjnie wykonanych według standardów rzemiosła Takumi — łatwo jest się odprężyć i skupić.

  W takim samochodzie droga na ważne spotkanie nie męczy i zapewnia czas oraz warunki na zebranie myśli.

OTO GAMA NASZYCH MODELI

Przedstawiamy gamę modeli Lexusa wyposażonych w samoładujący się napęd hybrydowy. Żaden inny producent samochodów luksusowych nie ma tak bogatej oferty modeli hybrydowych.


 

 
  2017 lexus hybrid for business full width cinemagraph is fallback
2017 lexus hybrid for business portrait refined luxury

HYBRYDOWE LEXUSY

WYRAFINOWANY LUKSUS

Mistrzostwo w rzemiośle to nie tylko kwestia wykończenia, lecz przede wszystkim istota naszej filozofii tworzenia jakości absolutnej. Mistrzowie Takumi z powodzeniem łączą tradycyjne techniki z nowoczesnymi technologiami na każdym etapie produkcji — od kształtowania smukłego nadwozia, które sprzyja wysokim osiągom, po ręczne wykonanie elementów wnętrza i wykończenia. Robimy wszystko, aby za każdym razem powstał produkt nieskazitelny.

Nasze inteligentne systemy bezpieczeństwa, Lexus Safety System+ i Lexus Safety System+ A zapewniają kierowcy inteligentne i nowoczesne wsparcie, odczytując jego zamiary i sytuację na drodze, gwarantując maksymalną kontrolę, pewność i komfort prowadzenia.

Bezpieczeństwo, tak ważne dla firmowego kierowcy, jest równie istotne dla każdego menedżera floty i szefa firmy.