1. new-cars
  2. Podstawowe informacje

RC F RC F Elegance

2-drzwiowe Coupe

Radiant Red metalik (3T5)

Cena od

498700.0

Silnik

5,0 L V8

GWARANCJA

3 lata lub do 100 000 przejechanych kilometrów

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

DESKA ROZDZIELCZA INSPIROWANA STYLEM LFA

Na desce rozdzielczej modelu RC F znajduje się duży tachometr, który zmienia wygląd w zależności od trybu jazdy. Na desce znajdziemy też cyfrowy i analogowy odczyt prędkości, wskaźnik wektorowania momentu obrotowego mechanizmu różnicowego, miernik przeciążeń, wskaźniki temperatury oleju i wody, informacje o przebiegu, a nawet stoper.

WYŚWIETLACZ MULTIMEDIALNY LEXUS

Nowy, 10-calowy ekran multimedialny Lexusa RC F jest teraz obsługiwany dotykowo. Z jego pomocą można zmieniać ustawienia audio, temperatury czy sterować multimediami. System wyposażony w technologie Apple CarPlay i Android Auto może się również łączyć ze smartfonem. Funkcjami ekranu multimediów można sterować także poprzez touchpad zlokalizowany w konsoli środkowej auta.

MARK LEVINSON®

17-głośnikowy system nagłośnienia Mark Levinson® Premium Surround o mocy 835 W dostępny w modelu RC F został dostosowany do właściwości akustycznych wnętrza samochodu. System zapewnia niesamowitą jakość dźwięku, porównywalną z kinem domowym 7.1, a to dzięki technologii Clari-Fi™ odtwarzającej dźwięki utracone podczas cyfrowej kompresji MP3.

GALERIA ZDJĘĆ RC F

Zobacz widok 360°

Widok pełnoekranowy Zamknij