182x102 hybrydy

SAMOCHODY
HYBRYDOWE

Przekonaj się, dlaczego przyszłość jest hybrydą.

182x102 concept

MODELE
KONCEPCYJNE

Zobacz projekty wytyczające przyszłość Lexusa.

182x102 serwis

SERWIS
I USŁUGI

Sprawdź, na czym polega najwyższy poziom obsługi.

182x102 akcesoria

AKCESORIA
LEXUSA

Uczyń Lexusa silnym wyrazem Twojego charakteru.

JUDE LAW GWIAZDĄ KAMPANII „LIFE RX”

Hollywodzki aktor i producent rozpoczął współpracę z Lexusem
w kampanii promocyjnej nowego SUV-a RX. 

W niezwykłej reklamie, kręconej na eleganckiej Riwierze Francuskiej i na malowniczych wzgórzach we włoskim regionie Fiuggi, Jude Law zabiera widza w ekscytującą podróż do fascynującego świata Lexusa.

Całkowicie nowy model Lexus RX czwartej generacji jest już dostępny w sprzedaży.

Olśniewające zdjęcia wspierające kampanię wykonał ceniony i często nagradzany fotograf Greg Williams, autor wielu kultowych sesji reklamowych (www.gregwilliams.com) z udziałem gwiazd kina.

JUDE LAW BIERZE UDZIAŁ W INTERAKTYWNYM SPEKTAKLU „THE LIFE RX”

PIECZOŁOWICIE PRZYGOTOWANA JEDNORAZOWA INSCENIZACJA UŚWIETNIA PREMIERĘ NOWEJ, ODWAŻNIE WYSTYLIZOWANEJ, GENERACJI LEXUSA RX

10 lutego 2016r. w Londynie hollywoodzki gwiazdor i producent Jude Law wraz z elitą aktorów teatru immersyjnego uczestniczył w wyjątkowej interaktywnej inscenizacji.

Złożona z 14 obrazów odyseja, rozgrywająca się w przygotowanej przez Toma Dixona scenerii londyńskiego hotelu Mondrian oraz w ukrytym podziemnym skarbcu bankowym, dała setce gości możliwość wzięcia w niej osobistego udziału i stania się gwiazdą własnego, indywidualnego przedstawienia. Owi mimowolni uczestnicy zostali wciągnięci do realizowanej na żywo manifestacji teatralnej „The Life RX” – multizmysłowego świata luksusu, fascynacji i emocji, nakreślonego wcześniej w najnowszej reklamie telewizyjnej nowego Lexusa RX, w której Jude Law również brał udział.

Jude Law powiedział o tym wydarzeniu: „Teatr immersyjny to forma medialna, która mnie w tym momencie zafascynowała. Jest to rodzaj doświadczenia, w którym widz zasiada w fotelu kierowcy i zabierany jest do niesamowicie magicznego świata, z jakim zetknąłem się podczas filmowania reklamy The Life RX i zapragnąłem stać się jego częścią. Dało mi to mnóstwo radości i mam nadzieję, że każdy, kto się pojawił na tym spektaklu, bawił się równie dobrze jak my przy jego tworzeniu.”

rx journal event 07 960

Z myślą o tych, którzy nie mogli w nim uczestniczyć osobiście, interaktywny spektakl „The Life RX” został zarejestrowany z użyciem pionierskiej techniki filmowania w perspektywie 360-stopniowej przez rozmieszczone w poszczególnych scenach ukryte kamery.

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ