1. Nowe samochody
  2. Podstawowe informacje

LC LC 500 Hokkaido

2-drzwiowy coupe

czerwony Radiant Red (3T5)

Cena od

700000.0

Silnik

5,0l V8 (464 KM)

GWARANCJA

3 lata lub do 100 000 przejechanych kilometrów

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

KLUCZOWE CECHY

NOWOCZESNE UKŁADY NAPĘDOWE

LC 500 wyposażony w 5-litrowy silnik benzynowy V8 i 10-biegową automatyczną skrzynią biegów z bezpośrednią zmianą przełożeń zachwyca reakcją na naciśnięcie pedału przyspieszenia. Natomiast 500h napędzany jest przez nasz pierwszy na świecie czterostopniowy układ hybrydowy Multistage Hybrid złożony z 3,5-litrowego silnika benzynowego V6 i zaawansowanego silnika elektrycznego.

NOWY SYMBOL AWANGARDY

Charakterystyczna dla Lexusa wrzecionowata atrapa chłodnicy stanowi dopełnienie oryginalnego układu świateł, a kunszt naszych inżynierów pozwolił na bardzo niskie poprowadzenie maski. W tylnej połowie pojazdu dach opada pomiędzy szerokie nadkola, które podkreślają muskularną sylwetkę samochodu.

WYJĄTKOWE WNĘTRZE

Ergonomiczny i przemyślany kokpit stwarza kierowcy warunki do bezpiecznej i dynamicznej jazdy. Elementy sterujące i wyświetlacze rozmieszczono intuicyjnie, właśnie tam, gdzie są oczekiwane i potrzebne. Często używane elementy, takie jak selektor trybu jazdy, zebrane są przy kierownicy, by sięgało się do nich łatwo i naturalnie.

GALERIA ZDJĘĆ LC

Zobacz widok 360°

Widok pełnoekranowy Zamknij
Przeciągnij, żeby obrócić Przeciągnij, żeby obrócić

GALERIA WIDEO