182x102 hybrydy

TECHNOLOGIA

Przekonaj się, dlaczego przyszłość jest hybrydą.

182x102 concept

MODELE
KONCEPCYJNE

Zobacz projekty wytyczające przyszłość Lexusa.

182x102 serwis

SERWIS
I USŁUGI

Sprawdź, na czym polega najwyższy poziom obsługi.

182x102 akcesoria

AKCESORIA
LEXUSA

Uczyń Lexusa silnym wyrazem Twojego charakteru.

POWRÓT DO ARTYKUŁÓW

STROBE

STROBE TO WIZUALNIE FASCYNUJĄCA ILUSTRACJA WĘDRÓWKI OŚWIETLONEGO CZŁOWIEKA POPRZEZ NOCNE MIASTO

STROBE prezentuje innowacyjny design i technologię Lexusa w przemawiający do wyobraźni sposób.

W projekcie STROBE w reżyserii Adama Berga, z pomocą kaskaderów i akrobatów w zaawansowanych kostiumach świetlnych LED, stworzono opowieść o niesamowitej wędrówce jednego człowieka przez nocny pejzaż Kuala Lumpur.

Hollywoodzka projektantka kostiumów Vin Burnham i dyrektor techniczny Adam Wright stworzyli kostiumy na specjalne zamówienie, czerpiąc inspiracje z linii samochodów Lexus, w tym słynnej wrzecionowatej atrapy chłodnicy i reflektorów LED.

Aby umożliwić zdalne uruchomienie w odpowiednim momencie stroboskopowych błysków, stworzono specjalnie zaprojektowany system komputerowy i skomplikowane oprogramowanie DMX. Przyniosło to zapierające dech w piersiach efekty widoczne na filmie.

STROBE jest trzecim projektem Lexusa z cyklu Amazing in Motion. Odwiedź stronę by poznać całą historię STROBE i zobaczyć pozostałe projekty z cyklu Amazing in Motion.

Więcej informacji na: http://www.lexus-int.com

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ