182x102 hybrydy

TECHNOLOGIA

Przekonaj się, dlaczego przyszłość jest hybrydą.

182x102 concept

MODELE
KONCEPCYJNE

Zobacz projekty wytyczające przyszłość Lexusa.

182x102 serwis

SERWIS
I USŁUGI

Sprawdź, na czym polega najwyższy poziom obsługi.

182x102 akcesoria

AKCESORIA
LEXUSA

Uczyń Lexusa silnym wyrazem Twojego charakteru.

POWRÓT DO ARTYKUŁÓW

SPOŁECZNOŚĆ HOLLYWOOD WSPIERA IMPREZY PREMIEROWE FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH LEXUSA

KATIE HOLMES, JUSTIN CHADWICK, SIMON CURTIS, ANTOINE FUQUA I PHILLIP NOYCE WSPIERAJĄ DWÓCH REŻYSERÓW NOWEGO POKOLENIA W ICH INTERPRETACJACH MOTYWU „NIESAMOWITE ŻYCIE" MARKI LEXUS

Program Filmy Krótkometrażowe Lexusa 2014, stworzony w partnerstwie między Lexusem i The Weinstein Company, otrzymuje wsparcie środowiska Hollywood w noc premiery w Los Angeles i Nowym Jorku.

Dwaj reżyserowie nowego pokolenia, Jon Goldman i Satsuki Okawa (wraz ze scenarzystą Kenem Ochiai), korzystają ze wsparcia uznanych członków społeczności filmowej, w tym aktorki Katie Holmes (Dawca pamięci, Cudowni chłopcy, Dawson Creek), oraz reżyserów Justina Chadwicka (Mandela: Droga do wolności, wkrótce na ekranach Tulip Fever), Simona Curtisa (Mój tydzień z Marilyn, wkrótce na ekranach Woman in Gold , Antoine;a Fuqua (Gliniarze z Brooklynu, Dzień próby, wkrótce na ekranach Southpaw) i Phillip Noyce (Dawca pamięci, Spokojny Amerykanin).

Philip Noyce powiedział: "To zaszczyt zostać zaproszonym przez The Weinstein Company i Lexus International do udziału w tak innowacyjnym i ważnym programie. Ich współpraca z następnym pokoleniem filmowców będzie miała znaczący wpływ na świat kina. Jestem naprawdę podekscytowany, że publiczność będzie mogła zobaczyć, co tworzą ci utalentowani młodzi reżyserzy."

Mentorzy sami również nakręcili krótkie filmy, w których pokazali proces pracy ze swymi podopiecznymi - reżyserami nowego pokolenia. Te filmy ukazują także warsztat filmu krótkometrażowego, jego ewolucję oraz znaczenie i rosnące globalne zapotrzebowanie na tę formę przekazu. Zostały zaprezentowane przed kinowymi pokazami filmów krótkometrażowych w Los Angeles. W sieci pojawiły się w październiku.

Pierwsza prezentacja filmów krótkometrażowych Godziny na Targu i Operacja Barn Owl odbyła się na Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Tokio 29 maja. Premiery amerykańskie odbyły się 30 lipca w Los Angeles i 6 sierpnia w Nowym Jorku.

Oba filmy będą prezentowane na festiwalach na całym świecie i będą dołączane do największych produkcji Weinstein Company, takich jak Dawca Pamięci.

Seria Filmów Krótkometrażowych Lexusa miała swoją premierę w Internecie w październiku tego roku. Postęp produkcji filmów i harmonogram można śledzić na stronie www.lexusshortfilms.com

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ