182x102 hybrydy

TECHNOLOGIA

Przekonaj się, dlaczego przyszłość jest hybrydą.

182x102 concept

MODELE
KONCEPCYJNE

Zobacz projekty wytyczające przyszłość Lexusa.

182x102 serwis

SERWIS
I USŁUGI

Sprawdź, na czym polega najwyższy poziom obsługi.

182x102 akcesoria

AKCESORIA
LEXUSA

Uczyń Lexusa silnym wyrazem Twojego charakteru.

LEXUS SHORT FILMS

TRZECI COROCZNY KONKURS
LEXUSA NA KRÓTKIE FORMY FILMOWE

LEXUS WRAZ Z FIRMĄ PRODUCENCKĄ THE WEINSTEIN COMPANY ZAPROSIŁ REŻYSERÓW Z CAŁEGO ŚWIATA DO TRZECIEJ EDYCJI KONKURSU NA KRÓTKIE FORMY FILMOWE. ZGŁOSZENIA PRZYJMOWANO W MODELU CROWDSOURCINGOWYM.
MOTYWEM PRZEWODNIM TEGOROCZNEGO KONKURSU JEST „ANTYCYPACJA” — SŁOWO BĘDĄCE PROWOKACYJNYM I NIEJEDNOZNACZNYM IMPULSEM DLA WYOBRAŹNI TWÓRCÓW. CZTERECH WYBRANYCH TWÓRCÓW POPROSIMY O ICH WŁASNĄ INTERPRETACJĘ TEGO MOTYWU I OPOWIEDZENIE HISTORII ZBUDOWANEJ WOKÓŁ NIEGO.

KRÓTKIE FORMY FILMOWE LEXUSA 2014

LEXUS I WEINSTEIN COMPANY PO RAZ KOLEJNY NAWIĄZAŁY WSPÓŁPRACĘ PRZY PRODUKCJI DWÓCH NOWYCH FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH Z DRUGIEJ DOROCZNEJ SERII FILMÓW "NIESAMOWITE ŻYCIE" LEXUSA.
PO PREMIERZE W NOWYM JORKU I LOS ANGELES TEGO LATA, A NASTĘPNIE PREZENTACJI NA WIELU FESTIWALACH FILMOWYCH NA CAŁYM ŚWIECIE, FILMY MOŻNA OBECNIE OGLĄDAĆ W INTERNECIE.
W SWYCH INTERPRETACJACH MOTYWU "NIESAMOWITE ŻYCIE", REŻYSERZY: SATSUKI OKAWA, KEN OCHIAI I JON GOLDMAN KORZYSTALI ZE WSPARCIA CENIONYCH PRZEZ KRYTYKÓW PRZEDSTAWICIELI ŚWIATA FILMU, W TYM AKTORKI KATIE HOLMES I REŻYSERÓW JUSTINA CHADWICKA, SIMONA CURTISA, ANTOINE’A FUQUA I PHILLIPA NOYCE’A.

LEXUS SHORT FILMS

ZALEŻY NAM NA TYM, ABY KAŻDA JAZDA LEXUSEM BYŁA WYJĄTKOWYM DOŚWIADCZENIEM I ABY POSIADACZE TYCH SAMOCHODÓW MIELI ZAPEWNIONĄ OBSŁUGĘ NA NAJWYŻSZYM ŚWIATOWYM POZIOMIE.
DĄŻENIA TE ODZWIERCIEDLA NASZE HASŁO: „CREATING AMAZING”.
ABY PODKREŚLIĆ ZNACZENIE I WARTOŚĆ FILOZOFII NASZEJ MARKI, ZWRÓCILIŚMY SIĘ DO RENOMOWANEJ WYTWÓRNI FILMOWEJ WEINSTEIN COMPANY Z PROPOZYCJĄ WYPRODUKOWANIA SERII KRÓTKICH FILMÓW, KTÓRE BYŁYBY DLA WIDZÓW RÓWNIE INSPIRUJĄCE, JAK KONTAKT Z SAMOCHODAMI LEXUS.

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ