POWRÓT DO ARTYKUŁÓW

SENSE-WEAR

Sense-Wear to kolekcja odzieży i akcesoriów, które wzmacniają odczucia zmysłowe. W zamyśle twórców mają stymulować zmysły i sprawić, że będziemy ich bardziej świadomi, a jednocześnie nauczymy się lepiej z nich wszystkich korzystać. Niektóre elementy kolekcji Sense-Wear tłumią wrażenia fizyczne, a inne przeciwnie — wyostrzają je.

Squeeze-me to wielofunkcyjny szalik, którego można użyć w reakcji na silne emocje. Materiał, który normalnie nosi się wokół głowy, daje się także rozciągnąć i założyć na tułów, tak by obejmował swojego użytkownika niczym silny, ciepły uścisk drugiego człowieka.

Shake-me to naszyjnik do smakowania, dotykania i potrząsania. Dostępnych jest kilka dodatków o różnych teksturach i smakach. Naszyjnik przypomina zabawki multisensoryczne dla dzieci, które można wykorzystać do nauki rozpoznawania smaków i wrażeń dotykowych (najlepiej z zamkniętymi oczami).

Kurtka Pump-me zawiera nadmuchiwane elementy, które separują użytkownika od niechcianych wrażeń zewnętrznych i tworzą bezkontaktową przestrzeń prywatną.

Pull-me to aromatyczny ręcznik, a w zasadzie przenośna kolekcja dobrze znanych zapachów, zdolna w każdej chwili przywołać wspomnienia miłych chwil i wrażeń. W kilku wyciąganych przedłużeniach można umieszczać zapachy, próbki lub małe przedmioty.

Hold-me to ponczo z kapturem, które wydaje dźwięki. Jego użytkownik może nauczyć się bardziej precyzyjnie korzystać ze zmysłu słuchu. Ponczo jest pokryte „muzycznymi płatkami”, które wydają dźwięki w reakcji na ruchy, zaś para wbudowanych „superuszu” pomaga wsłuchiwać się w te nowe, nieoczekiwane brzmienia.

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ