182x102 hybrydy

TECHNOLOGIA

Przekonaj się, dlaczego przyszłość jest hybrydą.

182x102 concept

MODELE
KONCEPCYJNE

Zobacz projekty wytyczające przyszłość Lexusa.

182x102 serwis

SERWIS
I USŁUGI

Sprawdź, na czym polega najwyższy poziom obsługi.

182x102 akcesoria

AKCESORIA
LEXUSA

Uczyń Lexusa silnym wyrazem Twojego charakteru.

POWRÓT DO ARTYKUŁÓW

„AMAZING IN MOTION” NA FESTIWALU MILAN DESIGN WEEK 2014

Włoch Fabio Novembre, Japonka Nao Tamura i projektanci z zespołu Tangible Media Group przy amerykańskim MIT pod kierunkiem profesora Hiroshi Ishiiego stworzyli własne odpowiedzi na motyw przewodni marki Lexus: „Amazing in motion”.

Poprosiliśmy ich, aby spróbowali wyrazić tę koncepcję w sposób nowy także dla nich samych — i nigdy nie jeszcze stosowany przez nich w procesie twórczym.

Fabio Novembre przedstawia życie jako taniec w pracy zatytułowanej „We dance” (Tańczymy). Ruchy w tym tańcu odzwierciedlają świt — narodziny życia — i bezpośrednio nawiązują do ruchu planet i galaktyk we Wszechświecie.

Motywem przewodnim pracy „Interconnection” (Zależność) autorstwa Nao Tamury jest naturalny ruch i badanie wzajemnych zależności między ludzkością a przyrodą.

Zespół Tangible Media Group z Massachusetts Institute of Technology pokaże pracę „TRANSFORM”, która odzwierciedla przenikanie się technologii z designem i inspiruje widzów, ukazując im transformacje nieruchomych mebli w dynamiczną maszynę.

Wszystkie te prace można oglądać w Circolo Filologico Milanese od wtorku, 8 kwietnia, do niedzieli, 13 kwietnia, w ramach największego na świecie festiwalu designu: Salone del Mobile di Milano. Spotkanie przedstawicieli mediów z autorami prac zaplanowano na 8 kwietnia w godzinach od 15:00 do 16:00.

Więcej informacji o konkursie Lexus Design Award: http://www.lexus-int.com/lexus-design-award/

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ