POZNAJ NOWE OBLICZE LEXUSA CT

hybryda

ULTRANOWOCZESNA HYBRYDA

Rewolucyjny napęd Lexus Hybrid Drive zapewnia wyjątkowe właściwości jezdne i dba o środowisko dzięki niskiemu poziomowi emisji CO2.

oszczednosc

SPEKTAKULARNA OSZCZĘDNOŚĆ

Przemieszczanie się po mieście odbywa się również w trybie elektrycznym (EV). Samochód nie zużywa wówczas w ogóle paliwa.

cisza

RELAKSUJĄCA
CISZA

Doskonałe wyciszenie i właściwości silnika elektrycznego sprawiają, że we wnętrzu CT można odciąć się od zgiełku miasta.

Komfort

UNIKALNY
KOMFORT

Automatyczna skrzynia w standardzie zapewnia wyjątkową wygodę prowadzenia, a najwyższa jakość wykonania powoduje, że podróż staje się relaksem.

OBLICZE I WNĘTRZE. 
ODWAŻNIE ODŚWIEŻONE.

CT 200h to jeden z najczystszych samochodów hybrydowych, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy. Oferuje płynnie działający napęd i niską emisję CO2, a do tego supernowoczesne technologie i najwyższą jakość wykonania. Kto prowadzi aktywny tryb życia, chce mieć samochód, który za nim nadąży. Dlatego CT 200h — z nowoczesną technologią hybrydową i inteligentnymi rozwiązaniami — prowadzi się dynamicznie i dostarcza mnóstwo wrażeń.

Teraz nadajemy Lexusowi CT 200h jeszcze bardziej dynamiczny i sportowy wygląd, zarówno z zewnątrz, jak i od środka. A ponieważ CT 200h ma napęd w pełni hybrydowy, radość z jazdy nie jest okupiona wysokim zużyciem paliwa.

2017 lexus ct 200h fresh bolder look quote

WIĘCEJ EMOCJI I WIĘCEJ SPORTU — UDOSKONALONY CT 200h TO IDEALNE HYBRYDOWE AUTO KOMPAKTOWE DLA OSÓB, KTÓRE LUBIĄ DYNAMICZNĄ JAZDĘ, A JEDNOCZEŚNIE TROSZCZĄ SIĘ O ŚRODOWISKO

Chika Kako, Naczelny inżynier CT 200h

SMUKLEJSZY, ODWAŻNIEJSZY

CT 200h ma teraz długi, wysmuklony profil z odważniej nakreśloną, szerszą i niższą 'wrzecionowatą atrapą chłodnicy', którą zaopatrzono w kratkę o nowym wzorze. Po jej bokach, niczym diamenty, lśnią LED-owe reflektory i światła do jazdy dziennej. Te i inne nowe elementy odważnej stylizacji sprawiają, że sylwetka CT 200h sprawia wrażenie bardziej atletycznej.

Nowe, całkowicie LED-owe światła tylne w kształcie litery L optycznie poszerzają Lexusa CT 200h i nadają mu bardziej sportowy wygląd. Dolna część tylnego zderzaka jest teraz wykończona w metalicznym kolorze srebrnym połączonym z czernią, a jej nowy kształt podkreśla agresywną sylwetkę pojazdu. Ramki odblasków z tyłu pomalowano metalizowanym szarym lakierem, który współgra z oprawami przednich świateł przeciwmgielnych.

Obręcze kół o usportowionym charakterze — od zupełnie nowych 16-calowych po ciemne, metalizowane 17-calowe obręcze F SPORT ze stopów lekkich — stanowią ciekawy akcent wzbogacający profil nowego CT 200h.

ZAPRASZAMY DO WNĘTRZA:
TU TEŻ CZEKAJĄ ULEPSZENIA

Tam, gdzie liczy się jakość, kompromis jest sprzeczny z naszą naturą. Wystarczy zająć miejsce w kabinie Lexusa CT 200h, aby odkryć, jak wspaniale jest wykończone, poczuć jakość zastosowanych materiałów i zachwycić się intuicyjnością obsługi. W naszej filozofii projektowania forma zawsze podąża o krok za funkcją, a CT 200h jest doskonałą ilustracją tej zasady. Na przykład system nawigacji Lexus ma teraz większy, szeroki ekran o przekątnej 10.3 cala.

Poszerzona gama kolorów wnętrza obejmuje dwubarwne kombinacje naturalnej skóry, zestawienia tkaniny z miłą w dotyku skórą syntetyczną i zupełnie nowy rodzaj tapicerki tkaninowej — łącznie do wyboru jest aż dziewięć różnych wariantów.

JESZCZE WIĘCEJ F

CT 200h F SPORT to dowód na to, że oszczędność i niskoemisyjność hybrydy z powodzeniem można połączyć z przyjemnymi osiągami i wrażeniami z jazdy.

Ostatnie zmiany — takie jak czarny metalizowany lakier i nowy wzór kratki na wrzecionie atrapy chłodnicy — sprawiły, że wersja ta jeszcze bardziej przyciąga wzrok. Nowe oprawy reflektorów mieszczą jednoprojektorowe światła LED drogowe/mijania. Detalem charakterystycznym wyłącznie dla wersji F SPORT jest listwa przedniego wlotu powietrza w grafitowym kolorze i metalizowane czarne wykończenie z tyłu pojazdu.

CT 200h w wersji F SPORT oferowany jest w nowych kombinacjach dwukolorowych (z czarnym dachem): Lava Orange i Szafirowy niebieski. Niedostępne w innych wersjach warianty wykończenia wnętrza to dwukolorowa skóra naturalna, tkanina i skóra syntetyczna. Eleganckie wykończenie Naguri, dzieło mistrzów Takumi, także oferowane jest wyłącznie w wersji F SPORT.

LEXUS SAFETY SYSTEM+

Zmodernizowany Lexus CT 200h może być wyposażony w system bezpieczeństwa Lexus Safety System+. Obejmuje on system ochrony przedzderzeniowej (PCS), aktywny tempomat (ACC/DRCC), system ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu (LDA) z funkcją aktywnej korekty toru jazdy, zupełnie nowe refletory LED z automatycznymi światłami drogowymi (AHB) i asystenta rozpoznawania znaków drogowych (RSA).

TA WERSJA PRZEGLĄDARKI NIE JEST OBSŁUGIWANA
ABY TEN SERWIS INTERNETOWY DZIAŁAŁ OPTYMALNIE, ZALECAMY UŻYWANIE PRZEGLĄDARKI IE10 LUB NOWSZEJ.

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ