182x102 hybrydy

TECHNOLOGIA

Przekonaj się, dlaczego przyszłość jest hybrydą.

182x102 concept

MODELE
KONCEPCYJNE

Zobacz projekty wytyczające przyszłość Lexusa.

182x102 serwis

SERWIS
I USŁUGI

Sprawdź, na czym polega najwyższy poziom obsługi.

182x102 akcesoria

AKCESORIA
LEXUSA

Uczyń Lexusa silnym wyrazem Twojego charakteru.

LEXUS OGŁASZA NAWIĄZANIE TWÓRCZEJ WSPÓŁPRACY ZE STUDIEM FILMOWYM EUROPACORP

SKYJET WYSTĄPI W FILMOWEJ EPOPEI KOSMICZNEJ.
MOCNO WYCZEKIWANA PREMIERA FILMU Z GATUNKI FANTASTYKI NAUKOWEJ "VALERIAN AND THE CITY OF A THOUSAND PLANETS", W KTÓRYM ZAGRAJĄ CARA DELEVINGNE I DANE DEHAAN, ZAPLANOWANA JEST NA ROK 2017.

Lexus wraz z twórczym zespołem Valeriana stworzył i wcielił w życie wizję jednoosobowego ścigacza o nazwie SKYJET, który pojawia się w filmie.

SKYJET łączy realizm rozwiązań ze światem przyszłości, od którego dzieli nas 700 lat. Jego twórcy spotkali się z naczelnym inżynierem Lexusa, Takeaki Kato, a także z podległym mu zespołem konstrukcyjnym w celu rozważenia wiarygodnych wizji designerskich i futurystycznych rozwiązań technicznych, jakie można w nim zaimplementować.

W SKYJET dają się zauważyć charakterystyczne motywy zaczerpnięte z wzornictwa Lexusa LC coupe, który zadebiutuje w 2017 roku: charakterystycznie wcięty zarys osłony chłodnicy, podobny kształt reflektorów oraz atletyczne, a przy tym opływowe linie nadwozia.

Komentując współpracę z Lexusem, reżyser Luc Besson zaznaczył: „Jako partnera szukaliśmy marki, która jest pionierem w zakresie nowatorskich koncepcji i rozwiązań technicznych, i która bardziej koncentruje się na przyszłości niż na przeszłości.”

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ