MARK POZNAŁ NOWEGO LC NA IBIZIE

ZNANY PRODUCENT MUZYCZNY 
MARK RONSON, STAWIA PRZED PUBLICZNOŚCIĄ WYZWANIE “MAKE YOUR MARK” W NOWEJ KAMPANII LEXUSA Z OKAZJI PREMIERY NOWEGO COUPE LC

Lexus ogłosił nawiązanie twórczej współpracy z Markiem Ronsonem, wielokrotnie nagradzanym producentem muzycznym, laureatem Grammy i Brit Awards. Ronson weźmie udział w kampanii z okazji premiery nowego Lexusa LC. Nowy model to flagowe coupe Lexusa, wraz z którym Lexus otwiera nową epokę w swojej historii. Kampania promocyjna z udziałem Marka Ronsona nosi nazwę „Make Your Mark”.

Współpraca z Markiem Ronsonem wpisuje się w dążenia Lexusa, aby tworzyć fantastyczne doświadczenia w dziedzinie muzyki, sztuki i technologii. Tendencję tę rozpoczęła kampania “The Life RX” z udziałem aktora Jude’a Law. Jej punktem kulminacyjnym było wciągające wydarzenie teatralne, które dało możliwość uczestniczenia w stylu życia gwiazd filmowych za kierownicą nowego SUV-a Lexusa.

MARK RONSON

W ciągu najbliższych 6 miesięcy kampania „Make Your Mark” da klientom i fanom szansę przeżywania wspaniałych doświadczeń na najwyższym artystycznym poziomie.

„Lubię współpracować z tymi, którzy są innowacyjni i oryginalni – zarówno w studio nagraniowym, jak i poza nim. Kiedy Lexus zwrócił się do mnie z koncepcją tej kampanii i gdy zobaczyłem nowego LC, poczułem, że to coś świeżego i oryginalnego. Pociągała mnie idea użycia muzyki do inspirowania ekscytujących doświadczeń związanych z tym samochodem” – powiedział Mark Ronson o kampanii Lexusa.

LEXUS LC

Projekt Lexusa LC jest bardzo zbliżony do koncepcyjnego coupe LF-LC – zarówno prototyp, jak i model produkcyjny otrzymały nagrodę EyesOn Design Award. LC to dobry przykład ewolucji kultury projektowania samochodów w Lexusie, która wzmacnia współpracę między zespołem projektantów oraz inżynierów, aby uzyskać model, który przekroczy wszelkie oczekiwania.

“Mark Ronson to legendarny producent muzyczny, który stoi za wieloma największymi hitami dekady. To najlepszy partner do realizacji kampanii ‘Make Your Mark’. Lexus LC symbolizuje początek nowej fazy w rozwoju Lexusa, która prowadzi do większej synergii między projektowaniem inżynieryjnym i designem. Mark Ronson jest twórcą, który ma ogromny wkład w światową muzykę dzieki niezwykłym występom i współpracy z najlepszymi artystami” – skomentował rozpoczęcie współpracy z Markiem Ronsonem Alain Uyttenhoven, prezes Lexus Europe.

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ