182x102 hybrydy

SAMOCHODY
HYBRYDOWE

Przekonaj się, dlaczego przyszłość jest hybrydą.

182x102 concept

MODELE
KONCEPCYJNE

Zobacz projekty wytyczające przyszłość Lexusa.

182x102 serwis

SERWIS
I USŁUGI

Sprawdź, na czym polega najwyższy poziom obsługi.

182x102 akcesoria

AKCESORIA
LEXUSA

Uczyń Lexusa silnym wyrazem Twojego charakteru.

 

 

MOC, KTÓRA PROWOKUJE

DANE TECHNICZNE

NowyRX dane techniczne table

LEXUS HYBRID DRIVE 4x4

WITAJCIE HYBRYDY. ŻEGNAJCIE DIESLE

SUV Hybrid

Dostępny w SUV-ach Lexusa napęd Lexus Hybrid Drive 4x4 nie tylko pozwala na jazdę w wymagających warunkach, ale także stabilizuje samochód podczas szybkiej jazdy w zakrętach. Układ ten wykorzystuje drugi silnik elektryczny, napędzający tylną oś, korzystający wyłącznie z energii odzyskanej podczas hamowania regeneracyjnego. To właśnie temu procesowi hybrydowe SUV-y zawdzięczają swoją ekonomiczność.

ZAREZERWUJ JAZDĘ TESTOWĄ

NOWY LEXUS RX
CZEKA W AUTORYZOWANYCH SALONACH LEXUSA.

BĄDŹ PIERWSZY I JUŻ TERAZ ZAPISZ SIĘ NA JAZDĘ TESTOWĄ.

NOTA PRAWNA

Zawarte na tej stronie i w cenniku informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561 §1 ust. 2 oraz art. 5561 §2 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Wyliczenie 1% dotyczy ceny samochodu brutto i miesięcznej wysokości raty netto w Leasingu SmartPlan dla RX 200t Elite z Pakietem Business w okresie promocji, przy 5% wpłacie własnej. Promocja SmartPlan 1% obowiązuje od 01.07.2016 do 31.12.2016 r. Rata nie obejmuje dopłaty za lakier metalizowany. Promocja na wersję Elite + pak. Business i wersję Elegance obowiązuje od 1.09.2016 do 31.10.2016 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły u autoryzowanych dilerów Lexusa.
Podane zużycie paliwa i emisja CO2 zostały zmierzone w środowisku kontrolowanym w laboratorium, zgodnie z wymaganiami określonymi w Rozporządzeniu UE 715/2007 z późn. zm. i aktami wykonawczymi, dla różnych wersji wyposażenia na rynek europejski. Zużycie paliwa i emisja spalin CO2 w konkretnym pojeździe w warunkach drogowych może różnić się od podanych wyników pomiarów. Na zużycie paliwa i emisję CO2 wpływa sposób prowadzenia pojazdu oraz inne czynniki (takie jak warunki drogowe, natężenie ruchu, stan pojazdu, ciśnienie w oponach, zainstalowane wyposażenie, obciążenie, liczba pasażerów, itp.).

REGULAMIN PROMOCJI "SPEKTAKULARNY ŚWIAT BEZ VAT"

1. Promocja dotyczy podmiotów gospodarczych nabywających wybrane modele Lexusa w celu związanym z prowadzoną działalnością, wyszczególnione w powyższym cenniku, od Autoryzowanych Dealerów Lexusa na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

2. Promocja polega na udzieleniu nabywcy pojazdu przez Autoryzowanego Dealera Lexus rabatu nie mniejszego niż połowa wartości podatku od towarów i usług (VAT) obliczonego od ceny katalogowej takiego pojazdu przed rabatem, zgodnie z następującym przykładowym wyliczeniem:
Cena katalogowa przed rabatem: 144 600 PLN
Rabat: 13 790 PLN
Cena po rabacie: 130 810 PLN
Wysokość VAT liczona od ceny przed rabatem: 27 039 PLN
Połowa wysokości VAT: 13 519 PLN

3. Rabat udzielony przez Autoryzowanego Dealera łącznie z przysługującym nabywcy pojazdu – podmiotowi gospodarczemu nabywającemu pojazd w celu związanym z prowadzoną działalnością – uprawnieniem do obniżenia podatku należnego o co najmniej 50% podatku naliczonego wynikającego z faktury otrzymanej od autoryzowanego Dealera, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. nr 177 z 2011 r., poz. 1054, z późn. zm.), pozwala nabywcy na osiągnięcie korzyści w kwocie co najmniej równoważnej 100% podatku naliczonego wynikającego z faktury otrzymanej od Autoryzowanego Dealera.

4. Promocja obowiązuje dla pojazdów zamówionych od 1 września do 31 października 2016 r. lub do wyczerpania zapasów.

5. Promocja nie obejmuje pojazdów zamówionych i odebranych przez nabywcę przed 1 września 2016 r.

6. Rabat udzielany w Promocji nie łączy się z innymi rabatami/przywilejami udzielonymi/udzielanymi przez Autoryzowanych Dealerów Lexusa lub Toyota Motor Poland Company Limited sp. z o.o.

7. Promocja dotyczy wybranych modeli i wybranych wersji wyposażenia zgodnie z powyższym cennikiem.

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ