182x102 hybrydy

TECHNOLOGIA

Przekonaj się, dlaczego przyszłość jest hybrydą.

182x102 concept

MODELE
KONCEPCYJNE

Zobacz projekty wytyczające przyszłość Lexusa.

182x102 serwis

SERWIS
I USŁUGI

Sprawdź, na czym polega najwyższy poziom obsługi.

182x102 akcesoria

AKCESORIA
LEXUSA

Uczyń Lexusa silnym wyrazem Twojego charakteru.

POWRÓT DO ARTYKUŁÓW

OGŁOSZENIE FINALISTÓW LEXUS DESIGN AWARD 2015

LEXUS INTERNATIONAL OGŁOSIŁ FINALISTÓW TRZECIEJ EDYCJI LEXUS DESIGN AWARD, MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU STWORZONEGO W CELU WSPIERANIA MŁODYCH OBIECUJĄCYCH TWÓRCÓW. W LISTOPADZIE W TOKIO ZESPÓŁ ŚWIATOWEJ SŁAWY PROJEKTANTÓW OCENIŁ 1 171 PROJEKTÓW Z 72 KRAJÓW ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU O TEMATYCE "ZMYSŁY " I WYBRAŁ 12 FINALISTÓW.

Czterech z dwunastu finalistów będzie miało możliwość stworzenia prototypów swoich zwycięskich projektów pod okiem: słynnego inżyniera i architekta Arthura Huanga, projektanta gier Robina Hunicke, architektów i projektantów Neri & Hu oraz projektanta Maxa Lamba. Powstałe cztery prototypy zostaną wystawione na Milan Design Week w kwietniu tego roku wraz z panelowymi prezentacjami prac pozostałych ośmiu finalistów. Wszystkich dwunastu finalistów otrzyma szansę zaprezentowania swoich pomysłów na stoisku Lexusa od 13 kwietnia (dzień dla prasy i wręczenie nagród) do 19 kwietnia. Także podczas Milan Design Week, spośród czterech finalistów zostanie wybrany laureat nagrody Grand Prix konkursu Lexus Design Award.

Lexus Design Award to międzynarodowy konkurs projektowy stworzony w 2013 roku, który ma na celu pomoc młodym twórcom w opracowaniu pomysłów, które mają szansę przyczynić się do rozwoju społeczeństwa i kształtować lepszą przyszłość.

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ