182x102 hybrydy

SAMOCHODY
HYBRYDOWE

Przekonaj się, dlaczego przyszłość jest hybrydą.

182x102 concept

MODELE
KONCEPCYJNE

Zobacz projekty wytyczające przyszłość Lexusa.

182x102 serwis

SERWIS
I USŁUGI

Sprawdź, na czym polega najwyższy poziom obsługi.

182x102 akcesoria

AKCESORIA
LEXUSA

Uczyń Lexusa silnym wyrazem Twojego charakteru.

LEXUS BRAND

STROBE

STROBE TO WIZUALNIE FASCYNUJĄCA ILUSTRACJA WĘDRÓWKI OŚWIETLONEGO CZŁOWIEKA POPRZEZ NOCNE MIASTO.

SWARM

PROJEKT Z CYKLU „AMAZING IN MOTION”, SWARM TO PROJEKT PRZESUWAJĄCY GRANICE TEGO, CO MOŻLIWE W DESIGNIE, TECHNICE I RUCHU. HISTORIA ROZPOCZYNA SIĘ NOCĄ, GDY NIEZWYKŁE CZTEROWIRNIKOWCE WYRUSZAJĄ W UŚPIONE MIASTO, BY BAWIĆ SIĘ I POZNAWAĆ OTOCZENIE.

LEXUS BRAND

AMAZING IN MOTION" TO SZEREG AMBITNYCH PROJEKTÓW, KTÓRYCH WSPÓLNYM MOTYWEM JEST RUCH - JEGO ZŁOŻONOŚĆ I PIĘKNO. PIERWSZY Z NICH, ZATYTUŁOWANY "STEPS", TO OPOWIEŚĆ O PEWNEJ POSTACI – POKAŹNYCH ROZMIARÓW MARIONETCE, KTÓRA Z GRACJĄ PRZEMIERZA MIASTO W POSZUKIWANIU CZEGOŚ WYJĄTKOWEGO.

WIĘCEJ LEXUS

TO SZEREG AMBITNYCH PROJEKTÓW, KTÓRYCH WSPÓLNYM MOTYWEM JEST RUCH - JEGO ZŁOŻONOŚĆ I PIĘKNO. PIERWSZY Z NICH, ZATYTUŁOWANY "STEPS", TO OPOWIEŚĆ O PEWNEJ POSTACI – POKAŹNYCH ROZMIARÓW MARIONETCE, KTÓRA Z GRACJĄ PRZEMIERZA MIASTO W POSZUKIWANIU CZEGOŚ WYJĄTKOWEGO.

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ