182x102 hybrydy

SAMOCHODY
HYBRYDOWE

Przekonaj się, dlaczego przyszłość jest hybrydą.

182x102 concept

MODELE
KONCEPCYJNE

Zobacz projekty wytyczające przyszłość Lexusa.

182x102 serwis

SERWIS
I USŁUGI

Sprawdź, na czym polega najwyższy poziom obsługi.

182x102 akcesoria

AKCESORIA
LEXUSA

Uczyń Lexusa silnym wyrazem Twojego charakteru.

LEXUS SHORT FILMS

KRÓTKIE FORMY FILMOWE LEXUSA 2014

LEXUS I WEINSTEIN COMPANY PO RAZ KOLEJNY NAWIĄZAŁY WSPÓŁPRACĘ PRZY PRODUKCJI DWÓCH NOWYCH FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH Z DRUGIEJ DOROCZNEJ SERII FILMÓW "NIESAMOWITE ŻYCIE" LEXUSA. PO PREMIERZE W NOWYM JORKU I LOS ANGELES TEGO LATA, A NASTĘPNIE PREZENTACJI NA WIELU FESTIWALACH FILMOWYCH NA CAŁYM ŚWIECIE, FILMY MOŻNA OBECNIE OGLĄDAĆ W INTERNECIE. W SWYCH INTERPRETACJACH MOTYWU "NIESAMOWITE ŻYCIE", REŻYSERZY: SATSUKI OKAWA, KEN OCHIAI I JON GOLDMAN KORZYSTALI ZE WSPARCIA CENIONYCH PRZEZ KRYTYKÓW PRZEDSTAWICIELI ŚWIATA FILMU, W TYM AKTORKI KATIE HOLMES I REŻYSERÓW JUSTINA CHADWICKA, SIMONA CURTISA, ANTOINE’A FUQUA I PHILLIPA NOYCE’A.

LEXUS SHORT FILMS

ZALEŻY NAM NA TYM, ABY KAŻDA JAZDA LEXUSEM BYŁA WYJĄTKOWYM DOŚWIADCZENIEM I ABY POSIADACZE TYCH SAMOCHODÓW MIELI ZAPEWNIONĄ OBSŁUGĘ NA NAJWYŻSZYM ŚWIATOWYM POZIOMIE. DĄŻENIA TE ODZWIERCIEDLA NASZE HASŁO: „CREATING AMAZING”. ABY PODKREŚLIĆ ZNACZENIE I WARTOŚĆ FILOZOFII NASZEJ MARKI, ZWRÓCILIŚMY SIĘ DO RENOMOWANEJ WYTWÓRNI FILMOWEJ WEINSTEIN COMPANY Z PROPOZYCJĄ WYPRODUKOWANIA SERII KRÓTKICH FILMÓW, KTÓRE BYŁYBY DLA WIDZÓW RÓWNIE INSPIRUJĄCE, JAK KONTAKT Z SAMOCHODAMI LEXUS.I

WIĘCEJ LEXUS

TO SZEREG AMBITNYCH PROJEKTÓW, KTÓRYCH WSPÓLNYM MOTYWEM JEST RUCH - JEGO ZŁOŻONOŚĆ I PIĘKNO. PIERWSZY Z NICH, ZATYTUŁOWANY "STEPS", TO OPOWIEŚĆ O PEWNEJ POSTACI – POKAŹNYCH ROZMIARÓW MARIONETCE, KTÓRA Z GRACJĄ PRZEMIERZA MIASTO W POSZUKIWANIU CZEGOŚ WYJĄTKOWEGO.

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ