1. new-cars
 2. dostepne

NOWE SAMOCHODY DOSTĘPNE JUŻ DZIŚ


Zakup nowego auta najbardziej cieszy wtedy, gdy nie trzeba na nie długo czekać. To dlatego wyjątkowe modele naszych samochodów: UX 200 oraz RX 300 są dostępne do odbioru natychmiast. Po prostu wybierz swojego wymarzonego Lexusa i wyrusz nim w pierwszą podróż prosto z salonu. 

 • NOWY LEXUS UX 200

  Natychmiastowy odbiór


  Już od 1 140 netto/miesiąc w Leasingu KINTO ONE

  Nowy Lexus UX 200, dostępny od razu stylowy crossover o śmiałym designie, doskonale sprawdzi się zarówno na miejskich ulicach, jak i w dłuższej trasie. Samochód jest wyposażony w najnowocześniejsze technologie bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy. Nowy UX posiada pełny i zaktualizowany pakiet Lexus Safety System+ 2.5, mocniejszy silnik (173 KM) i bogate wyposażenie.
 • LEXUS RX

  Ostatnie egzemplarze


   Już od 1 590 netto/miesiąc w Leasingu KINTO ONE

  Gotowy do odbioru Lexus RX 300 to prestiżowy i niezwykle komfortowy SUV o przestronnym wnętrzu. Każda podróż tym spektakularnym samochodem to prawdziwe przeżycie. 

Nota prawna


Kalkulacja Leasingu KINTO ONE została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 24 miesiące, opłata wstępna 10% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy. Wysokość Raty nie obejmuje kosztów rejestracji pojazdu. Wysokość opłat za korzystanie z Leasingu KINTO ONE została określona w Tabeli Opłat i Prowizji Toyota Leasing. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu (wg aktualnego kursu EURO) i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie. Prezentowane raty dotyczą modeli z roku produkcji 2022. Kalkulacja z dnia 08.02.2023 r. Przyznanie Leasingu jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy przez Toyota Leasing. Szczegóły Leasingu KINTO ONE i ostateczne warunki finansowania są dostępne u Dilerów Lexusa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczony jest wyłącznie dla przedsiębiorców.