POWRÓT DO ARTYKUŁÓW

STROBE

STROBE TO WIZUALNIE FASCYNUJĄCA ILUSTRACJA WĘDRÓWKI OŚWIETLONEGO CZŁOWIEKA POPRZEZ NOCNE MIASTO

STROBE prezentuje innowacyjny design i technologię Lexusa w przemawiający do wyobraźni sposób.

W projekcie STROBE w reżyserii Adama Berga, z pomocą kaskaderów i akrobatów w zaawansowanych kostiumach świetlnych LED, stworzono opowieść o niesamowitej wędrówce jednego człowieka przez nocny pejzaż Kuala Lumpur.

Hollywoodzka projektantka kostiumów Vin Burnham i dyrektor techniczny Adam Wright stworzyli kostiumy na specjalne zamówienie, czerpiąc inspiracje z linii samochodów Lexus, w tym słynnej wrzecionowatej atrapy chłodnicy i reflektorów LED.

Aby umożliwić zdalne uruchomienie w odpowiednim momencie stroboskopowych błysków, stworzono specjalnie zaprojektowany system komputerowy i skomplikowane oprogramowanie DMX. Przyniosło to zapierające dech w piersiach efekty widoczne na filmie.

STROBE jest trzecim projektem Lexusa z cyklu Amazing in Motion. Odwiedź stronę by poznać całą historię STROBE i zobaczyć pozostałe projekty z cyklu Amazing in Motion.

Więcej informacji na: http://www.lexus-int.com

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ