LEXUS SHORT FILMS

4 EDYCJA
LEXUS SHORT FILMS

W 4 EDYCJI, W JURY ZASIĄDZIE CENIONY, NOMINOWANY DO OSCARA SCENARZYSTA, REŻYSER I AKTOR TAYLOR SHERIDAN (ZNANY Z FILMÓW "AŻ DO PIEKŁA" I "SICARIO", A TAKŻE SERIALU "SONS OF ANARCHY"), WRAZ Z NAJWAŻNIEJSZYMI OSOBAMI Z THE WEINSTEIN COMPANY ORAZ LEXUSA. WYBIORĄ ONI CZTERECH FINALISTÓW, A JOEY HORVITZ Z THE WEINSTEIN COMPANY POWRÓCĄ, ABY WYPRODUKOWAĆ NASTĘPNĄ SERIĘ FILMÓW.

TRZECI COROCZNY KONKURS
LEXUSA NA KRÓTKIE FORMY FILMOWE

LEXUS WRAZ Z FIRMĄ PRODUCENCKĄ THE WEINSTEIN COMPANY ZAPROSIŁ REŻYSERÓW Z CAŁEGO ŚWIATA DO TRZECIEJ EDYCJI KONKURSU NA KRÓTKIE FORMY FILMOWE. ZGŁOSZENIA PRZYJMOWANO W MODELU CROWDSOURCINGOWYM.
MOTYWEM PRZEWODNIM TEGOROCZNEGO KONKURSU JEST „ANTYCYPACJA” — SŁOWO BĘDĄCE PROWOKACYJNYM I NIEJEDNOZNACZNYM IMPULSEM DLA WYOBRAŹNI TWÓRCÓW. CZTERECH WYBRANYCH TWÓRCÓW POPROSIMY O ICH WŁASNĄ INTERPRETACJĘ TEGO MOTYWU I OPOWIEDZENIE HISTORII ZBUDOWANEJ WOKÓŁ NIEGO.

KRÓTKIE FORMY FILMOWE LEXUSA 2014

LEXUS I WEINSTEIN COMPANY PO RAZ KOLEJNY NAWIĄZAŁY WSPÓŁPRACĘ PRZY PRODUKCJI DWÓCH NOWYCH FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH Z DRUGIEJ DOROCZNEJ SERII FILMÓW "NIESAMOWITE ŻYCIE" LEXUSA.
PO PREMIERZE W NOWYM JORKU I LOS ANGELES TEGO LATA, A NASTĘPNIE PREZENTACJI NA WIELU FESTIWALACH FILMOWYCH NA CAŁYM ŚWIECIE, FILMY MOŻNA OBECNIE OGLĄDAĆ W INTERNECIE.
W SWYCH INTERPRETACJACH MOTYWU "NIESAMOWITE ŻYCIE", REŻYSERZY: SATSUKI OKAWA, KEN OCHIAI I JON GOLDMAN KORZYSTALI ZE WSPARCIA CENIONYCH PRZEZ KRYTYKÓW PRZEDSTAWICIELI ŚWIATA FILMU, W TYM AKTORKI KATIE HOLMES I REŻYSERÓW JUSTINA CHADWICKA, SIMONA CURTISA, ANTOINE’A FUQUA I PHILLIPA NOYCE’A.

LEXUS SHORT FILMS

ZALEŻY NAM NA TYM, ABY KAŻDA JAZDA LEXUSEM BYŁA WYJĄTKOWYM DOŚWIADCZENIEM I ABY POSIADACZE TYCH SAMOCHODÓW MIELI ZAPEWNIONĄ OBSŁUGĘ NA NAJWYŻSZYM ŚWIATOWYM POZIOMIE.
DĄŻENIA TE ODZWIERCIEDLA NASZE HASŁO: „CREATING AMAZING”.
ABY PODKREŚLIĆ ZNACZENIE I WARTOŚĆ FILOZOFII NASZEJ MARKI, ZWRÓCILIŚMY SIĘ DO RENOMOWANEJ WYTWÓRNI FILMOWEJ WEINSTEIN COMPANY Z PROPOZYCJĄ WYPRODUKOWANIA SERII KRÓTKICH FILMÓW, KTÓRE BYŁYBY DLA WIDZÓW RÓWNIE INSPIRUJĄCE, JAK KONTAKT Z SAMOCHODAMI LEXUS.

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ